Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

 

-hdd szybszy ?

 

-masz te cholerne GDDR 5 TAKIE SAMO JAK W TITANIE, 

drugie zdanie brzmi smiesznie troche:D

to tak jakbys powiedział : Zobacz mam auto z 4 kolami tak samo jak w maybachu.

 

potwierdzili juz co to za dysk bedzie w ps4? czy znow jakis 2.5 5400rpm?

 

Wiem do czego pijesz, przeciez nie napisalem karta dobra jak Titan. 

Nie. Ale mysle ze nic ponizej siodemki nie wsadza.

 

Do wszystkich bojownikow Full HD/30 FPS - tak bedzie do konca tej i nastepnej generacji konsol ( no chyba ze wzrok sie ludziom wyostrzy ). Co do jakosci grafy gier z PS Meeting, wiadomo ze to najmniej co konsola moze dac.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

MeSSer- ja nic nie oczekuję, już o tym pisałem wielokrotnie i śmieszą mnie oczekiwania innych co do maszynki za 1500 zł, plus ślepa wiara w to, że ten sprzęt zgniecie PC na wiele lat(graficznie). podałem przykład sprzed lat, żeby pokazać, że czasy się zmieniają i dziś za 1500 zł nie dostaniemy sprzętu 3 razy mocniejszego niż pc za kilka kafli, a proporcje cenowe w tamtym czasie były podobne(w 99 dostałem pcta za ponad 3,5 tys. A to był sprzęt ze średniej półki).

Odnośnik do komentarza

Zgniecie i tak grafiką, ja na tą chwilę nie jestem w stanie wyobrazić gry, która w pełni wykorzystuje

 

8 GB RAMU

 

biorąc pod uwagę co niektórzy developerzy zrobili z wartością 16 razy mniejszą.

 

A pecetoklapy dalej będą się pruć o moc konsolek, fapując jednocześnie do Titana którego nigdy na oczy nie zobaczą bo ich nie stać, ale hej - JEST 3 RAZY MOCNIEJSZY OD PS4 TAK W SIDI AKSZYN NAPISALI HAHA KONSOLE GUWNO

 

Ja tylko czekam aż te next-genowe gierki wykorzystujące moc nowych konsol będą optymalizowane na pececie, rechot blacharzy ze swoimi 8GB ramu, z którego 1GB idzie na system a kolejny gigabajt na przeglądarkę zasyfioną pluginami, szybko ucichnie :D

  • Plusik 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

pajgi - nawet jesli moglby to nie bylo komu i czym go gniesc poza szalencami ze studiow Sony. Postep odbywa sie w takim samym tempie, ZAWSZE i nie wazne co pitoli Nvidia czy Sony z Cellem. Obaj wiemy ze  sporo wody uplynie nim wycisna pelna moc z obecnych kart graficznych a ci juz szykuja jakies potwory za niewiadomo ile. Pytanie - czy ludzie chca wydawac flote wielka jak hiszpanska Armada na gry video ?  Mysle ze nie, to jest hobby jak kazde inne, a juz dogania pod wzgledem kosztow turystyke czy sporty ekstremalne. Pudlo za 1500 nie da magicznej mocy z czarnej dziury, ale z drugiej strony zawsze tak bylo ze exy w konsoli jak smak winie - im  konsole starsze tym lepsze exy - pamietam jak sie Halo 3 jaralem a porownaj  ta graficzzna bide z Halo 4. Aha kiedys tak bylo ze konsoli lepiej sie trzymaly ale to tylko dlatego ze multiplatform prawie w ogole nie bylo. Teraz to bedzie jeden pies na co piszesz.

Aha, oczywiscie czasy sie tez zmienily, kiedys elektronika u nas to bylo 100 % i wiecej, drozej niz Zachod, teraz jest lepiej pod tym wzgledem. Obecnie dla mnie 3.5 to b.mocny komp. A co do tej konsoli co miala byc lepsza tyle razy od top pc - albo byli w plecy strasznie, albo konsola droga, no innej rady nie ma.

 

Mazzeo - juz Max Payne 3 na PC wymaga 8 GB RAM przeciez... TFU, on chce 16 GB !! 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Czasem nie trzeba wcale mocarnego sprzętu by zadowolić nabywcę.

Świetnym przykładem jest Apple VS Samsung.

Co z tego że Samsung ma 52356rdzeni i 23563234mb ramu skoro system jest w nim beznadziejny a burdel panujący skutecznie odstrasza sporą część osób od kupna ich topowego telefonu.

Myślę że Sony bierze teraz coś z Appla podczas gdy Samsung liczy kabone i nie tyle jest ważna jakość co kasa i ten kierunek obrał teraz Microsoft.

Nie chcę jednak oceniać nic przed prezentacjami,myślę że obie konsole będą równie wspaniałe, a gdyby były po około 1500 zł na starcie to i może obie kupie.

Jedno jest pewne, te 60 dni które zostało do E3 będzie się dłużyło, pół biedy jeśli konsole wyjdą w tym roku w Europie, The Last Of Us i GTAV umilą mi oczekiwanie.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Ja mysle ze oni licza kabone od zawsze, ale wczesniej to wlasnie byly mity o Cellu czy ,, sekretnym sosie " MS w X360 ktore sie skonczyly tak  ze w plecy ostro byli, konsole padaly jak muchy i trzeba bylo gasic pozar silowymi sposobami. Obczaj temat - spokojnie mogliby podbic taktowanie prockow i zwiekszyc moc za friko, ale boja sie s(pipi)e#yny ;D

Plotki mowia ze PS4>Durango ale to sie moze zmienic, zreszta i tak roznica bedzie zauwazalna heeen po latach, i mozna lache poki co wylozyc zwlaszcza ze coraz sensowniej Durango wyglada.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Zgniecie i tak grafiką, ja na tą chwilę nie jestem w stanie wyobrazić gry, która w pełni wykorzystuje

 

8 GB RAMU

jesli w ps4 ma byc 8gb zunifikowane dla procka i grafiki to nie widze problemu aby gra zapelnila te 8gb

 

wspomniany max chyba potrafi zajac ponad 2gb pamieci na grafice ( chociaz to pewnie nieudolnosc rockstar)

Odnośnik do komentarza

Na starcie Forza ładniejsza od rzeczywistości, mówiłem o tym już rok temu xD

 

 

http://www.theverge.com/2013/4/11/42...les-ryse-forza

We're told Ryse is designed to be Microsoft's new Gears of War / Halo mega launch title. It's set in the roman empire period and uses deep Kinect integration to allow a player to slash and kick at enemies. We understand that Ryse will take advantage of the new body tracking improvements in the next Kinect sensor. Ryse is part of four major launch titles for the next-generation Xbox. Sources tell us that a new Forza title with "super life-like" graphics will also be made available at launch, alongside a zombie game and a family game set on an island with Pixar movie-style graphics. We're told that the family game will utilize Kinect to scan a body and generate a virtual character in the game.
We understand that these four titles are a small selection of the launch titles for the next-generation Xbox. Third-party support is said to be strong in the first-person-shooter genre. Microsoft is also working on some improvements to Xbox Live, including a switch to currency over the Microsoft Points system.
 
Odnośnik do komentarza

Raczej bym się nie spodziewał w przypadku obu konsolek premierowych tytułów, które zmienią moje postrzeganie video rozrywki. Będzie ładnie, grywalnie, ale też kotletowo. Liczę na budżetowy rozwój ściągalnych z neta produkcji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy było, ale mamy wreszcie dobre info o nowym Xboxie:

 

VGLeaks: Nowy Xbox odpali używane gry i pogramy offline

 

Wreszcie dobra wiadomość, VGLeaks podało najnowsze informacje na temat następcy Xbox 360.

VGLeaks informuje, że Xbox Durango nie będzie wymagał stałego połączenia z internetem, najnowsze gry dalej będziemy mogli ogrywać w trybie offline jak i online. Co więcej, nowy Xbox odpali używane gry i nic w tej kwestii się nie zmieni względem poprzednika, Xboxa 360. Wreszcie jakieś dobre info, ostatnio nawet często mnie wywala z Xbox LIVE bez powodu, co od razu taka opcja wydawała się dosyć… odrzucająca, to samo używane gry, w końcu na konsolach płacimy grubo 200 zł za jeden premierowy tytuł (gdzie na PC mamy połowę taniej), więc miła zawsze była opcja, ze część z tej kasy możemy odzyskać po odsprzedaniu.

Przypominam jeszcze, że VGLeaks jest dosyć wiarygodne, duża większość przecieków o PS4 sprawdziła się podczas pierwszej prezentacji nowej maszynki Sony.

Odnośnik do komentarza

pewno bzdura ale wrzucam

 

I still outright refuse to believe that Microsoft will enforce an "always-online' policy for the next Xbox.

 That's not to say that Edge, Kotaku and Paul Thurrott reports are shoddy - all three clearly have inside contacts and, no doubt, have taken care before publishing their information.

But there still remains the fundamental problem that "always online" - or at least the interpretation we have of that ambiguous phrase - would be a catastrophic and fundamentally deal-breaking curse of any games console.

There's no hyperbole there. Stable and swift internet connections do not blanket the earth, and Microsoft would only be able to effectively sell its next gen system in select regions.

That isn't just a haymaker on the chins of Xbox sales team in Redmond; it'd also hurt Microsoft's relationships with publishers and developers who, understandably, want to sell to the biggest global install base possible.

Microsoft is simply too smart to let this happen. If there's one thing that defined the Xbox business of the past thirteen years, it is how dazzlingly fast this company learns best practices.

By the time the 360 arrived, Microsoft had already understood that going first is immeasurably crucial, that superior system specs are not fundamentally important, that online identities and communities would define a generation, and that ease of use for customers and developers is paramount.

 

Microsoft was overtly cognisant of such conventions just five years into its business. That's incredibly quick considering it was still venturing into uncharted territories. In fact, it took Sony another eight years to show it had learned these lessons the hard way.

 

This is why I don't expect the next Xbox will feature "online only" restrictions. Execs at Redmond are too perceptive and shrewd; they know this would split its customer base in even the most net-connected regions.

Only this weekend, Xbox Live went down for about ten hours - a moment that gave everyone with an opinion and a Twitter account a chance to remind Microsoft that even the most internet-connected company in the world needs to go offline every now and then.

Sunny-side up

For those who don't live in the UK, allow me to explain: It's been bloody horrible weather for about five months. But it looks like it's finally coming to an end!

You know what this means; increased guilt for staying indoors playing video games on a bright and warm day. Seriously though, get some of that fresh air and vitamin D while you have a chance!

 

Oh, also, over the weekend CVG received separate confirmation that May 21 is the date for the next Xbox event. We'll dedicate the entirety of our resources to the event when it happens, as you can imagine.

In other matters, this week we'll also be providing a first look at two new games - which I believe we're not allowed to mention just now. You'll find out soon enough.

 

 

http://www.computerandvideogames.com/401028/blog/dealt-with-it-why-microsoft-will-surely-now-shun-an-always-online-future/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...