Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie wystarczy przynajmniej 1-2 mocne tytuły na start i trochę popierdółek. Najlepiej w przypadkach obu konsol aby były to o dziwo nie nowe a sprawdzone marki. Sony wydaje mi się że jest na trochę lepszej pozycji bo faktycznie mamy szansę na nowego Killzonea i coś od twórców infamousa na sam start. Jakby jeszcze do(pipi)ali z GT6 na starcie to faktycznie może to być jeden z lepszych startów nowej konsoli ever. Z Microsoftem jest w sumie niewiadoma. Z głośnych tytułów na bank nie ma co liczyć na ani Forze, ani Gearsy ani tym bardziej Halo na start.

 

A jest w sumie jeszcze jeden niezły czynnik który może wpłynąć na lepszy start- co oczywiste to, która konsola wyjdzie pierwsza. I nie tylko ze względu na głód graczy czekających na nową technologię swojej firmy ale - nowego coda/ Battlefielda na starcie. Wyobraźcie sobie że Ps4 wychodzi pierwsze w grudniu powiedzmy i na starcie otrzymuje nowego Coda w wersji deluxe. Niejeden fan gry, który czekałby na nową konsolę Microsoftu mógłby nie strzymać i wziąć już nowego Plejaka z Codem z oprawą Next Gen. Dziś ta marka przy starcie nowej generacji może zdziałać cuda.

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

O jakie podniecenie tym klonem CoDa pod tytułem Killzone .

 

 

Ponoć krażą plotki o GoW 4 na nowego Xboxa ,MS ponoć szuka pracowników do projektów Gears of War i innych tytułów AAA.

To by było coś Gearsy 4 jako tytuł startowy na nowego Xboxa ,więc będzie chyba powtórka z 2006 roku kiedy to żółtkom opadły szczeny kiedy poraz pierwszy zobaczy;i Gearsy 1.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Wszystko pięknie, też na ten moment czekałem od wielu lat, ale... jeśli ceny gier mają wynosić na starcie 239 i wzwyż, a dodatkowo pokombinują coś z używkami, to niestety ale dziękuję postoję. Podobnie jak miliony Graczy. Zakosztowałem właśnie grania PieCowego i jeśli mam to samo w lepszej oprawie za połowe taniej, to niestety sama miłość do marki PS, czy też u kogoś innego do X (da się?) nie wystarczy.
 

Odnośnik do komentarza

O jakie podniecenie tym klonem CoDa pod tytułem Killzone .

 

 

Ponoć krażą plotki o GoW 4 na nowego Xboxa ,MS ponoć szuka pracowników do projektów Gears of War i innych tytułów AAA.

To by było coś Gearsy 4 jako tytuł startowy na nowego Xboxa ,więc będzie chyba powtórka z 2006 roku kiedy to żółtkom opadły szczeny kiedy poraz pierwszy zobaczy;i Gearsy 1.

Gearsy raczej są własnością Epic, Microsoft może szukać pracowników do kinect sports co najwyżej. Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Wszystko pięknie, też na ten moment czekałem od wielu lat, ale... jeśli ceny gier mają wynosić na starcie 239 i wzwyż, a dodatkowo pokombinują coś z używkami, to niestety ale dziękuję postoję. Podobnie jak miliony Graczy. Zakosztowałem właśnie grania PieCowego i jeśli mam to samo w lepszej oprawie za połowe taniej, to niestety sama miłość do marki PS, czy też u kogoś innego do X (da się?) nie wystarczy.

 

Nie martw się, ale miłość do konsol właśnie wystarczy milionom graczy. Ceny zmieniają się u nas, jakże 'szczególnym' miejscu, na zachodzie są bez zmian, a, że złotówka słabsza, to jest jak jest.

 

No i tak naprawdę nie ma porównania, na zachodzie gry na pc kosztują tyle samo co na konsole, tak więc gadanie o milionach jest zwykłym mitem.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

YETI  ja już takie "gameplaye" widziałem, więc się nie dziwię dupościskowym komentarzom. Więcej zdrowego rozsądku widać właśnie w takim sceptycznym podejściu niż spustach nad jakimś wyidealizowanym obrazem pokazu nowej konsoli.

Odnośnik do komentarza

 

O jakie podniecenie tym klonem CoDa pod tytułem Killzone .

 

 

Ponoć krażą plotki o GoW 4 na nowego Xboxa ,MS ponoć szuka pracowników do projektów Gears of War i innych tytułów AAA.

To by było coś Gearsy 4 jako tytuł startowy na nowego Xboxa ,więc będzie chyba powtórka z 2006 roku kiedy to żółtkom opadły szczeny kiedy poraz pierwszy zobaczy;i Gearsy 1.

Gearsy raczej są własnością Epic, Microsoft może szukać pracowników do kinect sports co najwyżej.

 No to można zacząć się śmiać ,jakby były własnością tylko Epica to by dawno na waszą zółtkową konsolkę  by wyszły ,ale nie ma i nie będzie.Ryżojady dostaną po gębie na e3 od Microsoftu ,kiedy ludzie z Redmont pokażą  być może nowe Gearsy oparte na najnowszym Unreal4Engine ,Rise od Cryteka i inne jeszcze tajemnicze tytuły AAA.Epic na współke z Microsoftem pokaże moc taką samą jaką pokazali w 2006 roku w czasie premiery Gearsów 1 ,kiedy ryżojady zostały  zdeptane tak że przez trzy lata byli w szoku nie mogąc wydać exa jakościowo równej Gearsom.

 

+ Dodał MODERATOR
Ten temat nie służy do wojenek konsolowych. Wszystkie tego typu posty będą odpowiednio "nagradzane".
Edytowane przez Kyo*
Odpocznij trochę
Odnośnik do komentarza

No jak ladnie, widze kilku idiotow, ktorzy nie potrafia kliknac w Console Wars. 

 

Ehh,szkoda że PS4 nie będzie miało kompatybilnosci wstecznej. Mógłbym już ponadrabiac zaległości z PS3 już na PS4 :)

 

PS4 bedzie mialo BC ale pewnie w postaci Gaikai. Juz pal licho ten zlagowany stream, ale jest  mnostwo ludzi, ktorzy maja spora kolekcje gier i pewnie beda musieli po raz kolejny placic by zagrac w gre, ktora maja na polce =/

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

I tak najlepszy byl ten gameplay z KZ2, ktory pokazali przy premierze PS3  :P Yeti i inni (ja tez, ale wtedy bylem mlodszy) jarali sie i zapewnie podobnymi sztuczkami beda sie jarac juz niedlugo. Tez sie bede jaral, bo lubie rendery. Jezeli pokazaliby cos na silniku gry, to w bardzo dobrym wypadku, wygladaloby mniej wiecej jak BF3 na doyebanym kompie, nie trzeba byc inzynierem grafikiem informatykiem, zeby dojsc do podobnych wnioskow - czasy nadprzyrodzonych mocy next-genow minely bezpowrotnie - zdaje sobie jednak sprawe, ze poziom wiedzy uzytkownikow forum odnosnie technikali ogranicza sie jedynie do znajiomosci listy exow i tego, jak zasilany jest pad. 
A tym nie porwa, wiec jestem pewny ze wyceluja w mydlenie oczkow. 

Jak zobacze gameplay z hudem i ryzojadem z padem w reku, to uwierze. A spodziewam sie kilku teaserow z zayebiscie wyrenderowanymi glownymi bohaterami i fajnie zrobionymi logami gier. Do tego obietnice o podbiciu rynku gier wygadanych przedstawicieli, mimo tego, ze firma powoli staje sie juz nie rentowna (o tym tez sie mowi) i oklaski na koniec. 



Nie twierdze, ze MS bedzie zayebisty, bo jedyne co mnie hamuje przed kupnem PS4, jest FM. Odnosze sie tylko do tego spuszczania sie fanow sony, robienia gifow, zapowiadan rodem z konca swiata itd. Smiech.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

I tak najlepszy byl ten gameplay z KZ2, ktory pokazali przy premierze PS3  :P Yeti i inni (ja tez, ale wtedy bylem mlodszy) jarali sie i zapewnie podobnymi sztuczkami beda sie jarac juz niedlugo. Tez sie bede jaral, bo lubie rendery.

 

A to był ktoś kto nie jarał sie tym pokazem ? No i wszyscy byli wtedy młodsi :P Ci co czekają na pokazy gier w realtimie srogo się zawiodą. Będzie dobrze jak pokażą jakies rendery, a wy się na gameplay nastawiacie :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam się w ogóle nie nastawiam na nic szczególnego.. ale jeśli już to raczej pokażą coś real-time.. tylko bardziej stawiałbym na jakieś demko techniczne.. czy jakies teasery z fragmentami wstawek z jakiejś gry. Rendery dzisiaj nie mają sensu.. w dodatku może drugi raz nie będą chcieli narobić sobie wiochy jak z renderami KZ2 i Motorstorma.

Odnośnik do komentarza

Prawda ,xboty to hamburgerowe dzieciaki które jarają się jakimiś napakowanymi pudzianami -gears- ,jakimis galaretami -krasnolkudkami z halo czy kinectem -pewnie skaczą przed tv jak kolesie chorzy na shiza- ,a  w dodatku przy multi zachowują się jak jakieś przygłupy mający iloraz inteligencji na poziomie 2.

 

PS4 zniszczy xboty ,już się nie doczekam Killozna 4 który będzie niszczył grafą (balmerowi szczena opadnie).Tak samo pewnie nowe gran turismo ,ff verus,last guardian itp.Nowy xboxa zdechnie już na pocztąku!

Jednym słowem będzie się działo!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...