Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Fifa na pokazie od M$, nie ma co już się jaram XD

No na ps meeting nie licząć Killzone i odrzanego kotleta ( diablo 3) to też (pipi) pokazali

 

Jak dla mnie to tam na tym pokazie Sony, nie licząc Deep Down nie pokazali nic co by mnie skłoniło do zakupu ich kąsoli. Jakiegoś społecznościowe góvna, przyciski share XD, kolejny Killzone, który moze i ładny ale pewnie znów równie debilny co poprzednia odsłona.

 

@Hela:

to te wyrzutki z Activision? Jeśli tak to za kolejnym <ziew> szuterem nie będę płakał jeśli się ukaże tylko na X-cośtam.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Fifa na pokazie od M$, nie ma co już się jaram XD

Fifa, czy NBA, czy Madden, nie ma znaczenia. 

Ma za to znaczenie, że EA jak widać planuje mocniejszą współpracę z MS, co mogłoby potwierdzać plotki o ekskluzywności gry Respawn.

 

 

Ja tam myślę, że to nie znaczy zupełnie nic. Po prostu gdzieś muszą się pierwszy raz pokazać i czemu by nie u Microsoftu. Zresztą zarówno Acti jak i EA było kojarzone z różnymi z producentów sprzętu i co to dało w praktyce? Trochę wcześniejsze paczki z DLC ze strony Acti, albo DLC z dodatkową misją od EA. Faktycznie, niesamowite profity :P W interesie żadnej z tych firm nie jest by którykolwiek z producentów sprzętu miał jakąś znaczną przewagę.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Fifa na pokazie od M$, nie ma co już się jaram XD

No na ps meeting nie licząć Killzone i odrzanego kotleta ( diablo 3) to też (pipi) pokazali

 

pokazali jeszcze pada + kabel i 2 gry odpalone na mocnym PC   :sorcerer:

 

kazalone.png

sonyhq.png

 

7V0mHao.gif

 

+ Dodał MODERATOR

 

Wam się chyba tematy pomyliły - to nie Console Wars...

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

microsoft jest cwane..wie jaki rynek przynosi im najwieksze zyski i wg mnie pod niego skroja jutrzejsze show..beda bombardowac aplikacjami do nowego xboxa(gdzie 95% pewnie nie zadziala poza usa)...zamawianie jedzenia, fast foodow,filmow,dekoder do kablowki,milion kanalow pay per view itp, do tego dumnie zaprezentuja gry, ktore w ich kraju zawsze mialy najwieksza sprzedaz..bedzie cod, sportowki od ea, pewnie zacisna wspolprace co zaowocuje jakas ekskluzywna trescia. po mojemu jest duza szansa ze nowy xbox w usa jeszcze bardziej ucieknie sony niz w tej generacji. Zrozumieli ze japonii nie podbija, a europa w wiekszosci to oboz playstation.  

Odnośnik do komentarza

Oho, potwierdzono na jutro BF 4. Czyli to, Fifa, CoD i Madden. Yep, to jest pokaz Microsoftu xD

Nie potwierdzono BF4. Napisali tylko na twitterze, że wkrótce będą jakieś duże ogłoszenia. Po co by się mieli bawić w takie podchody, skoro Fife normalnie na jutro potwierdzili.

 

No i CoD i BF4 na jednej konferencji? Nie sądzę :)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...