Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wind Waker tylko w kilku momentach wymusza na graczu zasuwanie za fabułą a tak to chulaj dusza (ahhh pływanie łódką, marzy mi się taki prawowity Wind Waker 2 - Phantom Hourglass mu do pięt nie dorasta). 

 

Obejrzałem dzisiaj kilka recek i niczym gówniarz za młodu oglądając horrory musiałem także teraz odwracać głowę bo tyle co spoilują w video reckach to głowa mała. Jeszcze te napisy "may contain minor spoilers" małe to są odmiany Bokoblina a nie końcowi bossowie ku.rwa (na szczęście byłem na to przygotowany i mnie nie wzieli z zaskoczenia). 

 

Edytka:

Ha! Przewidywane doręczenie paczki 03.03 10:00-15:00 (oby ku.rwa była to 10-ta a nie 14/15-ta)

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Mi trzymanie za rączkę w Zeldach jakoś specjalnie nigdy przeszkadzało, ale jeśli w najnowszej grze z serii mogę pójść gdzie chcę, i się zgubić. To tym bardziej nie pogardzę taką wspaniałą możliwością...

 

Edytka:

Ha! Przewidywane doręczenie paczki 03.03 10:00-15:00 (oby ku.rwa była to 10-ta a nie 14/15-ta)

Szczęściarz u mnie przewidywane doręczeni paczki 03.03 17.00-21.00, ale liczę że kurier zawita wcześniej...

Odnośnik do komentarza

Mi trzymanie za rączkę w Zeldach jakoś specjalnie nigdy przeszkadzało, ale jeśli w najnowszej grze z serii mogę pójść gdzie chcę, i się zgubić. To tym bardziej nie pogardzę taką wspaniałą możliwością...

 

Edytka:

Ha! Przewidywane doręczenie paczki 03.03 10:00-15:00 (oby ku.rwa była to 10-ta a nie 14/15-ta)

Szczęściarz u mnie przewidywane doręczeni paczki 03.03 17.00-21.00, ale liczę że kurier zawita wcześniej...

A gdzie zamawialiście? Bo ja w KiGu i według GLS paczka aktualnie jest w trasie i nie ma żadnego info o której przewidywany czas dostawy.

Odnośnik do komentarza

Dostaniesz to info w mailu. 

Ale znając kurierów radzę nie sugerować się zbytnio tym podanym czasem. U mnie podali 08:30 - 13:30, a wiem, że w tym czasie gość z GLS'u objeżdża urzędy i sklepy, prywatnych odbiorców zostawiając na koniec. No ale to małe miasto, jeden kurier. W dużych może działać to nieco inaczej. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Ja grałem i zgadzam się z Oldboyem, Midna i Fi ciągle coś nawijają i dużego wyboru w lokacjach nie ma ale to jak się tam dostać to już trzeba samemu wymyślić.

I to jest właśnie w niej piękne, przynajmniej na początku a kombinowanie wzrasta na wiele sposobów wraz z rozwiniętymi zdolnościami i z używanymi gadżetami niby na podobną modłę a zupełnie świeże podejście do tematu. Stare dobre Nintendo :wub:

Odnośnik do komentarza

mnie tylko jedno martwi w tej zeldzie, coś co się w sumie każdemu recenzentowi podoba - fakt, że już w 1 lokacji gry zdobywamy w zasadzie wszystkie możliwe narzędzia do rozwiązywania zagadek, eksploracji itd itp. Czy przez to nie będziemy odczuwam braku progresu i rozwijania się postaci? Jest co prawda ekwipunek do zbierania, no ale według mnie troszkę lipa, że więcej klasycznych zeldowych itemów nie zdobędziemy :<

Odnośnik do komentarza

Dostaniesz to info w mailu. 

Ale znając kurierów radzę nie sugerować się zbytnio tym podanym czasem. U mnie podali 08:30 - 13:30, a wiem, że w tym czasie gość z GLS'u objeżdża urzędy i sklepy, prywatnych odbiorców zostawiając na koniec. No ale to małe miasto, jeden kurier. W dużych może działać to nieco inaczej. 

 

Mieszkam w 6 tysięcznej mieścinie, blisko rynku, więc bywa różnie. GLS raz jest nawet przed ustalonym czasem a raz jest pod sam jego koniec. Tak jednak nigdy jeszcze kurier nie przyjechał mi później jak 14-ta. Kiedyś zawsze miałem paczki o 10-tej ale to gdy w mojej okolicy znacznie mniej osób, zamawiało cokolwiek kurierem, tylko pocztą (to były piękne czasy). Teraz kurierzy tak obładowani jeżdżą, ze aż typom współczuję (8h pracy nagle się nie wydłuży a kasy więcej dalej nie zarabiają)

 

@Rayos

Jeszcze w Skyward Sword bywałem zaskoczony, tym jakie itemy się dostawało w dungeonach (żuczek, lasso) tak przy Twilight Princess miałem dość. Ledwo się wchodziło do danego dungeona i już wiadomo było co zaraz znajdziemy. Mnie się podoba, że łamią konwencję, ponieważ pierwsza Zelda również działała na zasadzie "szukaj a znajdziesz". Zresztą ileż można właśnie wałkować temat Hookshota, Iron Bootsów, bomb, łuku i boomerangu. Zeldy 3D właśnie mają większe pole do popisu w tym zakresie. Zresztą ograsz to się przekonasz czy CI pasują zmiany czy nie  :sorcerer:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

mnie tylko jedno martwi w tej zeldzie, coś co się w sumie każdemu recenzentowi podoba - fakt, że już w 1 lokacji gry zdobywamy w zasadzie wszystkie możliwe narzędzia do rozwiązywania zagadek, eksploracji itd itp. Czy przez to nie będziemy odczuwam braku progresu i rozwijania się postaci? Jest co prawda ekwipunek do zbierania, no ale według mnie troszkę lipa, że więcej klasycznych zeldowych itemów nie zdobędziemy :<

 

 

Nie pamiętam i nie ten kaliber, ale czy przypadkiem w Zeldzie ALBW nie mieliśmy dostępu do sprzętu od razu? Nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza

 

mnie tylko jedno martwi w tej zeldzie, coś co się w sumie każdemu recenzentowi podoba - fakt, że już w 1 lokacji gry zdobywamy w zasadzie wszystkie możliwe narzędzia do rozwiązywania zagadek, eksploracji itd itp. Czy przez to nie będziemy odczuwam braku progresu i rozwijania się postaci? Jest co prawda ekwipunek do zbierania, no ale według mnie troszkę lipa, że więcej klasycznych zeldowych itemów nie zdobędziemy :<

 

 

Nie pamiętam i nie ten kaliber, ale czy przypadkiem w Zeldzie ALBW nie mieliśmy dostępu do sprzętu od razu? Nie przeszkadzało.

 

 

no wlasnie o tym napisalem post nizej, ze w sumei tak bylo w ALBW a to byla dla mnie najlepsza zelda :) wybacz, hajpuje sie juz za bardzo i zazdrosc mnie zzera ze zagram tak pozno w zerude, ze chyba zaczynam szukac dziury w calym by sobie jakos zepsuc czekanie :rayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...