Skocz do zawartości

Londyn 2012


Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie mógł być i Atkinson, i cały MP ale to nie koncert życzeń, wybierali tych najbardziej rozpoznawalnych. Chociaż brak Led Zeppelin mnie dziwi, trzeba być moimi starymi żeby ich nie znać.

 

bylo led zeppelin. fanem nie jestem ale chyba trampled under foot lecialo

A dla mnie mógł być i Atkinson, i cały MP ale to nie koncert życzeń, wybierali tych najbardziej rozpoznawalnych. Chociaż brak Led Zeppelin mnie dziwi, trzeba być moimi starymi żeby ich nie znać.

byl led zeppelin, chyba jakos po davidzie bowie

 

O, to musiałem przegapić. A znajoma mi mówiła, że Cleese też ponoć mignął. Dobra, koniec już o otwarciu.

Odnośnik do komentarza

Po meczu Radwańskiej...

 

Wkurza mnie u nas w kraju pompowanie balonu i hajpowanie. (g)Ruchała sobie nie pogruchała, a tak miała niszczyć wszystkich. Radwańska najlepsza tenisistka na świecie - ta Helga dostała od niej 5 razy baty i to nawet chyba jej słabsza siostra Ula wygrywała z tą niemrą bez problemu. Oczywiście na igrzyskach Radwańska dostała baty. Brakuje jeszcze tego, żeby herosi siatkarze dostali batogi.

Jakby zostawiło się ich w spokoju, to może by coś osiągnęli, a u nas to (pipi) ten hype jest po prostu żałosny. Zero umiaru.

 

Na szczęście na Igrzyskach mamy często tak, że jest wiele niespodzianek i nikt na niektórych nie stawia, a oni pokazują klasę. Choćby ta panienka w strzelectwie i ten gość z judo, który niedługo będzie walczył o medale.

 

Jeszcze jedna sprawa - ekstra są te transmisje TVP z Igrzysk. Siedzi sobie typek z typiarą w studiu i gadają ciągle, co było, jest i będzie. Potem reklamy. 2 minuty transmisji sportowej. Reklamy, typek i typiara. Reklamy, typek i typiara, 8 minut transmisji sportowej :D Dobrze, że jest Eurosport.

Odnośnik do komentarza

To są zawodowcy i żaden hype nie powinien mieć wpływu na ich wyniki. Chociaż w przypadku Radwańskiej problem wynika z tego, że pozycja w rankingu światowym mocno zakrzywia rzeczywistość. Radwańska to tenisistka w porywach niezła i tylko tyle, a że miała tego farta, że wstrzeliła się w zmianę pokoleniową w żeńskim tenisie, to po 3 udanych turniejach nagle została rakietą nr 2 na świecie i naród uwierzył, że mamy polską Steffi Graf. Blamaż w pierwszej rundzie z nikomu nieznaną Niemką będzie traktowany jako sensacja, a chyba nie do końca powinien. Przeciętnej zawodniczce czasem zdarza się przegrać ze słabą.

 

Ale je/bać Radwańską, prawdziwa tragedia to że polski chinol odpadł w pinglu z hiszpańskim chinolem. Zabrać oywatelstwo, wyje/bać z polibudy i wysłać listem ekonomicznym do Pekinu. Swoją drogą niezłe jaja, że MKOL pozwala na takie szopki. Czy w turnieju pingpongowym gra jakiś nie-chińczyk ?

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą niezłe jaja, że MKOL pozwala na takie szopki. Czy w turnieju pingpongowym gra jakiś nie-chińczyk ?

 

 

W szesnastce rozstawionych jest, etnicznie patrząc: 3 Chińczyków, Tajwańczyk, Singapurczyk, 2 Koreańczyków, 2 Japończyków, Niemiec, Ukrainiec, Białorusin, Duńczyk, Francuz, Rumun i Rosjanin. Nie ma żadnej osoby wyglądającej "azjatycko" i reprezentującej nieazjatycki kraj. Widać złe mecze dobierasz do oglądania.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ale je/bać Radwańską, prawdziwa tragedia to że polski chinol odpadł w pinglu z hiszpańskim chinolem. Zabrać oywatelstwo, wyje/bać z polibudy i wysłać listem ekonomicznym do Pekinu. Swoją drogą niezłe jaja, że MKOL pozwala na takie szopki. Czy w turnieju pingpongowym gra jakiś nie-chińczyk ?

To jest 100% polak. Wygrywac w setach 3:0 i przegrac 3:4 to tylko u nas.

 

Szkoda typa od judo.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...