Skocz do zawartości

PlayStation Plus FAQ (PIERWSZY POST!)


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie. Typ na allegro sprzedaje roczny abonament PS+ za 169 zł, troszkę tanio. Może być tak, że są to abonamenty działające tylko z amerykańskimi czy innymi europejskimi kontami a nie polskimi? Stąd taka cena? Czy w abonamentach PS+ nie ma podziału na regiony jak w kartach zdrapkach?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To jest raptem 20 czy 30 zł taniej niż bezpośrednio od Sony, więc nie jest to jakaś podejrzana różnica w cenie. Tym bardziej, że samo Sony potrafiło sprzedawać po 140 zł.

 

Najprościej będzie się go zwyczajnie spytać.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No w kartach zdrapkach to wiem ale właśnie nie wiem czy w abonamencie PS+ jest podział na regiony, dlatego pytam :]

 

Zawsze kupowałem zdrapki za 200 złoty i dopiero odnawiałem abonament a teraz widzę te "bezpośrednie" abonamenty za 3 dyszki taniej więc...

 

Właśnie w tym sęk, że nie mam jak go się spytać a zależy mi na czasie ;p

 

Ta aukcja http://allegro.pl/365-dni-psn-playstation-plus-card-prepaid-24-7-i3439627382.html

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie w związku z tym niusem

http://www.ps3site.pl/planujesz-kupic-playstation-plus-sony-szykuje-kolejna-promocje/163889#more-163889

 - jeśli mam zdrapkę i wpiszę kod w czasie promocji, to dostanę te dodatkowe 3 miesiące, czy musiałbym kupić ps+ w PSS?

 

e: odp. jest w drugim temacie, post do kasacji :L

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Promocja trwa od 20.08.2013 do 20.09.2013.

Promocyjny okres subskrypcji, tj. 15 miesięcy dostępu do PS Plus w cenie 12 miesięcy można zakupić, wybierając odpowiedni produkt w PlayStation Store. Okresy subskrypcji sumują się. Przykładowo, zakupując PS Plus na 2 lata, użytkownik otrzyma 6 miesięcy bezpłatnego promocyjnego dostępu do tej usługi.

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/Nie-dosta%C5%82em-dodatkowych-3-miesiecy-PS/td-p/19587846/page/2

Odnośnik do komentarza

Tego nie wiemy, ale na pewno za pomocą kompa będziesz mógł je "zaklepać".

O tutaj:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/

A potem na PS4 wchodzisz w swoje konto, historie pobrania i masz.

Hmm... ciekawe ile osób będzie przez rok pobierało gierki z plusa na PS4, a ostatecznie nie kupią tej konsoli :)

Niedawno kupiłem ps3 i plusa, właśnie z takim planem zbierania gier na ps4 ;) Może za rok będą już na święta 2014 jakieś fajne zestawy i złotówka się umocni do dolara :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie pytanie -> czy podczas pobierania gry z plusa konto na którym wykupiony jest abonament musi być zalogowany? Udostępniłem konto kuzynowi, on teraz pobiera grę, a ja chciałbym się zalogować. Czy robiąc to anuluję mu pobieranie?

 

Bo rozumiem, że po ściagnięciu gry na swoją konsolę on już będzie mógł się zalogować na swoje konto i grać, prawda?

 

Aha i pytanko numer 2 -> czy mając aktywowane dwie konsole stacjonarne mogę dółożyć do tego jeszcze vitę? Chodzi mi o to czy te dwa sloty obejmują obojętnie jakie 2 konsole czy jest może jakiś podział, że np 2 ps3, 2 psv, 2 psp, jak to jest?

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

ad 1.

Niech kuzyn zacznie tylko pobierać, doda do listy, a następnie przełączy się na swój profil. Nie trzeba być zalogowanym non stop, by pobierać. Trofiki wpadną na koncie, na którym będzie grał.

ad 2.

Na 99% możesz dodać Vitę, wszak Vita ma swoje, inne gry, a Sony reklamuje się jako ok. 35 gier rocznie na oba systemy.

W sumie miałem YLOD i potem drugą konsolę Ps3 i ze spokojem pobieram teraz na Vicie, wszystko gra i buczy.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dzieliłem "Plusa" z kumplem, jako posiadacze PS3, zakładając konto specjalnie dla Plusa i pobierania gier na spółę.

Kupiłem Vitę i chciałem mieć Plusa na Vicie. Niestety na Vicie można mieć tylko jedno konto jednocześnie - nie ma wyboru kont.

Musiałem więc wykupić Plusa na moje konto "grzybiarzowe".

Mógłbym grać kontem na spółę, ale czego się nie robi dla trofików, chciałem je na swoim głównym koncie.

Poza tym, nie chciałbym mieć loginu "kontonaspole". :)

Odnośnik do komentarza

Aha czyli rozumiem już wszystko. Z racji tego, że na Vicie można mieć jedno konto czyli musi to być to z aktywnym plusem. Naszczeście jest to moje główne konto więc ja nie miałbympodobnego dylematu jak Ty. Czyli kuzynka może póki co korzystać z konta, ale tylko i wyłącznie jako dawdi17. No i gdybym ja kupił sobie Vitę, to ciężko byłoby korzystać z jednego konta we dwie osoby, bo w danej chwili może być zalogowana wyłącznie jedna osoba. Ok, wszystko jasne, dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...