Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno ukonczylem gre, zajelo mi to ponad 18 godzin.

Poczatek gry jest rewelacyjny, takie wejscie to jest cos !

 

Przechodzilem praktycznie od razu po jedyce i dwojka moim zdaniem jest lepsza - ma ladniejsza grafike i jest bardziej kolorowa, niestety czasami zdaza sie, ze spada plynnosc animacji, ale nie jest zle. Jest sporo pieknych widokow, dobrego humoru i przede wszystkim kapitalne stroje Nintendo - najlepsze dodatkowe kostiumy jakie kiedykolwiek widzialem. Fabula jakas tam jest i to nawet bardziej spojna niz w poprzedniej czesci.

Jesli chodzi o trudnosc to normal w dwojce jest latwiejszy niz w jedynce, ogolnie w sequelu poziom trudnosci jest lepiej zbalansowany. Ponadto wywalili te QTE w przerywnikach co mnie cieszy, jedyne co jest troche gorsze to muzyka - jest co prawda bardzo dobra, ale generalnie utwory z jedynki troszke bardziej mi sie podobaly.

 

Poki co Bayonetta 2 to dla mnie GOTY, kto nie ma niech kupuje bo na prawde warto !

 

Aktualnie przechodze po raz drugi - tym razem na wyzszym poziomie trudnosci.

Gra ktos na "multi" ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Reżyser dwójki chciałby zrobić trójkę: 

 

 

Bayonetta 2 director Yusuke Hashimoto has once again expressed interest in returning to the series for another game. That news comes from the latest issue of GamesMaster, which features a brief interview with Hashimoto.

In one question, GamesMaster asks about game sequels he’d like to work on. Hashimoto pointed to Bayonetta and how he’d like to create Bayonetta 3 – or even a spin-off.

Hashimoto said:

" A sequel to a Platinum title… I’d have to say Bayonetta 3. I have all kinds of ideas in my head for how to expand the world of Bayonetta in even more sequels, or maybe a spin-off!"

This isn’t the first time Hashimoto has talked about making another Bayonetta-related title. Last June, before Bayonetta 2 even hit store shelves, he spoke about a desire to continue “nurturing” the IP. We’ve also heard from Hideki Kamiya (the director of Bayonetta 1) about wanting to make a spin-off for 3DS featuring Jeanne.

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sprawa jest jasna. Jak któryś z producentów nie wykupi na wyłączność i nie weźmie na siebie całkiem realnej straty na produkcji, to nie ma szans na trzecią część.

 

Musi być powielony kazus Bayo 2 i Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Mówcie co chcecie, ale przywitałbym "trójkę" na PS4/żygboks. Slasherów jest tak mało, że grzechem jest jak goszczą tylko na jednej platformie.  :smutas: Oby nie tylko N się zainteresowało kolejną częścią. 

Jeśli ktokolwiek sypnie $ na kolejną część to tylko i wyłącznie Big N , reszta ma to IP głęboko gdzieś co pokazały losy 2 i wolą zlecić PG zrobienie czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza

Sad but true, dopóki gra nie będzie miała producenta third party to nie ma ktokolwiek liczyć na Bayo 3 gdzie indziej niż Wii U. Ja również liczę na kolejnego exa na liście a kto wie może doczekamy się wykupienia marki przez Big N? Miło by było ;-]

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam dokładnie z kim (wybaczcie) ale na początku tego albo pod koniec poprzedniego roku był wywiad z kimś z Platynowych gdzie jasno wyraził się że chciałby w tym roku zrobić 3 ;)

Wydaje mi się, że to było na jakimś japońskim serwisie gdzie zrobili podsumowanie roku i wypytywali devów jakie mają plany na kolejne dwanaście miesięcy. Bodajże Kuroda powiedziała, że ekipa od Bayonetty pracuje nad nową grą i że chcieliby też zrobić coś związanego z Bayo w 2015 roku. Brzmiało to raczej tak jakby obie sprawy nie były powiązane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...