Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

zobaczycie, dzisiaj powiedzą że MS wykupił EA i wszystkie nextgenowe gierki od nich będą wychodziły tylko na sprzęt MS :D

 

e:

w sumie byłaby niezła beka, żadnych fifek, nfsów, battlefieldów, gierek star wars na ps4, skoro powiedzieli że na wiiU nie będą nic robić to z ps4 może zrobią to samo, chociaż przecież sony ma tyle potężnych exów że na pewno dałoby sobie radę xD

Edytowane przez ofsajd
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Znając życie skończy się na tym, że z dumą zapowiedzą "zacieśnioną współpracę z EA", która będzie skutkować ekskluzywnymi DLC i/albo wcześniejszymi premierami na nowym Xboksie, po czym pokażą zbiorczy filmik urywków z Fify, BF i NFS i tyle będzie prezentacji gierek.

Po PSM czytałem, że z najnowszą generacją nastąpi zamiana, EA będzie mocniej współpracować z M$, a Sony z Activision (min. ekskluzywne DLC do Destiny na PS4).

Odnośnik do komentarza

 

 

EA będzie mocniej współpracować z M$, a Sony z Activision (min. ekskluzywne DLC do Destiny na PS4).

 

Oby więc EA zaprezentowało nowe IP zapowiadające się równie dobrze co Destiny, bo jak nie to lipa.

 

czemu? Destiny to nie ex ;)

Bo w MMO wszelkie rozszerzenia są raczej istotne, i jeśli Destiny faktycznie będzie większe i bardziej dopieszczone na PS4, to dla fanów takich gier wybór nowej konsoli jest prosty. No chyba, że Microsoft znów zabłyśnie znacznie lepszą usługą sieciową.

 

Dla mnie ekskluzywny content do Destiny > ekskluzywny kontent do BF/Fify/NFS/UFC, bez czegoś nowego współpraca z EA mnie nie grzeje :(

Edytowane przez selene
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...