Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Scalebound też będzie świetne. Ogólnie jak wiele razy wspominałem PG to takie Capcom do 2009 roku - coby nie wypuścili to grywalne cholerstwo wychodzi. Ja cały czas czekam na duchowego spadkobierce God Hand. Nawet czytałem wywiad z 2011 roku z Mikami który powiedział że na pewno zrobi nieoficjalną kontynuacje także czekam. Oczywiście najpierw MGR2, potem ze dwa nowe IP i mogą znowu robić jakąś kontynuacje swojej starszej gry, maja moje błogosławieństwo. :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie bo nie wiem czy zabierać się za Bayo 2.

Czy naprawdę gra jest rzeczywiście taka dobra? Pamiętam jak "odbiłem" się od dema pierszej odsłony Bayonetty. Hm, pewnie to też dlatego, że ogrywałem je na PS3.

Czy dla kogoś kto kocha "Ninja Gaiden" i uważa tą grę za tytuł wszechczasów(po Zeldzie i Demon's Souls) Bayonetta 2 będzie równie dobra? Pytam bo brakuje mi czegoś w stylu przygód Hayabusy a jak wiemy kolejne części Ninja Gaiden to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie bo nie wiem czy zabierać się za Bayo 2.

Czy naprawdę gra jest rzeczywiście taka dobra? Pamiętam jak "odbiłem" się od dema pierszej odsłony Bayonetty. Hm, pewnie to też dlatego, że ogrywałem je na PS3.

Czy dla kogoś kto kocha "Ninja Gaiden" i uważa tą grę za tytuł wszechczasów(po Zeldzie i Demon's Souls) Bayonetta 2 będzie równie dobra? Pytam bo brakuje mi czegoś w stylu przygód Hayabusy a jak wiemy kolejne części Ninja Gaiden to już nie to samo.

 

Tak - Bayonetta 2 jest AZ tak dobra, a demo tez jest super, wiec sie nie martw.

Gry az tak nie obserwowalem przed premiera, ale po zagraniu w demo od razu wpisalem gre na liste zakupow i kupilem gre na premiere, po zagraniu w pelna wersje okazalo sie, ze ta trzyma szybkie tempo dema i generalnie cala gra jest bardzo dobra.

Jedyne co moze ci nie spodobac to specyficzny klimat gry i humor bo to kwestia gustu, sam styl walki to najwyzszy poziom - sprawdz koniecznie demo to sie przekonasz czy ci podejdzie czy nie.

 

Jesli chcesz wiedziec wiecej to zapraszam do przeczytania mojej recenzji gry:

http://www.ppe.pl/recenzje-1325-bayonetta_2___kolejny_kapitalny_exclusive_dla_wii_u_.html

 

Co do dema jedynki na PS3 to tez je swego czasu ogralem i przyznaje, ze gra nawet mi sie podobala, ale nie sprawila, ze odrazu ja kupilem - jedynke ogralem dopiero na Wii U.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak wiem ale nie mam wystarczająco dużo miejsca na dysku konsoli by je sprawdzić(Wii U Basic). Poza tym demo może być "takie sobie".

Kurczę, boję się że ta gra mi nie podejdzie ale po ograniu Kapitana Toada nie ma już za bardzo w co grać na konsoli Nintendo;)

Wsadź do dowolnego portu USB w konsoli dowolnego pendrive i powiększ pamięć. I po problemie.

Odnośnik do komentarza

Ja po demie Bayonetta 2 mialem powazne watpliwosci ktora konsola to prawdziwy next-gen, PS4 czy Wii U bo gra chodzi i wyglada oblednie. A gameplay? Gameplay taki cudny ze gra szybko trafila na moje must have. Zreszta pierwsze miejsca w rankingach gier wszystko mowia o tym tytule. Najlepiej jednak ogrywac to na pro controllerze.

Odnośnik do komentarza

Demo gry Bayonetta 2 zajmuje zaledwie 693MB, wiec wcale nie tak duzo - moze cos skasujesz z pamieci konsoli i tyle.

 

Musiałbym skasować pełną wersję New super mario bros U. Nie ma takiej opcji.

Faktycznie pewnie podepnę pendrive'a tym bardziej, że chyba te parę minut w demie nie zniszczy mi pamięci na USB;). Ogram demo bo nie chcę ryzykować. Ja wiem, że ochy i achy wszędzie na temat tej gry ale ja już raz wtopiłem na "hajpowanej" grze... Assasins creed 2 się kłania;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do tych co posiadają bundle'a z pierwszą częścią. Czy warto kupić sobie najpierw 2-jkę a potem bez obiekcji wciągnie mnie jedynka czy jednak lepiej zacząć od jedynki? (demo dwójki mnie całkiem rajcuje). Nie jestem fanatykiem Slasherów a kurcze szkoda mi aktualnie brać całego bundle'a bo wątpie abym był w stanie zmęczyć oby dwie częśći po kolei ;/

Odnośnik do komentarza

Kupuj bundla, może ktoś na forumku chce się pozbyć, ja dopiero kupiłem za 160 z wysyłką :) Myślałem, że zaraz rzucę się na dwójkę, bo jedynkę ograłem na PS3, ale myliłem się. Kostiumy dodatkowe są przegenialne, myślałem, że to będą tylko durne skórki, ale każdy z nich ma szczegółowe detale, które widać również na filmikach, plus bonusową funkcjonalność. No i przeżyłem szok, na PS3  gra wyglądała jak kupa, w porównaniu z tym co widzę na WiiU. Dlatego z przyjemnością jeszcze raz zagłębiłem się w świat jedyneczki i bawię się jeszcze lepiej niż kiedyś, tuż przed podejściem do dwójki, w której grafika jest ostra jak żyleta :)

BTW, prolog w dwójce na najwyższym poziomie trudności jest trudniejszy niż początkowe misje w jedynce, czy później też jest tak fajnie trudno?

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...