Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłaszcza że większość wychodzących gierek jakoś nie zachęca do powrotu gdyż go praktycznie nie wykorzystują :(

Dlatego fajnie by bylo gdyby dali w koncu mozliwosc stalego wylaczenia GamePada i tyle bo musze go zawsze "recznie" wylaczac podczas wlaczania konsoli.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Orzeszek

mnie wkurzają te elementy zręcznościowe pokroju jazda na motorze gdzie prowadzi sie żyroskopem w padlecie :/ na żadnym bossie tyle nie zdychałem co w tych momentach. jestem dałnem i nie radze sobie w takich zręcznościowych momentach

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

3D World, NSMBU, Wonderful 101 (ale i tak trzeba czasem spojrzeć na padleta), Monster Hehehhunter, Smash, Pikminy.

 

Większość. WIem, że niestety w Splatoonie nie działa i w ZombiiU, ale w drugim przypadku to akurat zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza

Oooj tam ja obie części przeszedłem na padlecie, wszystkie Alfheimy i Mulfheimy zaliczone, bierz lepiej tego mesjasza i graj zamiast czekać na Pro Controler :) W jedynce było mi łatwiej niż kiedy grałem na PS3. Z kolei do Mulfheimów z dwójki mam zastrzeżenie, że wszystkie były prostackie do zaliczenia, w przeciwieństwie do kozaków z jedynki. Nadrabiają to Witch Triale, do dziś nie mogę zmęczyć piątego :/:)  

Odnośnik do komentarza

Ja na padlecie w bayo nie mogłem grać. Ręce mi się męczyły noni bałem się że padlet połamie;)

Łapy mnie nie bolały ale to fakt, przy trzepaniu tych wszystkich combosów padlet trzeszczał aż miło :D

Dla mnie Bayo 2 prawie ideał, na początku byłem tak zachwycony, że za pierwsze 8 chapterów wlepił bym tej grze 11/10. 

Jako całości wystawiam jednak 9+/10, głównie dlatego, że byłem świeżo po ponownym przejściu jedynki i...

na sam koniec recykling wszelkich przeciwników i bossów z jedynki niezbyt przypadł mi do gustu. Z drugiej strony pomyślałem o osobach, które zaczęły swoją przygodę od dwójki, dla nich taka różnorodność bestiariusza w toku całej gry to musiało być coś niesamowitego, osobiście wtedy bym pewnie wlepił tej grze dychę. W ogóle ostatni boss na tle jedynki pada zdecydowanie za szybko i albo coś ze mną nie tak, albo tak miało być ale dopiero w końcówce zorientowałem się, że Bayo2 to...prequel jedynki? Nie rozumiałem jakim cudem.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

skończyłem bayonette 2 :obama:. dla mnie top gier najlepszych ever, dawno tak dobrze sie nie bawiłem. ten dizajn wszytskiego bossowie setting postacie, wsyztsko pykło 10/10 muzyka, humor, kiczowatość, te zbliżanie na dupe i cyce. mistrzostwo. polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...