Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Po prostu przyznaj się, że nie znasz angielskiego i tyle. 

Znam tylko ai love ju, ai łan fack you, taxi, na wakacjach za granicą wystarczy, za moich czasów w szkole uczyli tylko rosyjski.

 

Analitycy przewidują – Sony zarobi ponad miliard dolarów dzięki PlayStation Plus

 

Decyzja o obowiązku płacenia za dostęp do sieciowej rozgrywki w PlayStation 4  z punktu widzenia graczy nie jest za dobra, zwłaszcza po tym jak całą generację korzystaliśmy z zasobów sieciowych Sony bez dodatkowych opłat. Na szczęście wydatek około 5 euro miesięcznie będą nam rekompensować nadal gry. A jak to wygląda z punktu widzenia Sony? Analitycy twierdzą, że wręcz wyśmienicie.

IHS Electronics and Media przygotowało raport z którego wynika, że z racji płatnego dostępu do sieci, Sony zarobi na tym 1,2 miliarda dolarów w ciągu pierwszego roku, co jest kwotą niesamowitą. Co ciekawe, za rok 2012, Sony zarobiło "tylko" dzięki PS Plus około 140 milionów dolarów. W tym samym czasie, Microsoft pochwalić się mógł zarobkiem na poziomie 1,25 miliarda dolarów.

Co ciekawe, analitycy uważają, że PS4 będzie od startu zarabiać dla Sony z racji niższych kosztów produkcji samego sprzętu i całego R&D, lepszej sprzedaży gier z cyfrowej dystrybucji oraz płatnego dostępu do sieci. Czyli to co dla nas nie do końca jest dobre, dla Sony oznacza ogromny łyk świeżego powietrza. A w nadchodzących miesiącach będzie to pożądane jak nic innego.

http://www.ps3site.pl/analitycy-przewiduja-sony-zarobi-ponad-miliard-dolarow-dzieki-playstation-plus/163704

 

 

Skopiuję mój komentarz na PS3 site:

 

Jakaś słaba ta analiza – wynika z tego, że w ciągu roku musieliby sprzedać ok. 22 mln rocznych subskrypcji PS+ na PS4, biorąc pod uwagę, że nawet na X360 stosunek kont Gold do całości to jakieś 40%, to ile ci analitycy przewidują sprzedaży PS4 w pierwszym roku? 40 mln konsol? XD Abonament Gold na X360 jest po prawie 8 latach kupowany rocznie przez ok. 25 mln ludzi. Powodzenia z takimi „profesjonalnymi” analizami :P

Odnośnik do komentarza

 

Streści ktoś, bo nie wiem czy rozpocząć wielkie trollowanie i kręcenie beki z tej podkonsoli.

Microsoft nie będzie robił żadnych problemów przy przenoszeniu konta z innego kraju.

 

Inaczej - kraj konta nie ma znaczenia na Xbox One, brany pod uwagę jest ten ustawiany na konsoli.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Ale z tego co rozumiem póki nie będzie wsparcia dla PL to nic nie kupimy w Marketpalce bo Billing adres a konkretnie kraj musi się zgadzać z tym ustawionym w konsoli. No chyba że tak jak to jest w MS Store da radę podać jakiś lewy adres.

No i zostają jeszcze ewentualnie karty zdrapki :)

Odnośnik do komentarza

M$ ssie na max'a z dnia na dzień, robią mi łaskę gdzie będę mógł kupić ich nową konsolę, dalej będę musiał kombinować z jakimiś zdrapkami mało tego od września będę w Holandii i nawet (pipi)a tam nie kupię sobie tej konsoli LOL już bardziej na PS4 nie mogę mnie na mówić biorę je na 100% łaski bez M$!

Odnośnik do komentarza

Ja konsolę chciałem kupić od razu, ale jak widać oni nie bardzo chcą mi w tym pomóc, chce next gena, już się tyle naczekałem, że biorę go z miejsca kto pierwszy to lepszy.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jeśli polski gracz chce pograć na next genie jeszcze w tym roku to albo bierze PS4 albo czeka, innej opcji nie widzę. Chyba, że blacha, ale nie namawiam do złego.

W czasach swobodnego przepływu towarów i zakupów w necie to nie problem załatwić sobie Xbox One. Oczywiście jeśli komuś nie przeszkadza brak polskiego języka czy płacenie zdrapkami (można kupować obecne na MSP, do końca 2014 roku są ważne).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No chyba nie po to zabiegaliśmy o wstąpienie do UE i strefę wolnego handlu żeby teraz udawać, że ona nie istnieje. Zamówienie Xone z Niemiec to kwestia paru kliknięć i konsolę mamy 2 dni po światowej premierze. Pozostaje tylko kwestia tego czy dla wszystkich starczy, marka Xbox nie jest w UE tak popularna jak PlayStation, więc może nie będzie tak źle jeśli ktoś faktycznie chce dostać jak najszybciej.

 

A miłośnikom Sony przypominam, że PS3 najpierw trafiło do Japonii, później do USA i na końcu do Europy, więc ostrożnie z hipokryzją ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ale ja chce iść do sklepu jak człowiek w kraju w którym się znajduję i kupić ją bez większych problemów, a nie (pipi) się w jakiś import.....

 

Chcieć to sobie można niestety.....

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

No tez bym chcial by kazdy produkt swiata byl dostepny w sklepie w moim mieście -_-

 

O czym Ty bredzisz ? 

 

(pipi) środek europy, X360 wlazł na pełnej (pipi)ie do Polski a oni mi łachę robią i każą czekać, jakoś konkurencja tego problemu nie ma.

 

Ciekawe czy w Holandii też mimo wszystko będzie można kupić XONE czy będę musiał wybierać się do Niemiec. 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

 

Jeśli polski gracz chce pograć na next genie jeszcze w tym roku to albo bierze PS4 albo czeka, innej opcji nie widzę. Chyba, że blacha, ale nie namawiam do złego.

W czasach swobodnego przepływu towarów i zakupów w necie to nie problem załatwić sobie Xbox One. Oczywiście jeśli komuś nie przeszkadza brak polskiego języka czy płacenie zdrapkami (można kupować obecne na MSP, do końca 2014 roku są ważne).

 

 

Wrogu dla chcącego nic trudnego, ale chciałbym by moja konsola sprawiała możliwie jak najmniej problemów oraz stawiała jak najmniej ograniczeń. Wszystko działało out of the box bez przesadnego kombinowania, a usługi były nastawione na moją szerokość geograficzną (chociaż nasze PSS i XBLMarketplace z deka bida).

Odnośnik do komentarza

Soul - w Holandii premiera została przesunięta na 2014 rok: http://www.ppe.pl/news-23763-premiera_xboksa_one_przesunieta_az_w_8_krajach__plotka_znalazla_potwierdzenie.html#comments

 

 

Tak więc, oto państwa w których wypuszczenie Xboksa One nastąpi jak najszybciej w roku 2014:

- Rosja
- Dania
- Holandia
- Szwecja
- Norwegia
- Finlandia
- Belgia
- Szwajcaria

 

 

 

Natomiast Holandia jest nadal na liście krajów które będą miały wsparcie Xbox Live na XOne: http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre-order-xbox-one/disclaimer

 

 

Xbox One-Supported Xbox Live Countries

  • Australia
  • Austria
  • Belgium
  • Brazil
  • Canada
  • Denmark
  • Finland
  • France
  • Germany
  • Ireland
  • Italy
  • Mexico
  • Netherlands
  • New Zealand
  • Norway
  • Russia
  • Spain
  • Sweden
  • Switzerland
  • United Kingdom
  • United States

 

 

 

E: Ja nadal niektórych nie rozumiem - tak się Wam śpieszy z XOne? Ja osobiście przede wszystkim poczekam na oficjalną premierę w PL, to raz, dwa nie kupie już nigdy konsoli z podstawową gwarancją a trzy poczekam aż sytuacja się ostatecznie wyklaruje z nowym dzieckiem MS'u i wtedy go (ewentualnie) zakupię :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...