Skocz do zawartości

Race Driver GRID 2


Rekomendowane odpowiedzi

Codemasters has announced that it's releasing a special edition of its forthcoming racer, and that it's going to set you back some £125,000. A little on the pricey side, sure - but the package does include a BAC Mono for you to drive away.

 

For £125,000 you also get a PlayStation 3 and a copy of the game, plus a branded race suit, boots and gloves, as modelled in the gallery below by Oliver Webb. They're all made to measure, as there's only one Grid 2: Mono Edition that's up for grabs. So if you're genuinely interested you should probably get your pre-order in to Game now.

Ktoś z forum bierze? :P Chyba nie, biorąc pod uwagę reakcje na wszelkie poprzednie info o grze... :3

 

lEOmJmc.jpg

52d7XTf.jpg

 

 

No i wiemy na co poszła kasa zaoszczędzona na kokpitach... :sorcerer:

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Okej. Pierwsze wrażenia:

Na początek model jazdy. Moim zdaniem jest fantastyczny. Samochody prowadzi się łatwo, zgrabnie i bez nerwów. Drift jest naprawdę świetny, praktycznie w każdy zakręt na torach wchodzę driftem, bo wygląda świetni i pojazd zachowuje się świetnie, aż chce się to robić. I tutaj nowość chyba, otóż są odcinki poza miastem czyli jeździmy sobie odcinek np. w górach, albo w lesie. Dodaje to nieco adrenalinki, no i jest to urozmaicenie. Generalnie nasza kariera polega na tym, że musimy zdobywać fanów, im więcej fanów tym głośniej o nas mówią i dostajemy przeróżne oferty. Czy to normalne wyścigi po torach czy to pojedynki 1vs1(na takiej zasadzie jak w Dircie, 4 pary i eliminacja aż do finału) cz to wyzwania, za które właśnie dostajemy samochody. American muscle chyba najlepsze, nie dość, że stylowe i piękne to idealne do driftu, chociaż japońskie też mają swój urok. Na razie zdobyłem ich mało więc nie będę o tym dalej pisał. Wadą wyścigów jest to, że gdy mamy typ Eliminacji wtedy wszystkie rudny odbywają się na tym samym torze czyli każdy pojedynek jedziemy tak samo co może wydawać się nudne. Ponoć potem będą zawody, że trasa się będzie zmieniać, na razie jeżeli to nie jest sprint albo wyścig torowy może być z deka monotonnie. Nie ma w tej grze waluty. 

Ogólnie wrażenia bardzo, bardzo pozytywne. Jak coś mi się przypomni to dopiszę. :)

 

@edit

Aha, zapomniałem dodać, że gram na poziomie trudności Normalny i maksymalnie włączone uszkodzenia. O dziwo przeciwnicy zachowują się dobrze, nie wkurzam się ani nie irytuję. Potrafią dodać adrenalinki gdy przed metą siedzi na dupsku. Model zniszczeń też jest niezły, poszczególne części odpadają gdy odpowiednio je uszkodzimy i daje to fajny widok. Aha, o dziwo, w grze nie ma do ustawienia modelu jazdy czyli nie da się ustawić czy chce się mieć wspomagacze, czy nie, czy linia czy nie. Wszystko jest off i musimy grać tym co oferuje nam gra, co jest świetnym rozwiązaniem. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dlatego jestem zawiedziony bo model jazdy nawet jak na arkejda jest kiepski i średnio daje fun. Jedynka była mega a tutaj słabo jak narazie. W takiej Forzie Horizon mimo, że arkejd to chociaż trochę wymagający i auta coś ważyły a tutaj to tragedia, chyba nawet w NFSie jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wystarczy poczekać na późniejsze zawiłe etapy górskie, praktycznie palec nie schodził z hamulca, w dodatku samochód ciężko się kierował więc tym bardziej. 

Ale fakt, jedna popularna na początku trasa leśna to praktycznie cały czas gaz i zero hamulca. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Po pierwsze flashbacki to teraz standard. Bo drugie kto Ci każe tego używać? 

 

@edit

Ktoś wie ile jest sezonów? Właśnie skończyłem pierwszy sezon i teraz czas na Europę. 

Jak będzie Azja i drifty to OMG, GOTG. 

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest spoko tylko po co te flashbacki wrzucali. Bez tego gra dawała by dużo więcej satysfakcji, ja sam przestałem tego używać na początku bo uważam że to zabiera cały sens z gry.

 

Ja nie wiem jak to komuś może przeszkadzać. Ktoś Cię zmusza do używania tego? Grałem już chyba z 10 gier z flashbackami i nigdy nie czułem, że mogło by ich nie być. Częściej o tym nie pamiętam niż pamiętam, ale fakt, że zamiast powtarzać cały wyścig bo cośtam cośtam mogę cofnąc się 10s do tyłu i naprawić błąd jest świetny.

Odnośnik do komentarza

No właśnie napisałem przecież że nie używam bo to bez sensu. Nie podoba mi się po prostu ciągłe ułatwianie gier i szkoda że jest to uznawane za standard.

Popuśćcie gumę w gaciach bo spinacie się chyba trochę za bardzo.

 

Lepsze niż same wyścigi są challange takie jak ten:

 

Gra daje mase fun'u, trzeba to przyznać.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Właśnie jechałem wyścig Mercedsem Evo II, ostatnie kółko, ostatni zakręt przede mną a tu (pipi) i opona poszła. :D Zakręt oczywiście barierka, ale udało mi się dojechać do mety jako pierwszy. Świetna rzecz, a w dodatku wcześniej tak uszkodziłem przód, że znosiło mnie w prawo. :D

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że dzisiaj spędziłem z tą grą kilka (7-8?) godzin zaliczyłem trochę singla, odpaliłem multi z kumplami z Live'a i wsiąknąłem ! No kurwa miód na maksa ale jeden warunek - Collison dać na OFF. Bez tego na tych wąskich trasach jak grasz z dałnami to jest festiwal randomu, kto przetrwa pierwszy zakręt wygrywa xD model jazdy dalej mnie na maxa nie jara ale jak człowiek trochę pogra to idzie się przestawić. No i ten cały matchmaking w multi to coś pięknego ! Wszystko chodzi bardzo ładnie, lagów nie uświadczyłem.

 

Nie jest to tytuł idealny ale to 7/10 dam, bo dawno w multi się tak dobrze nie bawiłem. Gra jest bardzo dynamiczna i to jej dużo daje, szybko można z pierwszego miejsca spaść niżej i na odwrót jednak jakiegoś tam skilla + znajomość tras trzeba mieć.

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...