Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

I co Ci powiedzieli?

 

Że przesyłka już jest wysłana i aby się nie martwić bo kurier do bazy z nadanymi paczkami zjeżdża często nawet o 20-tej. Zresztą GLS ma spore opóźnienia w ich śledzeniu przesyłek. Nie raz miałem tak, że na stronie kurier jeszcze nie dostał paczki do dostarczenia a paczka była już u mnie w domu, tak więc tego...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Przejrzałem losowe momenty w kilku videorecenzjach i no cóż, trawa i pole to tylko czubek góry lodowej, gdy mówimy o krajobrazach.

 

ku,rwa panie a jakie tam miasteczka są fajniutkie i do każdej chałupy można wejść, szrajny fajniutkie z zagadkami, temple, na każdą góre da sie wspiąć (wprawdzie bez czekanów jak TUMB REJDA) i polecieć na glajdzie, konie można kraść czuje się jak ostatni gimbus jak patrzę na te grę w sensie taką podniete we mnie wywołuje

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Po 20h z chęcią skonfrontuje moje autystyczne rysowanie mapek w tym temacie i narzekanie na formułę, z rzeczywistością.

 

http://www.dualshockers.com/2017/03/02/legend-zelda-breath-wild-review/

 

Recenzja DUALSZOKERS. 10/10.

 

Na lewo i prawo słyszę, że jest to najlepsza gra Nintendo. Nie wierzę, nie ma opcji, że przebije mi Super Mario Bros. 3.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Na lewo i prawo słyszę, że jest to najlepsza gra Nintendo. Nie wierzę, nie ma opcji, że przebije mi Super Mario Bros. 3.

 

ale to głupie porównanie.

 

 

Pro Jared też dał 10/10. Sugeruje by nie grać z poradnikami.

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste jest w Zeldach to że nikt nie prowadzi za rączkę i sam kombinujesz jak się dostać do wybranej lokacji. Brnę dalej, przede mną kraina-legenda i lecę na spotkanie z ważną osobistością, tak samo legenda. I już mam pełne gacie ze jak je zobaczę to o jacie  :sweat: Przy okazji odkryłem że kucharzenie to moje drugie imię :D  

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy Nintendo wymyśla koło na nowo i twierdzi, że jest pionierem a część ludzkości jest święcie przekonana, że to prawda...

O czym Ty do nas rozmawiasz? :D Po SMG1 i 2, które były takimi nowymi kołami po SM64 ja im wierzę, wierzę że nowa Zelda jest nowym kołem po Ocarynie ;). Ciekawe czy nowy Marian też pozamiata, znaczy się czy będzie nowym kołem? :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

SM64 zrywał papę grafą, gameplayem no i ceną carta ale był rewolucją w swoim czasie.Tu tego nie widzę...

Grałeś już, że w KOŁO powtarzasz to samo? I wiem czym był SM64, którego kończyłem kilka razy, ale wiem również, że Ninny dało radę z SMG1 i 2, bo dla mnie to godni następcy, a teraz Zelda dała radę, będę napier...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w KOŁO :D.

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste jest w Zeldach to że nikt nie prowadzi za rączkę i sam kombinujesz jak się dostać do wybranej lokacji. Brnę dalej, przede mną kraina-legenda i lecę na spotkanie z ważną osobistością, tak samo legenda. I już mam pełne gacie ze jak je zobaczę to o jacie  :sweat: Przy okazji odkryłem że kucharzenie to moje drugie imię :D  

 

Chyba nie grałeś w TP albo SS :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...