Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość niezdecydowany

Nastepna generacja to bardzo duza szansa dla Sony na odzyskanie dawnej pozycji na rynku, bo jak bylo w tej generacji wszyscy wiemy ;)

 

Powody imo:

 

- na pewno dadza szybszy naped BR, bo takie juz od dawna sa, a tym samym koniec problemow z nosnikiem. Xbox raczej tez taki dostanie, wiec tu jest remis, ale i tak na korzysc Sony

 

- jesli plotki o tych samych procesorach okaza sie prawdziwe, to odpadnie problem trudniejszych w programowaniu gier, koniec z kulawymi multiplatformami na PS4, oraz ogromne ulatwienie dla devow robiacy exy dla Sony, a tych Sony ma pod swoimi skrzydlami duzo wiecej niz MS

 

- dzieki mocniejszym parametrom cross game chat dla dobra Sony powinien byc juz na starcie, jesli tak bedzie, to Xbox straci kolejny argument "za"

 

- jesli powyzsze sie sprawdzi, a XBL nadal bedzie platny, a PSN darmowe, to bedzie to kolejny mocny cios dla MS

 

 

Jestem bardzo ciekawy co madre glowy z Sony i MS tym razem wymysla :)

Edytowane przez niezdecydowany
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nastepna generacja to bardzo duza szansa dla Sony na odzyskanie dawnej pozycji na rynku, bo jak bylo w tej generacji wszyscy wiemy ;)

 

Powody imo:

 

- na pewno dadza szybszy naped BR, bo takie juz od dawna sa, a tym samym koniec problemow z nosnikiem. Xbox raczej tez taki dostanie, wiec tu jest remis, ale i tak na korzysc Sony

 

- jesli plotki o tych samych procesorach okaza sie prawdziwe, to odpadnie problem trudniejszych w programowaniu gier, koniec z kulawymi multiplatformami na PS4, oraz ogromne ulatwienie dla devow robiacy exy dla Sony, a tych Sony ma pod swoimi skrzydlami duzo wiecej niz MS

 

- dzieki mocniejszym parametrom cross game chat dla dobra Sony powinien byc juz na starcie, jesli tak bedzie, to Xbox straci kolejny argument "za"

 

- jesli powyzsze sie sprawdzi, a XBL nadal bedzie platny, a PSN darmowe, to bedzie to kolejny mocny cios dla MS

 

 

Jestem bardzo ciekawy co madre glowy z Sony i MS tym razem wymysla :)

Można zamykać temat, wszystko już wiadomo.A nawet jak konsole bedą identyczne to na pewno na korzyść sony.

Brawo za posta...

Odnośnik do komentarza

Nastepna generacja to bardzo duza szansa dla Sony na odzyskanie dawnej pozycji na rynku, bo jak bylo w tej generacji wszyscy wiemy ;)

 

Powody imo:

 

- na pewno dadza szybszy naped BR, bo takie juz od dawna sa, a tym samym koniec problemow z nosnikiem. Xbox raczej tez taki dostanie, wiec tu jest remis, ale i tak na korzysc Sony

 

- jesli plotki o tych samych procesorach okaza sie prawdziwe, to odpadnie problem trudniejszych w programowaniu gier, koniec z kulawymi multiplatformami na PS4, oraz ogromne ulatwienie dla devow robiacy exy dla Sony, a tych Sony ma pod swoimi skrzydlami duzo wiecej niz MS

 

- dzieki mocniejszym parametrom cross game chat dla dobra Sony powinien byc juz na starcie, jesli tak bedzie, to Xbox straci kolejny argument "za"

 

- jesli powyzsze sie sprawdzi, a XBL nadal bedzie platny, a PSN darmowe, to bedzie to kolejny mocny cios dla MS

 

 

Jestem bardzo ciekawy co madre glowy z Sony i MS tym razem wymysla :)

Można zamykać temat, wszystko już wiadomo.A nawet jak konsole bedą identyczne to na pewno na korzyść sony.

Brawo za posta...

 

beczka, wy tu piszecie o cross chacie w 2013, przecież wiadomo, że usługą sieciową nowy xbox zje PS4 i wcale nie trzeba być fanem którejkolwiek z konsol żeby o tym wiedzieć

Odnośnik do komentarza

Hmmm, po obejrzeniu tego teasera pomyślałem o nowościach w Home lub Vita Lite czy cuś w tym stylu. Ale internety są zgodne - Sony pokaże PS4 - naszą kolejną super konsole. Zaczynam się jarać. To będzie epickie boom. I to już za kilkanaście dni. Ale jak na serio uśmiercą Dual Shocka to się wkurzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to faktycznie będzie ps4 to sprawdzą się ploty z stycznia, że jesteśmy bliżej zaprezentowania nowej generacji niż myślimy i że Sony nie chce popełniać błędu z ps3 i zaatakuje pierwsze.

Ja mimo wszystko dopuszczam możliwość ps vity z tv out. Wczorajsze prezentacje Killzone Mercenary i Tearaway gdzie każdy dev grał na Vicie z hdmi dają do myślenia.

 

A może PS4 i Vita Lite z obiżką ceny na jednej konfie?

Odnośnik do komentarza

Dzieki, mow mi wyrocznia.

 

o BR moge sie zalozyc, a jesli nie dadza chatu, to dadza dupy, reszte zgadywalem, zadowolony ?

 

Chat będzie, było to już wałkowane, według oficjalnych wersji, PS3 ma za mało ramu. Dlatego masz go w Vita i działa dobrze, bo konsolka ma 512 pamięci ram

Odnośnik do komentarza

Jeśli to faktycznie będzie ps4 to sprawdzą się ploty z stycznia, że jesteśmy bliżej zaprezentowania nowej generacji niż myślimy i że Sony nie chce popełniać błędu z ps3 i zaatakuje pierwsze.

Ja mimo wszystko dopuszczam możliwość ps vity z tv out. Wczorajsze prezentacje Killzone Mercenary i Tearaway gdzie każdy dev grał na Vicie z hdmi dają do myślenia.

 

A może PS4 i Vita Lite z obiżką ceny na jednej konfie?

Ekhem, developerska wersja Vity ma TV Out od samego startu tej konsoli. To serio żadna nowość.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...