Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaż ta gra jest wielka uff.png

Najlepsze, że nikt nie prowadzi za rączkę i trzeba samemu dowiadywać się wielu rzeczy. Przykładowo dostałem informację o 3 drzewach, które wskazują kierunek ukrytego shrine'a.

 

Wspiąłem się na górę aby zlustrować co i jak, patrze są (a tu jeszcze minusowa temp, więc Link marznie jak cholera) ustawione w jednej linii - no to otwieram lotnie i lecę w kierunku morza. Odkryłem ukrytą jaskinie, a w środku shrine ze skarbem. W pudle były spodnie boostujące wspinaczkę banderas.png Od razu poleciałem do wróżki aby zrobić upgrade do 5 defa.

 

 

 

Dalej idę sobie polanką, a tam nagle wyłania się spod ziemi Pan wielka skała. Dostałem luja ogłuszacza aż mnie z konia wyniosło w niebiosa. Mówię sobie "ta zniewaga krwi wymaga" - wspiąłem się na górkę, lotnia + bomby potem na niego aby zaaplikować norweski kołowrotek i pełno minerałów dla mnie   :hi:

 

Innym razem spaceruje przez las, a tam jakiś dziwny Królik. Myślę sobie no upoluje, może jakieś magiczne mięso dropnie, jakie było moje zaskoczenie kiedy po strzale w dupsko z Kitacja otrzymałem 100 rubelków :Coolface:  

 

 

Ta gra to mokry sen każdego gracza  :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Starh, jakieś namiary na

Wróżkę

?

 

A ja właśnie w autobusie linia 130 znalazłem niechcący 3 miejsce ze zdjęcia :cool:

 

 

Niedaleko pierwszej wioski - tam gdzie jest Shrine idziesz w prawo aż dojdziesz do lasu, a potem kierujesz się w jego lewą stronę. Aby ją wybudzić, będziesz musiał zapłacić 100 rubli. Ogólnie polecam ulepszać EQ, bo to mały koszt a robi dużą różnicę (a jak ulepszysz go dwukrotnie i założysz dany "set" to eq otrzyma dodatkowe bonusy  :)

 

+ pytanie

 

 

Ja dopiero co dostałem quest'a ze wspomnieniami (mało grałem w weekend), jakieś tipy jak to ogarniać? 

 

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To jest taki Quest raczej przy okazji i robienia go na siłę sensu nie widzę. Ja znalazłem bo chciałem 2 zdjęcia, jedno niechcący. Najłatwiej znaleźć

] te z zamkiem w tle. Spróbuj od startowej miejscówki wyruszyć w stronę zamku a potem dopasuj perspektywę zamku ze zdjęcia do rzeczywistości

.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja mialem lepiej ide sobie mostem w dzungli a tutaj wyladowania atmosfery jak jasna cholera i nagle ...

To juz musicie sami zobaczyc jak tam dojdziecie. Alez ta gra daje satysfakcje z odwiedzania nowych terenow.

Odnośnik do komentarza

Cały dzień grania za mną, na dzisiaj dosyć ale dla osób grających mam kilka ciekawych informacji (brak tutaj info dot. fabuły. Dotyczy to wyłącznie świata i co ogólnie można znaleźć lub zrobić).

 

 

 

- Na Dueling Peaks można znaleźć chodzącego Guardiana (lewa strona góry) 

- Jest pewien Korok, który za nasionka powiększy nam sakiewkę na broń, tarczę itp. o 1 - przelicznik 1:1) 

- Za Lake Hylia można znaleźć Bóstwo chroniące konie. Jeżeli któryś z waszych milusinskich kipnie to Bóstwo przywróci go do życia (tylko pierw trzeba wybulić 1000 rupii zanim w ogóle się pojawi).

- Odkryłem latającego smoka, który dropi jakieś itemy - nie wiem do czego służą ale trafić nie jest w niego łatwo i strzela w nas elektrycznymi pociskami.

- Można jeździć na Jelonku i Niedźwiedziu! Księżniczka Mononoke anyone?

 

0z0JNl9.jpg

 

 

db54870fdd.jpg

 

Swoją drogą uwielbiam gdy pojawia się ten krwisto czerwony księżyc. Na samym początku sra.łem pod siebie bo myślałem, że zaraz we mnie czymś wystrzeli xD

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

 

Starh, jakieś namiary na

Wróżkę

?

 

A ja właśnie w autobusie linia 130 znalazłem niechcący 3 miejsce ze zdjęcia :cool:

 

 

Niedaleko pierwszej wioski - tam gdzie jest Shrine idziesz w prawo aż dojdziesz do lasu, a potem kierujesz się w jego lewą stronę. Aby ją wybudzić, będziesz musiał zapłacić 100 rubli. Ogólnie polecam ulepszać EQ, bo to mały koszt a robi dużą różnicę (a jak ulepszysz go dwukrotnie i założysz dany "set" to eq otrzyma dodatkowe bonusy  :)

 

+ pytanie

 

 

Ja dopiero co dostałem quest'a ze wspomnieniami (mało grałem w weekend), jakieś tipy jak to ogarniać? 

 

 

 

 

Której wioski? I o jakiej wrozce mowimy?

 

I podbijam pytanie o minerały sprzedawac czy przydaja sie pozniej?

Odnośnik do komentarza

Cały dzień grania za mną, na dzisiaj dosyć ale dla osób grających mam kilka ciekawych informacji (brak tutaj info dot. fabuły. Dotyczy to wyłącznie świata i co ogólnie można znaleźć lub zrobić).

 

 

 

- Na Dueling Peaks można znaleźć chodzącego Guardiana (lewa strona góry)

- Jest pewien Korok, który za nasionka powiększy nam sakiewkę na broń, tarczę itp. o 1 - przelicznik 1:1)

- Za Lake Hylia można znaleźć Bóstwo chroniące konie. Jeżeli któryś z waszych milusinskich kipnie to Bóstwo przywróci go do życia.

- Odkryłem latającego smoka, który dropi jakieś itemy - nie wiem do czego służą ale trafić nie jest w niego łatwo i strzela w nas elektrycznymi pociskami.

- Można jeździć na Jelonku i Niedźwiedziu! Księżniczka Mononoke anyone?

 

 

 

aac0bded805a94506dbb1cc4f39c5dd06f2c5758

 

Swoją drogą uwielbiam gdy pojawia się ten krwisto czerwony księżyc. Na samym początku sra.łem pod siebie bo myślałem, że zaraz we mnie czymś wystrzeli xD

Ten Korok z nasionkami za każdym razem chce więcej, przelicznik się zmienia.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

 

 

Starh, jakieś namiary na

Wróżkę

?

 

A ja właśnie w autobusie linia 130 znalazłem niechcący 3 miejsce ze zdjęcia :cool:

 

 

Niedaleko pierwszej wioski - tam gdzie jest Shrine idziesz w prawo aż dojdziesz do lasu, a potem kierujesz się w jego lewą stronę. Aby ją wybudzić, będziesz musiał zapłacić 100 rubli. Ogólnie polecam ulepszać EQ, bo to mały koszt a robi dużą różnicę (a jak ulepszysz go dwukrotnie i założysz dany "set" to eq otrzyma dodatkowe bonusy  :)

 

+ pytanie

 

 

Ja dopiero co dostałem quest'a ze wspomnieniami (mało grałem w weekend), jakieś tipy jak to ogarniać? 

 

 

 

 

Której wioski? I o jakiej wrozce mowimy?

 

I podbijam pytanie o minerały sprzedawac czy przydaja sie pozniej?

 

 

 

Chodzi o wioskę Kakariko, musisz wejść na wzgórze tam gdzie jest pierwszy Shrine i dalej podążać ścieżką. Zabulisz 100 rupii to wróżka się ukażę.

 

 

Co do minerałów to są opisane, że posiadają jakieś wewnętrzne moce wosy, ognia, prądu itp. więc obstawiam, że na bank będą do wykorzystania. Ja je na wszelki wypadek zostawiam bo jest ich mało i nie wierzę aby służyły tylko do sprzedaży. 

 

@zdrowywariat 

 

Jeszcze nie dotarłem do lasu, więc skorzystałem z jego usług gdy mu pierwszy raz pomagamy. Można wtedy zużyć 2 nasionka na 2 sloty, więc dlatego tak opisałem. Ale dzięki za info.

 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Chodzi wam o minerały takie jak topaz, ruby, sapphire? Przydają się do

 

 

tworzenia biżuterii w Gerudo Town. 

 

 

Jeśli chodzi o inne (luminous stone, flint, salt rock), to są one dość powszechne. Czasem są na nie questy w stylu "przynieś mi 10 takich". 

 

Podoba mi się pustka w niektórych lokacjach. Czuć majestatyczność, gdy przez kilka minut wspinasz się po jakichś skałach, wokół brak żywej duszy, a w nagrodę dostajesz jakąś zagadkę do rozwiązania, po której pojawia się shrine. Albo po prostu widok, który zapiera dech  :fsg:

Niesamowicie podoba mi się też użycie muzyki. Podczas eksploracji delikatna, w wioskach wyraźniejsza. Słychać, że to kompozytorka ścieżki do Animal Crossing: New Leaf. 

 

Ileż ja dziś ciekawych lokacji odkryłem, a nadal jest do zwiedzenia pewnie z 10 razy tyle. Teraz jestem w jednej z ikonicznych miejscówek serii i mam nadzieję, że nagrodą za jej przejście będzie to samo, co w poprzednich częściach. Chodzi o 

 

 

Lost Woods.

 

Odnośnik do komentarza

O właśnie, ten NPC, u którego możemy zwiększyć ekwipunek:

 

 

Specjalnie zaznaczyłem go na mapie, żeby potem do niego wracać, a go nie ma :(. On zmienia swoją lokację?

 

 

 

Po kilku ulepszeniach mówi coś w stylu "wracam do Korok Forest". Tylko nie znalazłem jeszcze tej miejscówki. 

 

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

 

O właśnie, ten NPC, u którego możemy zwiększyć ekwipunek:

 

 

Specjalnie zaznaczyłem go na mapie, żeby potem do niego wracać, a go nie ma :(. On zmienia swoją lokację?

 

 

 

Po kilku ulepszeniach mówi coś w stylu "wracam do Korok Forest". Tylko nie znalazłem jeszcze tej miejscówki. 

 

 

Tak btw w którym on jest miejscu? Bo go nie spotkałem ani razu :(

Odnośnik do komentarza

@blakuś 

 

 

 

In order to increase you inventory size you must complete the quest, The Priceless Maracas. After you pass the Dueling Peaks and cross Kakariko Bridge, the path curves east as you work around the Pillars of Levia. Just as the path curves east and heads up the hill, you’ll see Hestu to the right of the path. Hestu is in trouble because his maracas have been stolen.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...