Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Microsoft puścił za podobna cenę x360

Ale wiedział, że 80% konsol padnie, adapter wi-fi osobno, opłata za lajw, brak wejscia hdmi, brak br, brak baterii do pada, gier do dziś brak.

Dzieki temu cena konsoli była przystepniejsza i to niby było zle? Rzeczywiscie, wifi w konsoli w 2006 to była potrzeba I rzędu.

 

w ogole po co ja kur.wa tobie odpisuje :x

Odnośnik do komentarza

Jeżeli faktycznie jutro będzie prezentacja ps4, a nie beka z yetiego to chciałbym zapowiedź nowych ip, męczą mnie już te wszystkie gry z numerakami 4,5,6 itd :)

Wydaje mi się, że beka to będzie z takich jak ty, którzy twierdzili w kółko, że jakaś nowa Vita itp. Po prostu, kubson jutro z wrażenia zrobi kupsko. Serio, nie wiem jak można mieć jakiekolwiek wątpliwości, ale to już nie mój problem, ja tylko w czwartkowy poranek będę miał sporą dawkę beki z co poniektórych, gotowi?

 

 

troll_face_by_bmsproductionz-d5ng9k6.png

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 

 

Microsoft puścił za podobna cenę x360

Ale wiedział, że 80% konsol padnie, adapter wi-fi osobno, opłata za lajw, brak wejscia hdmi, brak br, brak baterii do pada, gier do dziś brak.

Dzieki temu cena konsoli była przystepniejsza i to niby było zle? Rzeczywiscie, wifi w konsoli w 2006 to była potrzeba I rzędu.

 

w ogole po co ja kur.wa tobie odpisuje :x

Zapomniałem, że w niektórych modelach nie było nawet twardziela. Niezłe dowc.ipnisie z tego microsoftu. :)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Microsoft puścił za podobna cenę x360

Ale wiedział, że 80% konsol padnie, adapter wi-fi osobno, opłata za lajw, brak wejscia hdmi, brak br, brak baterii do pada, gier do dziś brak.
Dzieki temu cena konsoli była przystepniejsza i to niby było zle? Rzeczywiscie, wifi w konsoli w 2006 to była potrzeba I rzędu.

 

w ogole po co ja kur.wa tobie odpisuje :x

Zapomniałem, że w niektórych modelach nie było nawet twardziela. Niezłe dowc.ipnisie z tego microsoftu. :)

większymi dow(nene)nisiami bym nazwał panow z sony, którzy wymyslili instalowanie gier, do którego był potrzebny ten dysk w pseudokonsoli.

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

No, to jeszcze chwila i zobaczymy czy akcje pojda w gore czy w dol ;f

Najgorsze jest to, majac w pamieci pierwszy pokaz ps3, ze nie wiadomo czy znowu nie beda klamac w zywe oczy i puszczac renderow.

Jesli ten pedau Kaz Hirai nie wyjdzie na scene i nie zacznie GRAC, to bede mocno zawiedziony :<

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Świetne. Ponad 5 minut krótkich kilkusekundowych urywków z samych znanych exów (a i tak nie wszystkie, gdzie Dead Nation, Disgaea, Hustle Kings, ect. ), ale pewnie filmik by trwał znacznie dłużej. Cóż polityka djżej ilości dużych gier na wyłączność, i najlepszych gier z wewnątrz to cecha Sony i Nintendo w ostatnich latach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie troche dziwi, ze nie wyplynely jeszcze zadne informacje o konkretnych grach, filmiki czy screeny, jakies zdjecia samej konsoli.
Przeciez przy projektach pracuja setki, nawet tysiace osob, ktore moglyby byc zrodlem potencjalnego wycieku, a wiadomo, ze w dzisiejszych czasach smartfonow i wszechobecnego netu bardzo trudno utrzymac cos w tajemnicy.

Odnośnik do komentarza

Saptis jeszcze 15h30min ...niewykluczone, że coś wycieknie....ostatnio wszystko sony wyciekało....vita,ps3slim, ps3 superslim....nawet na ostatnim E3 trailer Beyound hulał w sieci na kilka h przed konferencją.

 

Ja bym jednak przecieku nie chciał, niech te show o północy będzie magiczne przez to, że nikt do końca nie wie co na nim pokażą.

Odnośnik do komentarza

Kto wie - moze jednak wczesniej cos wyplynie, ja jednak wole zaczekac i dowiedziec sie we wlasciwym czasie bo i tak do konferencji coraz blizej, zreszta takie informacje powinny byc podawane w odpowiedniej formie - musi byc efekt.


Ciekawe czy bedzie jakis nowy Riiiiiidge Racerrrrrrrr.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Świetne. Ponad 5 minut krótkich kilkusekundowych urywków z samych znanych exów (a i tak nie wszystkie, gdzie Dead Nation, Disgaea, Hustle Kings, ect. ), ale pewnie filmik by trwał znacznie dłużej. Cóż polityka djżej ilości dużych gier na wyłączność, i najlepszych gier z wewnątrz to cecha Sony i Nintendo w ostatnich latach.

Mendrek tego Hustle Kings mogłeś sobie darować :D

 

Ale się pięknie wieczór układa. Najpierw meczyk Barcy a potem PS Meeting. Nice ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...