Skocz do zawartości

Race Driver GRID 2


Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to można porównać jedynie do pierwszego Grida :P może trochę Shift na kiepskich ustawieniach, może. fizyka jak to u Codemasters. dema nie ma z tego co się orientuję. osobiście trochę żałuję, że wziąłem na premierę. czekałem na kontynuację, podjarałem się. nie mówię, że jest zła, jest dobra i daje sporo fun'u. po prostu czegoś jej brakuje i co nieco mogli dopracować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Miał ktoś problem z trofeum "A Different Class / Klasa sama w sobie"? To trofeum za ulepszenie auta online tak aby przeskoczyło na następny poziom. Ja ulepszyłem już w ten sposób 2 samochody a trofeum nadal nie wpadło...

 

e: Zrobiłem kopie save'a, skasowałem i odpaliłem multi od zera. Wygrałem wyścig aby zarobić kasę, podrasowałem znowu auto i tym razem zaliczyło trofika. Później przywróciłem właściwy save.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Kupiłem gierkę za śmieszne 39zł w znajomym sklepiku i nie jest tak źle. Pamiętam jak rok temu wyszło demo to grając na padzie odbiłem się od tego jak od ściany bo nie dało się jeździć IMO. Jednak na kierownicy doznania są sporo lepsze, choć nadal czuć że model jazdy został zdałniony względem jedynki, gdzie też nie był jakiś mocno symulacyjny. Nie czuć tej masy auta za bardzo i sprawia wrażenie, że wzięli z GRID 1 model jazdy z zawodów driftu i podepnęli do całej gry. Skończę Dirta 3 i zabiorę się za tego GRIDa, jednocześnie czekając na Autosport.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Przecież to wygląda jak Ridge Racer 8, bez kitu O_o.

 

Miałem sporo racji. Próbuję teraz ograć ten tytuł i niedobrze mi się robi jak go włączam. Samochody to jakieś plastikowe pudełka bez masy, grafika rozpaćkana jak cholera (na PS3), framerate czasami woła o pomstę do nieba, komentator irytuje jak cholera, AI na poziomie Gran Turismo (czyli jeśli stoisz mi na drodze to przywitaj się z bandą)... bleh. Być może moje przesycenie gierkami ostatnimi czasy ma tutaj jakiś wpływ, ale gra mi się wydaje kiepska nawet jak na tytuł "za darmo" z Plusa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...