Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

7 części gears of war = grubo ale god of war to już tasiemiec :)

bez agresji synek, ps4 też chyba dostanie gry   :)

 

Sunset Overdrive zależy która część Insomniac robi grę, kolesie od Fuse chyba odpadają bo dopiero co skończyli grę, po trailerze wygląda to na klon Crackdowna tylko że bardziej pojechany.

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejne Gears'y meh zresztą mam takie same odczucia w przypadku Gow'a. Obie serie powinny zakończyć swój żywot na obecnej generacji (a przynajmniej wziąć długi kilku letni urlop) co świetnie pokazują ich tegoroczne odsłony.

Obie dopadło zmęczenie materiału i ciągniecie tego dalej raczej sytuacji nie poprawi ;)

Odnośnik do komentarza

Oba GOWy już się wypaliły, Gears of War 3 to dla mnie najsłabsza część, w "polską" wersję nie grałem, bo już zapowiedzi średnio mi się podobały. Jedyneczka była najlepsza, ale może dlatego, że pierwsza, w coopie pięknie dawała radę :yes:

 

Z god of war także powinni dać sobie spokój, niech Santa Monica zajmie się lepiej za Heavenly Sword 2 i zostawi Kratosa w spokoju, ileż on moze umierać ...

Odnośnik do komentarza

 

Nie ma to jak klapersy martwiące się o nową trylogię (o ile to o to chodzi) na konsoli która ich nie interesuje.

 

Sonoklapy matki miłosierdzia takie.

i mowi to typ ktory 4 dni temu cisnal na Uncharted  :turned:  :music:  :ermm:  :miner:  :morning2:  :bye2:

 

 

#DEAD

 

 

 

@TheLocksus Yea, we still have exclusives to reveal.

 

by Spencer

 

Ciekawe czy na TGS ujawnią ten tytuł Osaki. Oby był to jakiś epicki jrpg.

 

 

iYl85yU.jpg?1

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

 

Nie ma to jak klapersy martwiące się o nową trylogię (o ile to o to chodzi) na konsoli która ich nie interesuje.

 

Sonoklapy matki miłosierdzia takie.

i mowi to typ ktory 4 dni temu cisnal na Uncharted  :turned:  :music:  :ermm:  :miner:  :morning2:  :bye2:

 

 

Zastanawiające jest dla mnie jak do takich wniosków doszedłeś czytając moje posty.

 

Raz, że PS4 mnie interesuje nadal - gdyby nie interesował to bym anulował pre-ordera.

 

Dwa to kwestia Naughty Dog, który może zrobić znowu jakąś nową gierkę która będzie osom... albo Uncharted co będzie tragedią a poza tym to <polygamia_stalj> #nikogo </polygamia_stajl>

 

Dlatego bawi mnie zamartwianie się przez klapków o Gearsy, nie widząc Sony które równie chętnie i często doi swoje marki i nie przestanie póki przestanie to być opłacalne (jak np. z Resistance).

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Niech wejdzie tu Don, bo on sie najglebiej siedzi w tym guwnie, I zweryfikuje ten obrazek wyzej, czy cos nie zostalo pominiete itp.

 

 

15 tytulow to sporo, starczy na gry od ND, SSM, GG + jakas japonszczyzna (Demon Souls 2 I xone ma przeje.bane na Gafie) + pare tytulow PSN.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Niech wejdzie tu Don, bo on sie najglebiej siedzi w tym guwnie, I zweryfikuje ten obrazek wyzej, czy cos nie zostalo pominiete itp.

 

 

15 tytulow to sporo, starczy na gry od ND, SSM, GG + jakas japonszczyzna (Demon Souls 2 I xone ma przeje.bane na Gafie) + pare tytulow PSN.

 

nom, dwie gry od twórców Dead Nation (z czego jedna jest duchowym nastepcą Stardusta) i już coś mamy. W sumie dwóch jakotakich insajderów mówiło, że Sony pracuje nad Demons Souls 2, gdyby to była prawda... :3

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Demons Souls i Dark Souls to takie same gry tylko pod innym tytułem. Generalnie sytuacja z obiema markami jest iście komiczna, to tak jakby Epic Games zrobiło nową grę o nazwie Gears of World z głównymi bohaterami wyglądającymi jak Delta Squad, ale wszyscy łysi i z wąsami + na wszystkie możliwe platformy :P

Odnośnik do komentarza

 

Wiadomix. Demon Souls 2 > Dark Souls 2 z automatu będzie tylko z faktu bycia exem.

 

Jesteś głupi, mówił Ci to ktoś?

 

 

Przyganiał kocioł garnkowi.

 

Nie trudno zauważyć tendencje sonybociarni do robienia z faktu bycia ekskluzywnym największego atutu gry.

 

Potem czyta człowiek takie denne tematy jak ten na neogafie ostatnio pt. które studio Sony powinno kupić WTF ja się pytam? I ludzie wymieniają m.in. From Software.

 

To jest smutne że fanom jednej firmy tak bardzo zależy na posiadaniu exclusivów i odcinaniu innych graczy od fajnych gier. Jakoś nie widziałem chociażby na tym gafie tematów typu "Które studio Microsoft/Nintendo powinien kupić" albo "która gra na PC powinna zostać exem".

 

Smutne to. Tyle ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiadomix. Demon Souls 2 > Dark Souls 2 z automatu będzie tylko z faktu bycia exem.

 

Jesteś głupi, mówił Ci to ktoś?

 

 

Przyganiał kocioł garnkowi.

 

Nie trudno zauważyć tendencje sonybociarni do robienia z faktu bycia ekskluzywnym największego atutu gry.

 

Potem czyta człowiek takie denne tematy jak ten na neogafie ostatnio pt. które studio Sony powinno kupić WTF ja się pytam? I ludzie wymieniają m.in. From Software.

 

To jest smutne że fanom jednej firmy tak bardzo zależy na posiadaniu exclusivów i odcinaniu innych graczy od fajnych gier. Jakoś nie widziałem chociażby na tym gafie tematów typu "Które studio Microsoft/Nintendo powinien kupić" albo "która gra na PC powinna zostać exem".

 

Smutne to. Tyle ;)

 

 

Powiem wprost - JA chciałbym aby Demons Souls 2 był exem na PS4 <poruszenie tłumu>. Chcę, ponieważ wiem, że JA kupię PS4. Po prostu chcę, aby developer skupił się na jednej platformie, owocuje to czasem lepszą grą, tworząc tytuł pod kątem atutów jednej konsoli. Tworzenie multiplatformy często oznacza pewne konsekwencje, limity, poświęcenia, a ja tego nie chcę dla takiej gry.

 

Plus nigdzie nie napisałem Demon's Souls 2 > Dark Souls 2. O co Ci chodzi? PONOWNIE wymyślasz sobie nową historyjkę :) Robisz to po raz kolejny, serio. Wmawiasz sobie coś. Ja to widzę tak, że wtedy dostalibyśmy dwie gry z serii Souls (i pewnie Demons 2 reżyserowałby Miyazaki), także dlatego jestem happy. A nie dlatego, że będzie exem. Weź się ogarnij bo czasem mam wrażenie, że to Ty masz większą manię i schizofrenię w temacie exów oO

 

A i lubię gdy gry wydaje Sony, bo to raczej firma, która nie nakazuje niczego developerowi. Między innymi dlatego QD tworzy dla Playstation. To kolejny dobry znak dla Demon's 2.

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

 

Wiadomix. Demon Souls 2 > Dark Souls 2 z automatu będzie tylko z faktu bycia exem.

 

Jesteś głupi, mówił Ci to ktoś?

 

 

Przyganiał kocioł garnkowi.

 

Nie trudno zauważyć tendencje sonybociarni do robienia z faktu bycia ekskluzywnym największego atutu gry.

 

Potem czyta człowiek takie denne tematy jak ten na neogafie ostatnio pt. które studio Sony powinno kupić WTF ja się pytam? I ludzie wymieniają m.in. From Software.

 

To jest smutne że fanom jednej firmy tak bardzo zależy na posiadaniu exclusivów i odcinaniu innych graczy od fajnych gier. Jakoś nie widziałem chociażby na tym gafie tematów typu "Które studio Microsoft/Nintendo powinien kupić" albo "która gra na PC powinna zostać exem".

 

Smutne to. Tyle ;)

 

 

Powiem wprost - JA chciałbym aby Demons Souls 2 był exem na PS4 <poruszenie tłumu>. Chcę, ponieważ wiem, że JA kupię PS4. Po prostu chcę, aby developer skupił się na jednej platformie, owocuje to czasem lepszą grą, tworząc tytuł pod kątem atutów jednej konsoli. Tworzenie multiplatformy często oznacza pewne konsekwencje, limity, poświęcenia, a ja tego nie chcę dla takiej gry.

 

Plus nigdzie nie napisałem Demon's Souls 2 > Dark Souls 2. O co Ci chodzi? PONOWNIE wymyślasz sobie nową historyjkę :) Robisz to po raz kolejny, serio. Wmawiasz sobie coś. Ja to widzę tak, że wtedy dostalibyśmy dwie gry z serii Souls (i pewnie Demons 2 reżyserowałby Miyazaki), także dlatego jestem happy. A nie dlatego, że będzie exem. Weź się ogarnij bo czasem mam wrażenie, że to Ty masz większą manię i schizofrenię w temacie exów oO

 

A i lubię gdy gry wydaje Sony, bo to raczej firma, która nie nakazuje niczego developerowi. Między innymi dlatego QD tworzy dla Playstation. To kolejny dobry znak dla Demon's 2.

 

 

Figaro, ale Ty od rzeczywistości jesteś oderwany. Przecież zarówno Demons Souls jak i Dark Souls są tak samo słabe technicznie, jakoś nie widziałem żeby Demons Souls wykorzystywało jakiekolwiek atuty PS3, więc tak sobie pleplasz dla pleplania bo nigdy w żadną z tych gier nie grałeś albo tak jak napisał MaZZ +100% do fameu jak będzie ex na PS.

Odnośnik do komentarza

O błagam. Skupienie się na jednej konsoli pomaga grze, to raczej nic nowego. Mają teraz nowy silnik, większy team... Jak mówię, dla mnie Demons Souls 2 mógłby wyjść na PS4, Xbone, Wii U, I dont care. Ważne żeby wyszła :) Najlepiej ponownie z podziałem na światy i Nexusem.

 

Aha, jeszcze jedno. Ja jestem oderwany od rzeczywistości? Ja?! Całe forum próbuje Ci uświadomić jak bardzo jesteś zaślepiony, o dziwo tylko Ty tego nie widzisz ;p

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No nie błagaj bo bajdurzysz jak zwykle. Jeszcze bym zrozumiał gdyby o jakiegoś innego developera chodziło, ale nie o FS, którego DS zarówno jako ex i jako multiplatforma był jedną z brzydszych gier na rynku.

 

UP: Całe forum? Czy takie marne fanbojki jak Ty? Jakoś nie biegam jak głupi po forum jak Ty czy Yeti żeby wpisywać negatywne newsy o PS4 gdzie się da, a jedynie w CW pokazuje wam palcem jak kłamiecie, ale to ja jestem zły i zaślepiony  :P Taki ze mnie zaślepiony fanboj Xbot, że nawet nie mam zamiaru kupoiwać Xboxa, a taki ekspert jak Ty wiedział że kupi PS4 jeszcze zanim zapowiedzieli konsole. Żyj dalej w swoim świecie :)

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...