Skocz do zawartości

PlayStation Plus FAQ (PIERWSZY POST!)


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniamy gry

nowe ps3:

Far Cry 3 (6.3GB, ang)

Dragon's Dogma: Dark Arisen (11.5GB, ang)

Giana Sisters: Twisted Dreams (1.7GB, ang)

 

nowe psv:

Street Fighter X Tekken (2.1GB, ang)

Touch My Katamari (666MB, ang)

 

wylecialy: ac3, sr3, payday, urban trials, new litte kings story

 

ponadto jest dostepne eksluzywne demo dla plusa

Beyond: Dwie Dusze (3.9 GB, PL)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

aktualizacja

PS3

gra miesiaca - Metal Gear Rising: Revengeance (18.5 GB, ang)

Remember Me (6.4 GB, PL)

MotorStorm RC (1.3 GB, PL)

 

Ekskluzywna Beta:

Dark Souls II (1.6 GB, ang)

 

PSV

gra miesiaca - Oddworld Stranger's Whrat HD (1.5 GB, ang)

MotorStorm RC (1.3 GB, PL)

 

Ekskluzywna Beta:

Destiny of Spirits (551 MB, ang)

 

 

niedostepne: far cry 3, mafia, spec ops, street fighter, touch my katamari, stealth inc

Odnośnik do komentarza

ta gra jest cross-buy to przy pobieraniu powinny leciec dwie wersje. w ogole cos namieszali bo pisze na stronce wersja probna gry ale z cena

ps. na konsoli nie sprawdzalem teraz

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/motorstorm-rc/cid=EP9000-PCSF00046_00-UMOTORSTOR000001

 

E: normalnie sie pobieraja dwie wersje plus kluczyk do wersji ps3. mieszasz tylko niepotrzebnie albo...masz "popsutego" plusa

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko.

Jak wiadomo ze sklepu moge aktywowac kod na 14dni plusa za darmola. Do tego sa te kody dla nowych userow, ktorzy wczesniej nie mieli zakupionego plusa na 30 dni.

Jest mozliwosc combowania tych 2 kodow by otrzymac plusa na 44 dni ? Czy jeden wyklucza drugi ? Wole wiedziec zanim popelnie smmiertelny blad ;x

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

nowe gry ps3

gra miesiaca: Tomb Raider (12,5GB, PL)

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/tomb-raider/cid=EP0082-NPEB01298_00-TOMBRAIDERDIGITA

Brothers a Tale of Two Sons (625MB, ang)

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/brothers-a-tale-of-two-sons/cid=EP4040-NPEB01201_00-BROTHERSLICENSE0

 

nowe gry ps vita

gra miesiaca: Bystry jak... (1,5GB, PL)

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/bystry-jak%e2%80%a6/cid=EP9000-PCSF00217_00-SMARTASGAME00001

Pixel Junk Monsters: Ultimate HD (165mb, ang)

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/pixel-junk-monsters-ultimate-hd/cid=EP4415-PCSB00393_00-D11MONSTERSHD000

 

wylecialy: metro, guacamelee, dynasty warriors, modnation racers

 

ps. aktualnie uncharted na vite jest platny, pewnie jakis kolejny ich blad w sklepiku

E: juz poprawili blad z uncharted

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam.
Postaram sie w miare dobrze opisac mój problem zwiazany z grami z PS+
Postaram sie opisac wszystko szczególowo i od początku.
Na konsoli PS3 ma aktualnie 4 profile.Zaraz po zakupie stworzyłem 2 profile:1 to mój osobisty a 2 miał byc po to aby moc dzielic

sie ze bratankiem grami z pS+.Na to 2 wykupiłem bodajze próbna miesieczna subskrypcje i wtedy posciagałem wszystki gry jakie

były wtedy dostepne.Bratanek jednak zrezygnował więc ja nie kontynuowałem po tym miesiacu subskrypcji.3 profil stworzyłem synowi

natomiast 4 to profil kolegi który na mojej konsoli dodał go abym mógł sobie korzystac z gier z PS+(ma wykupioną subskrypcje).

Tak korzystałem z jego profilu jak chiałem grac w gry z PS+ bodajże od grudnia.
Ostatnie gry jakie zdołałem sciagnąc z PS+ były te z tego miesiaca czyli PES2014,Złodziej w czasie ,bioshock.W tym miesiacu

kolega poprosił mnie o dezaktywacje tego profilu co tez uczyniłem.
Jak mogłem sie spodziewać nie moge pograc w gry który zostały sciagniete we wczesniejszych miesiacach-liczyłem sie z tym.Nadal

moge grac w te  z tego miesiaca (pes2014 itd.).(Troche sie dziwie skoro dezaktywowałem system ale nic)
W końcu doszedłem do wniosku że na swoim głównym profilu tym 1 opłace sobie subskrypcje i od tego miesiaca bede mógł sobie juz

na spokojnie grac bez zadnych problemów w gry które sciagnę dzieki ps+ na ten profil.
Najpierw załatwiłem sobie 14 dniowa wersje próbną .Posciagałem wyzej wymienione gry ,zainstalowałem ,puszczam a tu ZONK.
Nie moge zadnej gry uruchomic która sciagnąłem dzieki PS+na tym 1 profilu gdyz wyskakuje mi błąd 80010017.Szukałem co to oznacza

i ale nadal mi to nic nie daje bo na koncie kolegi mimo dezaktywacji te gry hulają bez problemu.Zaznacze że skasowałem gre z konsoli i na nowo ją

sciagnałem z Ps+ z poziomu mojego 1 profilu i dalej to samo.
Na razie robiłem przebudowe bazy danych-nic nie dało.Powoli zabieram sie do skasowania najpierw proflu kolegi z konsoli pozniej

jak nic to nie da to przywrócenia sytemu plików a nawet formatu lecz to ostatecznośc.
Nie chcę robic na razie tych kroków ,postanowiłem poszukac pomocy.Moze ktos zdoła mi wyjasnic dlaczego tak sie dzieje że na profilu  z subskrypcją nie moge uruchomic tych gier.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...