Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

8472040300_63be255449_o.png

Myślicie, że to fake czy faktycznie Sony takie grafiki na neogafa wrzuca (wczoraj była ta z czwórką i błyskawicami w tle)? W sumie były plotki, że Sony na konferencji ujawni cztery tytuły zmierzające na nextgena, więc by się nawet  zgadzało.

Może coś w tym być, ogólnie Sony wzorowo podkręca hype wokół tego wydarzenia. Jeśli chodzi o rendery, nie powtórzą drugi raz tego samego błędu, jestem przekonany, że zobaczymy 2, może 3 gry na PS4 w formie gamepleyu. Za dużo plotek na ten temat, czy sami developerzy podkręcający ciśnienie (koleś z Evolution i jego wpisy na twitterze).

 

Kolejna część.

Najlepsza konsola na świecie.

 

http://gamingeverything.com/40423/rumor-sony-takes-a-shot-at-nintendo-with-new-ad/

Od razu pojawiły się plotki o nowym IP od Santa Monica. Kolejny przykład tego, jak powinno się podgrzewać hype.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Na bank nie będzie renderów jak z Killzone i Motorstorm. To już nie 2005 rok gdzie twórcy jeszcze nie wiedzieli co w tej konsoli będzie. Teraz niektórzy od 2 lat robią gry na PS4 więc już mają co pokazać. Z drugiej strony lepiej nie napalać się na 10 nowych gier, bo muszą coś zostawić na E3.

Odnośnik do komentarza

Miłość do marki sony xD ja je'bie czemu ludzie mają dauna?

 

Jak pokazuje przykład chociazby Apple'a - wiele milionów widocznie ma. Podobnie, lecz na nieco mniejszą skalę w tym wypadku jest zapewne i z Sony, MS i innymi podobnymi koncernami.

 

***

 

Niech pokażą cokolwiek konkretnego - będzie wspaniale. Dla mnie życzenie najważniejsze - żeby nie szaleli z cenami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Myślę, że pokaz 3-4 gier na żywo + trailer z urywkami innych gier jest realny. Do tego tech dema Agni's Philosophy (lub Fox Engine) oraz UE 4 i będę zadowolony.

Plus potwierdzenie że The Last Guardian i UnchartedEffect ...wróć Star Wars 1313 zmierzaja na ps4 i byłoby spoczko

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Tomorrow (the 16th) they will show about the ps2

The 17th- Psp

The 18th- Ps3

The 19th- Psvita

 

Czyli jest szansa, że nie będą o tym pieprzyć na samej konferencji i od razu przejdą do meritum spotkania :).

 

>> 

Co tam robi Padlet od WiiU...wait...aaa Sony koleiny pomysł od Nintendo zgapia

 

Jak widzę standard, który to już raz ?

Po pierwsze, po co pieprzycie o jakimś patencie, skoro wiadomo już, że pad do ps4 nie będzie miał z tym nic wspólnego. Wiecie, nie wszystkie patenty składa się po to, żeby od razu potem wypuścić taki sprzęt na rynek.

Po drugie, co Sony oprócz Move zgapiło od Nintendo? Dualshocka, Vitę, eyetoya?? No raczej nie. No to może coś w grach? Też raczej nie, bo nie widzę na konsolach Sony odpowiedników Zeldy, Donkey Konga, Metroida, Kirbiego czy Mariana. Więc ciekawi mnie co Sony kolejny raz zgapiło od Ninny? Może faktycznie coś jest więc mnie oświećcie. Najlepiej niech się wypowie Lionel, bo widzę, że on tylko potrafi powtarzać za innymi, więc niech się teraz tłumaczy o co mu chodziło.

 

Analog w padzie N64 -> Dual Analog w PSX

Rumble Pak -> Dual Shock

Donkey Kong Country -> Crash Bandicoot

F-Zero -> Wipeout

 

WiiU > tabletopad ps4 (?)

Halo > Killzone

Smash Bross > PS All Star

Achivy > Pucharki

X360 Arcade, Core, Elite > różne wersje ps3

 

A jest tego znacznie więcej :)

 

 

Co do gier jakie pokaże $ony 20.02 to będą przynajmniej 4, te których grafiki widać pod 4,3,2,1. 

4 dni z 4 grafikami w tle do zapowiedzi ps4, nie wiem kto tu jeszcze sądzi że to nie zapowiedź nowego plejsztejszona.

  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

na ps3 chyba też były chyba 4 tytuły startowe od sony z tego co pamiętam, motorstorm/resistance/uncharted/heavenly sword/ right?

 

Uncharted i Heavenly Sword wyszły dopiero po roku.

 

Co do tych grafik to jeżeli każda z nich prezentowała by jednego exa, to narazie mamy inFamous i GT/Motorstorm. Aż tak optyistyczny to nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Duże szanse są na prezentacje gier Guerilla Games, Sucker Punch i Santa Monica Studios oraz Watch Dogs i Star Wars 1313. Reszta to tylko spekulacje i marzenia.

Evolution ma pokazać jakiś racer, a na tym dzisiejszym screenie widać samochód. Wczoraj były jakieś piorunu, co przynosi namyśl inFamous 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...