Skocz do zawartości

PlayStation Plus FAQ (PIERWSZY POST!)


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś już o to pytałem, ale wtedy chodziło tylko o Mortala, teraz dochodzi kilka innych gier z Plusa. Mianowicie, w plusie mam pobrane DOA5, F1 Race Stars, Caterine. Jeśli skończy mi się abonament w przypadku tych gier i kupię pudełka, to będzie widziało sejwy? Pytam, bo wcześniej w przypadku Mortala ludzie na forum twierdzili, iż sprawdzali i wszystko gra, ale rzekomo nie z każdym tytułem tak jest. Pudełkowy Motorstorm podobno niekompatybilny z wersją sieciową.

 

W ogóle w miarę możliwości powinna powstać lista pudełek działających z sieciówkami i tych nie koniecznie. Z góry dzięki za ewentualne info.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kiedy wykupiłem PS+ na rok to pojawiły mi się na na górze Download List gry z darmowego miesiąca Plusa który był w ramach Welcome Back (był w PS+ Burnout Paradise i coś tam jeszcze) z datą ponownego wykupienia subskrypcji - wyglądało to tak jakby odświeżyła się lista. Podejrzewam że u Ciebie będzie podobnie.

 

BTW: Lista z pierwszego postu zaktualizowana - Thx dla vip77

Odnośnik do komentarza

mam RE5:gold edition z plusa, problem w tym że jest to jedynie podstawka, przy odpalaniu piszę gold edition ale za cholerę nie mogę znaleźć tych dwóch dodatków, wie ktoś o co chodzi?

 

 

Tak jak wspomniał kolega, musisz najpierw zaliczyć grę i nie pomagają w tym save'y ze standardowej wersji. Trzeba zaliczać od nowa. 

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałem wcześniej styczności z PS+ ale mam zamiar na dniach wykupić abonament .Moje pytanie jest takie czy jeżeli kupie psplus już dziś i nie ściągnę żadnej z gier to będą one dostępne już zawsze na moim koncie?Czy tylko gry z psplus , które będę miał na dysku będę mógł dalej grać a po ich usunięciu zniknie możliwość ich ponownego ściągnięcia.

Odnośnik do komentarza

jak na swoim koncie korzystales juz z 30 dniowego plusa to musisz kod wklepac na takim ktore jeszcze nie bralo udzialu w promocji czy tez utworzyc nowe :) ostatnio dostepne kody nie wymagaly juz podawania karty zeby aktywowac tego triala. moze sie tez zdarzyc ze na polskim koncie kod nie zadziala i trzeba utworzyc konto na uk ale to maly problem. nowe konto mozesz sobie utworzyc przez www ale pamietaj zeby kod wpisac juz na konsoli

Odnośnik do komentarza

Czyli jak zalozymy ps+ na innym koncie niz podstawowym to mozemy grac na podstawowym koncie w gry z innego konta. Ok, a jezeli minie powiedzmy czas ps+ na tym innym koncie i zaloze sobie ps+ na podstawowym koncie po 30 dniach (czyli gierki znikną) to wtedy pojawią mi sie gry, ktore mialem pobrane z innego konta na tym podstawowym? 

Odnośnik do komentarza

Nie. PS+ jest przypisany do danego konta. Więc jeśli gry A i B ściągnąłeś na pierwszym koncie, potem znikają z ofert - czyli ich nie ma na drugim koncie to nawet wykupując abonament na tym drugim koncie nie będziesz mógł zagrać w gry A i B (ponieważ nie ma ich w ofercie). Ważne co się ściągnie na danym koncie - (doda do download list) - zawsze jak się na tym koncie przedłuży plusa to gry nawet z przed roku ale znajdują się na download list, będą znowu działać.

 

Od razu uzupełnię: Jeśli taką grę mamy na konsoli już a mimo to nie działa - to należy wejść do sklepu, kliknąć na jej pobieranie, po chwili anulować i już powinna działać (odnowienie licencji).

Odnośnik do komentarza

Kyo, kazdemu odpisujesz na pytania ktore juz byly. Najlepiej w pierwszym poscie przydalby sie chyba jakis obrazek/wykres co kto ma na jakim koncie, wraz z wypisanym dzialaniem gier do konca trwania plusa i lista w downloadzie. Trza pomyslec jak to zrobic i nabazgrac w Paintcie, bo pytan o dzialanie gier na innym koncie bylo juz sporo.

A wiesz czemu mi odpalily sie gierki z plusa na ps3, po skonczeniu plusa, ale zakupieniu go na vicie?:) Dodam ze w ps3 nie bylo neta. To mnie zastanawia skad ps3 wie ze mam aktywnego plusa na vicie.

Odnośnik do komentarza

No a co mam zrobić? Banować czy wywalać posty? :D Nie moja wina że niektórym nie chce się przeczytać, potem pytać.

Pytają to odpowiadam a Redmitsu jest akurat spoko to mu odpowiedziałem ;)

 

Nie było neta pod jakim względem - kabel był odpięty? To może ta technologia Sony - z pralką albo lodówką się PS3 połączyła albo coś. Magia :D

Odnośnik do komentarza

Nie mialem internetu 12 dni. Awaria. Akurat abonament dobiegl konca. Plusa kupilem na vicie w pracy bo jest tu wifi. Wracam do domu, odpalam RDR (mimo niezalogowania do psn, nawet w xmb byla ikona plusa aby zakupic) i nagle gra sie odpalila. Ekran gasl pare razy jakby gra wychodzila do xmb. Mimo wszystko, gra odpalila sie, ale licznik dni do konca, byl jakis skopany, bo bylo cos chyba 9 dni do konca. Ciekawi mnie to w cholere, moze mozna jakos oszukac plusa?:) <cebulaczek>.

Odnośnik do komentarza

Pojęcia nie mam - "magicy" z Sony xD

P.S.

niezalogowania do PSN

 

- ale net był? Bo to że nie jesteś zalogowany nie oznacza że PS3 się nie łączy - cholera wie jakie dane są przesyłane "w tle".

E: Dobra - napisałeś że nie było neta. To nie wiem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...