Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze slasherami nie mam styczności ale po demku które minuty temu ukończyłem jestem pod wrażeniem  świetny tytuł. 

 

 

PS: Bayonetta nie jest tak trudna jak V Joe?? Bo Joe był bardzo trudny i nie bardzo wyobrażam sobie jego ukończenie dziś a doszedłem do 5 etapu. Chętnie bym ogarnął ten tytuł.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Pierwsze przejście GET, to co się wyprawia w ostatnich wersach to jakiś orgazm :obama::banderas:

Wielka szkoda, że przez (stawiam) SEGĘ tylko ludzie co mają WiiU mogą pograć w to cudo, mam wiele złego do powiedzenia o Nintendo, ale tutaj akurat wielki plus :)

Czas na masterowanie =x

11951495_1034086589949165_24579897826724

 

Samo Platinum mówiło iż wszyscy więksi wydawcy wypieli się na drugą część Bayonetty i tylko Nintendo przyszło im z pomocą mówiąc "macie wolną rękę". To się ceni bo niestety wielu Japonskich developerów jedzie na wyrobionych markach bo zwyczajnie wydawcy nie chcą dawać kasy na cokolwiek bardziej ryzykownego (nie dziwota też że jest tyle japońszczyzny w wydaniach enhanced lub plus gdzie nawet w samym Nintendo nie jest lepiej). Nie zmęczyłem jeszcze pierwszej części ale ona spokojnie czeka na swoją kolej, do tego czasu spokojnie dwójkę łyknę bez popity bo grzech jej nie mieć (i nawet po demie robi lepsze wrażenie niż część pierwsza). 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ja przelazłem jedynkę na PS3 na 100% i z dwójki jestem bardzo zadowolony, imo, gra jest lepsza od poprzedniczki, naprawdę polecam :) Na dodatek wcześniej byłem zły bo nie miałem WiiU więc nie czytałem i nie oglądałem nic o Bayo2 i miałem niezły wtf jak doszedłem do ostatnich rozdziałów/wersów, co tam Platynowi nawciskali to samemu trzeba zobaczyć ^^

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Bayo 3 jako tytuł startowy dla NX? Dzisiaj po raz drugi ukończyłem dwójkę. Po pokonaniu ostatniego bossa, pomyślałem sobie  - (pipi)a dla samej Bayonetty warto było kupić Wii U. Jak nie trawię większości Japońskich gier, tak Crereza 2 to dla mnie growe dzieło sztuki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...