Skocz do zawartości

PlayStation Plus FAQ (PIERWSZY POST!)


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

co miesieczna zmiana

gra miesiaca PS3 - Battlefield 3 (13GB, PL)

Saints Row: The Third (7.2GB, PL)

PAYDAY The Heist (2.4GB, ang)

gra miesiaca PSV - Ninja Gaiden Sigma Plus (2.1GB, ang)

Unit 13 (1.1GB, PL)

 

wylecialy z kolekcji: kingdoms of amalur, the cave, lord of the rings, rayman, coconut

PS. sine mora dalej dostepna (normalnie w kolekcji)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moje pytanie wiąże się z tym:

 

 

Czy do opłacenia członkostwa w PlayStation Plus mogę wykorzystać karty do PlayStation Network?
Tak, wszystkie metody pozwalające na kupno materiałów z PlayStation Store mogą zostać wykorzystane do zakupienia członkostwa w PlayStation Plus.

Mam zamiar zakupić karty zdrapki PSN (2x100zł) żeby zakupić plusa. Pytanie czy w którymś momencie nie będę musiał podawać danych karty? Czy to przy realizacji kodu z karty zdrapki lub przy próbie zakupu plusa. Przy próbie aktywacji 30-dniowego triala są wymagane dane karty i stąd moje obawy.

Odnośnik do komentarza

W ogole gdzie mozna kupic normalne doladowania konta. gdzie wy kupujecie?

 

Saturn, MM, Empik itd czyli wszedzie gdzie sprzedaja konsole/gry? Ja tam doladowywyje karta normalnie.

 

To zależy. Nie wiem jak w saturnie, MM, czy empikach (bo nie mam ich w najbliższym mieście). W większych miastach problemu nie ma ale na przykład w mniejszych jest problem zakupić karty na już. Sam wczoraj obleciałem całe miasto w poszukiwaniu kart i nigdzie nie było, a tylko w jednym mogłem zamówić (NeoNet). Dziś mają być więc może zdążę załapać się z plusem na ten miesiąc (coby ograć do końca Catherine).

Odnośnik do komentarza

wymieniamy stare na nowe:

ps3

gra miesiaca: Need for Speed Most Wanted (4.4GB, PL)

Mafia II (7.2GB, ang)

Spec Ops: The LIne (5.7GB, ang)

When Vikings Attack (1.2GB, PL)

 

vita

gra miesiaca: LEGO Władca Pierścieni (1.8GB, PL)

When Vikings Attack (1.2GB, PL)

 

PS. sine mora dostepna przez wyszukiwarke

 

wylecialy: B3, catherine, malicious, ngs plus, unit 13, coconut

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...