Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

okej, wrocilem z wakacji i widze ze trochę się pozmienialo.

Smieszy mnie trochę Baron Xboxa i pare innych osob probujacych przekonać nas ze nie daliśmy MS szansy zrobić rewolucji, obnizyc cen gier i te wszelkie pseudo artykuly oparte chyba wyłącznie na wizji autora, a nie faktach.

Fajnie, ze tak prze(pipi)owy marketing przegral z samym internetem.

Teraz znowu zastanawiam się jaka konsole wybrać na starcie, bo wszyscy chyba tutaj zapomnieli o jednym. Konsole to gry i usługi sieciowe - a na dzień dzisiejszy nie wiemy czy Sony w tej dziedzinie wyciagnelo wnioski, zwlaszca, ze ostatnio znowu zaliczyli faila. Jeżeli usługi sieciowe będą na poziomie tych z Xboxa 360 to gites, boje się jednak o to, ze infrastruktura znowu nie będzie gotowa...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Sony: 'Gamescom Is Going To Be A PS Vita Show

"It's all about momentum. It's about showcasing PS4 in all its glorified beauty and it's not just the console. It's about the titles, it's about the games, it's about the independent titles. It's also about PS3, it's also about PS Vita. We blew it out of the park this E3 with PlayStation 4 but PS Vita has so much more to go, we've got so much more love to show at the showcase and I can safely say Gamescom is definitely going to be a PS Vita show, so you'll see."

Hiphopgamer

 

to nie ma co oglądać konfy :/

Odnośnik do komentarza

a ja czekam na jakieś długaśne gry na Vite, oczywiscie najbardziej bym chciał monster huntera bo to moja ulubiona seria

 

ale jest też sporo innych gier, jak np taktyczne RPGi albo ogolnie rpgi, tego typu gier potrzbuje żeby rozważać zakup vity, coś co da mi dużo zabawy

 

ani troche nie skłaniają mnie do zakupu typowe gierki na 6-10 godzin (jakieś strzelanki jak uncharted czy killzone), bo nawet jeśli tego typu gra miała by być świetna to nie będe kupwał konsoli dla jednego wieczoru zabawy. kilka miesięcy zabawy to już jest podstawa do rozważań

 

narazie niestety vita dla mnie jest mało kusząca, wręcz wcale mnie nie kusi, a szkoda bo liczyłem że będzie lepiej

Odnośnik do komentarza

Da sie odpalic Vagrant Story na Vicie?

jeśli wyszło na PSS jako classic to pewnie można 

 

na psp można było domowymi sposobami ;)

 

 

edit

dziwne i przykre

http://uk.playstation.com/psn/games/detail/item251674/Vagrant-Story%E2%84%A2/

wyszło na PSN ale podane jest że dostępność na ps3 i psp

 

myślałem że w takim wypadku automatycznie jest tez dostępne na psv ? 

ktoś to może zweryfikować?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Plastik IMO wygląda jednak na gorszej jakości. Dodatkowo panel gdzie mamy krzyżak i trójkącik, kółeczko itd. wygląda jakoś pusto-biednie. Plusem są natomiast gumowe uchwyty i w końcu wklęsłe gałki, co nie zmienia faktu, że dla mnie w bezpośrednim zestawieniu pad od nowego xboxa wygląda na po prostu lepiej wykonany.

Odnośnik do komentarza

sporo większy ten DS4, wcześniej ludzie marudzili że jest za mały na ich wielkie łapska i wolą pada od Xa, co teraz?

 

protip: DS3 do pada od X360 ma się praktycznie tak samo, to nie chodzi o wielkość a o same uchwyty. Pad od X360 to cała bryła przystosowana do kształtu rąk, a DS3 to środkowa deska z przyciskami oraz dołączone do niej dwa uchwyty, które przez swoją długość sprawiały wrażenie małego pada. Teraz te uchwyty wydają się dłuższe i większe, i o to chodzi.

 

btw strasznie brzydki ten DS4 na tym zdjęciu, plastik fuj i te okręgi przy przyciskach/krzyżaku, fuj :/.

pad od X1 też do najśliczniejszych nie należy, te proste linie wyglądają jak z lat 80

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw porownania pada od X1 z tym z X360,mam wrazenie ze xbox sie cofa,bo wczesniej kazdy wielbil ich pada bo byl fajny i duzy,a teraz chyba go pomniejszyli wzgledem pada od 360ki,sytuacja moze sie odwrocic i tak jak kiedys lepszy byl pad od 360ki bo ds3 za maly to teraz bedzie lepszy pad od ps4 bo ten z x1 bedzie za maly...ogolnie to M$ robi wszystko zeby to Sony wygralo,jestem za,zdecydowanie ladniej wygadalby pokoj ze sprzetem Sony niz wideo + beznadziejny windows 8,zreszta z windowsa juz jakis czas temu zrezygnowalem...

 

Edyta

Na zdjeciach znalezionych w internecie np. Tu :http://m.ie.ign.com/wikis/xbox-one/Xbox_One_Controller

Nowy pad od X1 wyglada rownie sexi co stary,wiec albo ten od PS4 bedzie monstrum albo nie wiem o co chodzi.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...