Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

origi czy oridżi? chyba to drugie, lepiej brzmi

 

 

Generalnie wszyscy w okolicy mówią przez "g", ale przecież jak to możliwe jeśli po francusku "g" to "dż", co nie?

 

 

Ja zresztą mówiłem Oridżi dopóki nie zaczął grać w Ligue 1, na szczęście mnie nie obchodzą takie rzeczy bo bym musiał się obśmiać samemu.

Odnośnik do komentarza

Skuteczność nie jest bliskim przyjacielem tego Mundialu. W drugiej połowie przez 15 minut Belgia ostrzeliwuje rywala jak z karabinu, po czym nie wiadomo jak USA ma z kontry "setkę"... którą oczywiście marnuje. Dla graczy Belgii mecz wygląda jak próba przepchania się do innego wagonu w tokijskim metrze, ale i tak dość niezwykłe, że przy tylu próbach im się jeszcze nie udało.

Odnośnik do komentarza

Masakracja jak to mawia młodzież, z drugiej strony nie było jeszcze strzału nie do obrony, Belgowie mu mocno pomagają

 

 

Jeśli obrona i bramkarz odpowiednio zorganizują przestrzeń, nie ma strzałów nie do obrony. Bramkarz spokojnie może się znaleźć w każdym miejscu bramki, to nie jest takie trudne.

 

 

 

Lukaku wszedł z ławki i wygląda jak sarenka na tle zmęczonej reszty. To, co wystawił Vertonghenowi na 2-0, to rewela, jak można było to tak zmarnować...

 

 

Mimo wszystko żaden bramkarz nie miał na tym Mundialu TAKIEGO meczu, jak dziś Howard, bronił i bronił bez końca.

 

 

Jak mówi komentator w USA, od 50 lat nikt w meczu nie obronił tylu strzałów.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Niezwykły mecz. W zasadzie USA ma fuksa, że nie straciło 10 goli, ale momentami i tak Belgia miała fuksa, że awansowała.

 

Wielkie wieczory De Bruyne, Howarda, Vertonghena, Lukaku, Camerona, Gonzaleza, ogólnie było sporo do oglądania. Drużyny ze słabszymi piłkarzami muszą nadrabiać taktycznie.

 

 

W 1/8 wygrali sami mocni faworyci (ew. szanse Holandia-Meksyk może były oceniane 50-50, ale raczej też Holandia była faworytem). Teraz zaczyna się ta faza, że już każdy jest faworytem. No dobra, poza Kostaryką. Przed nami wreszcie trzy mecze, kiedy żadna z obu ekip nie będzie dopuszczała możliwości odpadnięcia. Co ciekawe, tylko Kolumbia, Francja i Holandia mają za sobą 90, a nie 120 minut meczu.

Odnośnik do komentarza

Masturbacja, plejstejszon, piwo, forumek. 3 razy po 3 razy na dzień.

Dr. Ja.

 

E: zmniejszyłem dawkę dla co wrażliwszych, a i te dogrywki z karnymi męczyły.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...