July 15, 201411 yr tyle gadania o przepychaniu gospodarzy i symulacjach, a tym czasem to właśnie brazylia była najbardziej poszkodowanym zespołem turnieju w meczu o 3 miejsce. dwie bramki holendrów zdobyte niesłusznie. 1 - bramka po karnym, silva fauluje WYRAŹNIE przed polem karnym (dostał tylko żółtą, but still), 2 - bramka po nie odgwizdanym spalonym. na deser żółta kartka dla oskara za symulacje, a w istocie był to faul dający brazylii karnego. no ale przegrali 1-7 z niemcami, więc pewnie zasłużyli. neymar też zasłużył, a poza tym jest laleczką, bo takie sytuacje zdarzają się na meczach codziennie. hardcore, męska gra, w takim UFC kolano w kręgosłup jest zabronione.
July 15, 201411 yr No to tak: bramkarz: Manuel Neuer obrońcy: Mats Hummels, Thiago Silva, Ron Vlaar i... Philip Lahm pomocnicy: Toni Kroos, Javier Mascherano, Robben (prawe skrzydło), Neymar (lewe skrzydło), napastnik: James Rodriguez (cofnięty), Lionel Messi (hej, Kymel )
July 15, 201411 yr No to tak: bramkarz: Manuel Neuer obrońcy: Mats Hummels, Thiago Silva, Ron Vlaar i... Philip Lahm pomocnicy: Toni Kroos, Javier Mascherano, Robben (prawe skrzydło), Neymar (lewe skrzydło), napastnik: James Rodriguez (cofnięty), Lionel Messi (hej, Kymel ) Silva ? Przecież on zawodził na całej linii Edited July 15, 201411 yr by lennox
July 15, 201411 yr http://eurosport.onet.pl/mundial-2014/jan-tomaszewski-nagroda-dla-messiego-to-skandal/3rh1b tomaszewski tak mi sie podlizuje, ze chyba bedzie do mnie jakas prosbe mial
July 15, 201411 yr No to tak: bramkarz: Manuel Neuer obrońcy: Mats Hummels, Thiago Silva, Ron Vlaar i... Philip Lahm pomocnicy: Toni Kroos, Javier Mascherano, Robben (prawe skrzydło), Neymar (lewe skrzydło), napastnik: James Rodriguez (cofnięty), Lionel Messi (hej, Kymel ) Silva ? Przecież on zawodził na całej linii Co? Myślę, że jedynie w meczu z Holandią zagrał poniżej swojego, wysokiego, poziomu.
July 15, 201411 yr neuer lahm - hummels - boateng - hoewedes khedira - schweini muller - kroos - oezil klose
July 15, 201411 yr tyle gadania o przepychaniu gospodarzy i symulacjach, a tym czasem to właśnie brazylia była najbardziej poszkodowanym zespołem turnieju w meczu o 3 miejsce. dwie bramki holendrów zdobyte niesłusznie. 1 - bramka po karnym, silva fauluje WYRAŹNIE przed polem karnym (dostał tylko żółtą, but still), 2 - bramka po nie odgwizdanym spalonym. na deser żółta kartka dla oskara za symulacje, a w istocie był to faul dający brazylii karnego. no ale przegrali 1-7 z niemcami, więc pewnie zasłużyli. neymar też zasłużył, a poza tym jest laleczką, bo takie sytuacje zdarzają się na meczach codziennie. hardcore, męska gra, w takim UFC kolano w kręgosłup jest zabronione. W turnieju o 3 miejsce może faktycznie była najbardziej poszkodowana.
July 15, 201411 yr Author Jedenastka mundialu panowie, cały świat czeka na wasze typy. Wpisałem fazy grupowej jak była, całego Mundialu dla mnie nie ma sensu bo z założenia każda ekipa jest w hierarchii, jak ktoś np. wpisze całe Niemcy albo Niemcy, Argentynę i Jamesa Rodrigueza, to powiedzmy, że rozumiem (tylko po co w ogóle wypisywać taką jedenastkę, wiemy kto wygrał - i to nie tak, że np. Aurier grał gorzej niż Lahm indywidualnie, co każdy przyzna, ale i tak wpisuje Lahma). Powiem tak, dla mnie ta jedenastka jest taka sama jak fazy grupowej, bo już nikt specjalnie się nie zmienił na plus ani minus w fazie pucharowej. Tyle że pewnie powinienem zmienić pozycje i ustawienie, bo np. Messi i Robben w fazie pucharowej grali już jako środkowi napastnicy. Edited July 15, 201411 yr by ogqozo
July 16, 201411 yr Fajne komentarze pewnie 3/4 to Stanowski na multikontach :// Fcbarca Edited July 16, 201411 yr by Codename
July 16, 201411 yr http://eurosport.onet.pl/mundial-2014/jan-tomaszewski-nagroda-dla-messiego-to-skandal/3rh1b tomaszewski tak mi sie podlizuje, ze chyba bedzie do mnie jakas prosbe mial Ze wszystkim się zgadzałem, dopóki nie dopier.dolił, że Niemcy wygrali, bo geniusz Guardiola wprowadził do Bayernu tiki-takę.
July 17, 201411 yr A co jest złego w tym stwierdzeniu? Niemcy Bayernem stoją i nikt nie pykał takich kombinacji jak Dojczlandy pod bramką rywala i nikt nie grał przez cały turniej tak wysokim pressingiem.
July 18, 201411 yr Jestem ciekawy co do dalszej postawy Niemców na międzynarodowych turniejach. Ostatnio oglądałem sobie archiwalne mecze z 2010 i porównując dzisiejszy skład do tamtego, są tylko dwie zmiany! Friedrich odpadł i wszedł Hummels, no i Mertesacker grzeje ławę i za niego Howedes. Reszta praktycznie niezmienna, tylko Poldi siedzi na ławie i za niego Kroos. Obawiam się że może się skończyć tak jak z Hiszpanami. Co prawda to nadal młodzi piłkarze w większości, ale jak się Loew do nazwisk przywiąże to możemy równie dobrze jak dominację zaobserwować ich upadek Po mundialu odpadł tylko Klose i Lahm, na EURO 2016 pewnie zobaczymy ten sam skład o 2 lata starszy.
July 18, 201411 yr http://eurosport.onet.pl/mundial-2014/jan-tomaszewski-nagroda-dla-messiego-to-skandal/3rh1b tomaszewski tak mi sie podlizuje, ze chyba bedzie do mnie jakas prosbe mial Ze wszystkim się zgadzałem, dopóki nie dopier.dolił, że Niemcy wygrali, bo geniusz Guardiola wprowadził do Bayernu tiki-takę. Mnie odrzucił już wstęp, gdzie Janek twierdzi: Argentyna POWINNA przegrać 5:0 bo GDYBY Niemcy strzelili na 1:0 to MUSIAŁABY się odsłonić. Ekspert.
July 19, 201411 yr Dobry, amerykance wiedza jak robic dobry stuff na te okolicznosc az sie zaopatrzylem w ich narodowa koszulke i teraz bede sie wozic po osiedlu i mowic wszem i wobec ze USA jest fajne! (tak na prawde chcialem koszulke argentynska lub kolumbijska, ale slaby kroj byl).
July 21, 201411 yr No i już trochę po mundialu temat się zamyka. Jak tam oceniacie ten mundial? Lepszy/gorszy od poprzednich? co wam się podobało, co nie? Ja ten mundial oceniam bardzo dobrze. Faza grupowa była niezła, i pomimo paru nudnych meczy, było sporo perełek. Francja-Szwajcaria było nieziemskie, Ghana-Niemcy porywające, Meksyk-Chorwacja, Anglia-Włochy, Anglia-Urugwaj, Grecja-WKS, Holandia-Australia tak samo. Hiszpania-Holandia, Kostaryka-Włochy, Niemcy-Portugalia były niespodziankami które zapiszą się w historii. Usa-Portugalia, gol w ostatniej sekundzie meczu przedłużający szanse Portugalii na awans. Albo Korea-Algieria, piękny mecz i wesoły, radosny i ładny futbol w wykonaniu Algierczyków. To aż chciało się oglądać. Faza pucharowa? Zapomnijmy o tym. Nie żeby było jakoś tragicznie, ale czegoś mi brakowało. Zabrakło meczu jak np. Urugwaj-Ghana 4 lata temu, żebym się za głowę chwytał co się na boisku dzieje. USA-Belgia było naprawdę dobre, jakby Amerykańce zdołali zremisować byłoby przepięknie. Niemcy-Algieria też sie przyjemnie oglądało. Brazylia-Chile i Brazylia-Kolumbia, i na siłę Holandia-Meksyk były zjadliwe. Ale reszta? Strasznie "taka sobie". Brakowało jakichś większych emocji. Takie półfinały jakie nam zaserwowano to w ogóle nie powinny się odbyć. A atmosfera? Pewnie jakaś była, ale ja nie potrafiłem wyczuć, że mundial odbywa się właśnie w Brazylii. Jakoś tak normalnie to przebiegło, ale zabrakło czegoś co wyróżniałoby ten mundial w stosunku do innych. Cztery lata temu były lubiane lub nie wuwuzele, ale klimacik na pewno jakiś tworzyły. Jako ogół mundial oceniam na 8+/10. Po dwóch egzotycznych mundialach czeka nas przymulona Rosja (ech, Rosja mi się kojarzy strasznie z jakąś "surowością" itp). Ja nie mogę, a potem mundial w Katarze Po którym będą biegali dzisiejsi 14-latkowie. Nie wiem czemu ale mnie to przeraża Nie wiem kto o zdrowych zmysłach przyznał Katarowi prawo do organizacji, już o wiele bardziej wolałbym Australię. Pewnie sobie arabscy szejkowie wykupili. Edited July 21, 201411 yr by c0r
July 21, 201411 yr Author Rosja to smutny kraj smutnych ludzi. Nie jest to dobre miejsce do takiej imprezy dla nikogo, poza oczywiście paroma odpowiednimi osobami, które - już o tym czytamy - powiększają swoje fortuny kręcąc przy organizacji. Nie ma tu absolutnie żadnych wątpliwości, że o to chodzi. Co do Kataru, to prasa pokazała już sporo dowodów na to, co wydawało się od początku oczywiste, czyli że członkom FIFA za głosy zapłacono. W dawnej epoce mistrzostwa w takich krajach jak Rosja i Katar byłyby przez tzw. Europę bojkotowane, ale wtedy nie wchodziła w grę taka kasa, umowy z Coca-Colą, Budweiserem, McDonaldsem, Emirates, Visą, Castrolem... Wszyscy tylko liczą, żeby wojna nie zrobiła się jakoś wyjątkowo brzydka tuż przed mistrzostwami, bo by to mogło minimalnie im popsuć wizerunek. Ale Soczi już pokazało, że dla ogółu ludności olewka nie będzie problemem, byle w TV sportowcy zasuwali. Edited July 21, 201411 yr by ogqozo
July 24, 201411 yr http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/16062538/szpakowski-komentuje-final-mundialu-wyjatkowe-nagranie Trzeba się przebić przez te reklamy, ale warto.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.