Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

już wyszła prawda że nie jest zaawansowany i testy były fałszywe

 

a ty mowileś że i tak kupujesz go bo jest ładny wiec po co mowisz o zaawansowaniu?

 

a pzoatym czego sie czepiasz? sam powiedzialeś że jak ktoś ma ochote wydawac mase kasy na dany przedmiot to jego sprawa i niewolno sie wtrącac, wiec napsiałem że nie powinno sie też wtrącac do wtyczki za 130zł, bo to sprawa ludzi ktorzy ją kupią , widocznie mają taką ochote

jak ktoś kupil produkt appla to wiedział na co sie decyduje, ta firma ma taką taktyke od lat przecież

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

już wyszła prawda że nie jest zaawansowany i testy były fałszywe

 

:D :D :D

 

Z takim podejsciem to ten Twoj Desire Z to musi byc poziom nokii 3310 ;)

 

a ty mowileś że i tak kupujesz go bo jest ładny wiec po co mowisz o zaawansowaniu?

 

Bo mowilem tez, ze zapas mocy nigdy nie zaszkodzi jakbym chcial nagle zostac power userem i zmienic sobie kolor ikonek.

 

Ale tak, nadal lubie ladne rzeczy. Dlatego sobie teraz kupie inny, ladniejszy telefon pewnie.

 

a pzoatym czego sie czepiasz? sam powiedzialeś że jak ktoś ma ochote wydawac mase kasy na dany przedmiot to jego sprawa i niewolno sie wtrącac, wiec napsiałem że nie powinno sie też wtrącac do wtyczki za 130zł, bo to sprawa ludzi ktorzy ją kupią , widocznie mają taką ochote

 

Oczywiscie, ze tak. Tylko ja nie uwazam tego za wyrzucanie pieniedzy w bloto. Jak ktos chce to niech sobie kupuje i kabelki za 30 000zl, nie moja sprawa.

 

jak ktoś kupil produkt appla to wiedział na co sie decyduje, ta firma ma taką taktyke od lat przecież

 

I wlasnie dlatego nie rozumiem co tak boli androidowcow. Jak mi sie cos nie podoba to po prostu tego nie kupuje, a nie wypisuje farmazony w internecie :D

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Bo mowilem tez, ze zapas mocy nigdy nie zaszkodzi jakbym chcial nagle zostac power userem

żeby zostać power userem nie potrzbujesz zapasu mocy w iphonie tylko zmiany telefonu na nadroida

 

Tylko ja nie uwazam tego za wyrzucanie pieniedzy w bloto.

no a ja uważam, każdy ma prawo do swojej opinii

 

I wlasnie dlatego nie rozumiem co tak boli androidowcow. Jak mi sie cos nie podoba to po prostu tego nie kupuje

tylko zauważ że tym razem wszystkie moje komentarze były właśnie w obronie tego że każdy ma własny portfel, a musialem podnieść ten problem poniewasz jeden z waszych - iphonowiec, zaczął sie miotać że mu sie nie podoba cena kabla. niech nie kupuje, widocznie go nie stać!!*

 

 

 

* - wasze argumenty obracają sie przeciwko wam :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie wiem Yano czy w ogóle przeczytałeś tego niusa, ale tam nie chodziło o przejściówkę, którą na pewno będzie można dostać taniej tylko chip na kablu.

 

Osobiście nie widzę nic złego w "przepłacaniu" za telefony, tablety, czy komputery Apple, bo dostaje się coś w zamian - inne podejście do systemu. Natomiast w życiu nie zdecydowałem się na zakup oryginalnej przejściówki, słuchawek, Time Capsule etc. bo tam w zamian za znacznie zawyżoną cenę dostaje się figę z makiem.

 

Dlatego nie podoba mi się zagrywka blokująca możliwość kupna kabla nie od Apple.

 

Yano, do czego wykorzystujesz swojego Androida?

 

Edit: Gdzie ja napisałem, że nie podoba mi się cena kabla? Znowu pieniążki cię bolą. Nie chodzi o cenę, chodzi o zasadę. Chyba nikt nie lubi wydawać kasy za nic, nie? Niezależnie od tego ile by tej kasy nie było.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
Nie wiem Yano czy w ogóle przeczytałeś tego niusa, ale tam nie chodziło o przejściówkę, którą na pewno będzie można dostać taniej tylko chip na kablu.

chcesz mi powiedzieć że w kablu za 80zł jest czip blokujący inne kable, ale w przejściówce za 130zł go nie będzie i każdy sobie na bazarku kupi wtyczke za 6.50 ?

śmiem wątpić

 

Osobiście nie widzę nic złego w "przepłacaniu" za telefony, tablety, czy komputery Apple, bo dostaje się coś w zamian

jak widać dostajesz też drogie firmowe dodatki

 

 

Gdzie ja napisałem, że nie podoba mi się cena kabla? Znowu pieniążki cię bolą. Nie chodzi o cenę, chodzi o zasadę.

przecież dokladnie wiadomo że ta "zasada" = cena. bo przy blokadzie czlowiek musi kupic orginał za 100 zeta zamiast zamiennika za 15zł

no chyba że chetnie wydasz 130 , a boli cie bez powodu jedynie wirtualna zasada "kupuj nasze dodatki"?

ale nie widze w tym logiki, zakładam że bulwers dotyczył waśnie konieczkońsci kupowania drogich oficjalnych kabli

ale z wami to nigdy nic nie wiadomo, zaraz żeby udowodnić swoje racje polecisz do sklepu po kabel za 130

 

 

i nie odwracaj kota ogonem, ja tylko używłem waszego własnego argumentu przeciw tobie, a teraz probujesz pokazać że zaglądam do kieszeni mimo że caly moj pczesniejszy post był o tym żebyś ty nie zaglądał ludziom kupującym kable za 130 oraz o tym ze wiedziales na co sie decydujesz

 

 

Yano, do czego wykorzystujesz swojego Androida?

czemu probujesz zmienić tamat?

 

 

Yano, czemu gracz na zacofanym i w ogóle nie zaawansowanym PS3 zamiast na PC, gdzie gry masz 2x tańsze i o niebo ładniejsze? Pewnie lubisz wyrzucać kasę w błoto i kupiłeś to dla szpanu.

daj mi peceta z grafą ładniejszą od ps3 za 900zł oraz takiego który odpali RDR, TLOU, GOW3, i inne exy konsolowe to chętnie sie przesiąde

cwaniaku

nie ma to jak szczwana zaczepka.. szkoda że ci sie nie udała

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie stać cie na PC za 2k? na czym przeglądasz internet? ;>

na lapku za 3k, ale nie bede na nim grał

zreszta trzymaj sie zasad jakie wymyslili twoi kumple i nie zaglądaj do portwela ludziom

 

a co najważniejsze - walić pieniądze, jak mi PC odpali exy konsolowe to sie przesiąde. i to jest głowny powód posiadania konsoli

wiec skoncz juz to pieprzenie

Odnośnik do komentarza
Nie wiem Yano czy w ogóle przeczytałeś tego niusa, ale tam nie chodziło o przejściówkę, którą na pewno będzie można dostać taniej tylko chip na kablu.

 

chcesz mi powiedzieć że w kablu za 80zł jest czip blokujący inne kable, ale w przejściówce za 130zł go nie będzie i każdy sobie na bazarku kupi wtyczke za 6.50 ?

śmiem wątpić

 

Nie. Chcę ci powiedzieć, że póki co wiadomo tylko o chipie na kablu. Reszta to domysły.

 

Osobiście nie widzę nic złego w "przepłacaniu" za telefony, tablety, czy komputery Apple, bo dostaje się coś w zamian

 

jak widać dostajesz też drogie firmowe dodatki

 

To fakt. Są w pudełku razem z telefonem.

 

Gdzie ja napisałem, że nie podoba mi się cena kabla? Znowu pieniążki cię bolą. Nie chodzi o cenę, chodzi o zasadę.

przecież dokladnie wiadomo że ta "zasada" = cena. bo przy blokadzie czlowiek musi kupic orginał za 100 zeta zamiast zamiennika za 15zł

no chyba że chetnie wydasz 130 , a boli cie bez powodu jedynie wirtualna zasada "kupuj nasze dodatki"?

ale nie widze w tym logiki, zakładam że bulwers dotyczył waśnie konieczkońsci kupowania drogich oficjalnych kabli

ale z wami to nigdy nic nie wiadomo, zaraz żeby udowodnić swoje racje polecisz do sklepu po kabel za 130

 

Nie. Zasada to nie cena. Zasada to nie płacenie za nic. Cena nie ma nic do rzeczy. Bulwers nie dotyczył konieczności kupowania oficjalnych kabli, bo takiego kabla najprawdopodobniej nigdy w życiu nie kupię. Bulwers dotyczył niekorzystnej zmiany w polityce firmy.

 

i nie odwracaj kota ogonem, ja tylko używłem waszego własnego argumentu przeciw tobie, a teraz probujesz pokazać że zaglądam do kieszeni mimo że caly moj pczesniejszy post był o tym żebyś ty nie zaglądał ludziom kupującym kable za 130 oraz o tym ze wiedziales na co sie decydujesz

 

Nie wiem o czym są twoje posty, bo raz że pokazałeś już że piszesz bzdury, więc nie traktuję cię na poważnie; a dwa że nie stosujesz się do prawie żadnych znanych mi zasad interpunkcji, więc ciężko się ciebie czyta. Jeżeli chciałeś wykorzystać mój argument przeciwko mnie to ci nie wyszło, ponieważ jak się okazuje nawet nie wiesz o co mi chodzi.

 

Yano, do czego wykorzystujesz swojego Androida?

 

czemu probujesz zmienić tamat?

 

Po pierwsze - nie staram się zmienić tematu, to było pytanie dodatkowe po mojej, wydawało mi się, wyczerpującej odpowiedzi. Po drugie - ty nie rozumiesz tematu, bo z kwestii pryncypiów skierowałeś rozmowę na kwestie finansowe. Po trzecie - nawet rozmowa o tych pryncypiach nie ma wielkiego sensu, bo chyba oboje zgadzamy się co do tego, że taka zagrywka była słaba. Po czwarte - jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Bulwers dotyczył niekorzystnej zmiany w polityce firmy.

to nie jest żadna zmiana, polityka firmy była taka od dawna!

 

oficjalne dodatki, oficjalne programy (itunes) , to że produkty appla działają dobrze tylko między sobą a już z PC sie wykaszaniają

 

Jeżeli chciałeś wykorzystać mój argument przeciwko mnie to ci nie wyszło, ponieważ jak się okazuje nawet nie wiesz o co mi chodzi.

najrywaźniej ty też nie wiesz o co mi chodzi bo to był argument lucka przeciw tobie (o zrozumiał)

 

 

Po pierwsze - nie staram się zmienić tematu, to było pytanie dodatkowe po mojej,

 

było wmieszane w wypowiedzi o kablach

a co robie na komorce pisalem już wiele razy, daj mi jakiś powód by napisać to kolejny raz albo poszukaj sobie :P

 

 

ale PC też ma swoje exy, do tego piękne i płynne gry w 1080p, a nie jak na PS3 640p i 20fps a tekstury to rozmazana papka, lubisz przepłacać jak frajer za takie niezaawansowane gry?

exy na pc mnie nie interesują

 

albo jesteś głupi albo trollujesz, w oby przypadkach - odwal sie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

[

nie stać cie na PC za 2k? na czym przeglądasz internet? ;>

a co najważniejsze - walić pieniądze, jak mi PC odpali exy konsolowe to sie przesiąde. i to jest głowny powód posiadania konsoli

wiec skoncz juz to pieprzenie

Sory,za offtopic ale argument mnie rozbawail. Kiedy ty ostatnio grales w jakiegos ex co?Nie liczac motorstorm.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

[

nie stać cie na PC za 2k? na czym przeglądasz internet? ;>

a co najważniejsze - walić pieniądze, jak mi PC odpali exy konsolowe to sie przesiąde. i to jest głowny powód posiadania konsoli

wiec skoncz juz to pieprzenie

Sory,za offtopic ale argument mnie rozbawail. Kiedy ty ostatnio grales w jakiegos ex co?Nie liczac motorstorm.

ostatni ex sony to akurat bylo journey

ale jak byś czytał dokladnie to byś zobaczyl że chodzi mi o exy konsolowe, a nie exy sony. czyli gry ktorych nie ma na PC, takie jak dragons dogma, RDR, no i ogolnie "wch.uj" najlepszych gier

 

 

 

no Yano sam jest frajerem, który przepłaca byleby był znaczek plejtejszyn,

aha czyli jednak głupi a nie troll

powiedz mi jak inaczej mam zagrać w takie gry jak GOW3, TLOU, uncharted , bez kupowania ps3? potrafisz? "frajerze" ?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi ci o argument Lucka o niezaglądaniu do portfela, który teraz w tak dziecinny sposób starasz się obrócić przeciwko mnie to musisz wiedzieć, że nie traktuję tego poważnie ze względu na to co pisałeś w swoich poprzednich postach. W skrócie - albo toczysz bekę, albo jesteś ogromnym hipokrytą.

 

Polityka firmy nie była zawsze taka, żeby blokować tańsze zamienniki. Poczytaj trochę to zobaczysz.

 

No było wmieszane mózgu, bo nawet jakbym napisał kolejnego posta to forum by je automatycznie połączyło. Ogarniasz?

 

Nie chcesz nie pisz. Aż tak ciekaw nie jestem ;)

 

PS: Jak chcecie gadać o konsolach i PC to wypad do Console Wars.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli chodzi ci o argument Lucka o niezaglądaniu do portfela, który teraz w tak dziecinny sposób starasz się obrócić przeciwko

no co ? poprostu każdy wydaje kase tak jak mu sie podoba i jeśli decyduje sie na sprzęt z oficjalnymi kablami to też jego sprawa. nikt jeszcze nie ma iphona5 wiec kupując go bedzie wiedział że musi sie pogodzic z kablami za 130zł, i to jego sprawa czy sie pogodzi czy nie

 

dla mnie to oczywiscie jest tak samo nędzna zagrywka ze strony apple jak dla ciebie, i wlasnie dlatego nie lubie tej firmy. a ty ją lubisz mimo właśnie takiego stylu prowadzenia gry (panie wyzywający od hipokrytów)

 

btw tak sporo rzeczy pisze dla beki

 

Polityka firmy nie była zawsze taka, żeby blokować tańsze zamienniki

kiedy nie była? z 10 lat temu? przecież samo to że dodają do urządzeń własne kable ze specjlanymi wtyczkami to jest właśnie ta polityka, nawet jeśli wcześniej można bylo kupić podróbe takiego kabla to i tak było wciąganie kasy (które jak widać podchwycili podróbkowicze i apple postanowiło zareagować). inne firmy ktore dają relefony ze zwykłym micro usb (a kiedyś z mini usb) pozwalją korzystać z jednego bylejakiego kabla ktory zawsze gdzieś w domu sie wala. i mozna nim obrobić z 5 urzadzen w domu. tymczasem apple ma inną polityke, a pozwól że przypomne że charakterystyczne "firmowe" wtyczki w telefonach były popularne za czasów siemensa, nokii 3310 i SE k610. od jakichs 4-5 lat ogromna wiekszosc telefonów ma typowe wtyczki pasujące do wszystkiego, apple nie dość że ma inną to jeszcze jawni blokuje zamienniki

 

 

bo nawet jakbym napisał kolejnego posta to forum by je automatycznie połączyło. Ogarniasz?

wielokrotnie pisalem na tym forum post pod postem nawet wczoraj, widocznie na tej tablicy to zmienili, tak czy siak mogles napisac to porpostu na koncu ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
no co ? poprostu każdy wydaje kase tak jak mu sie podoba i jeśli decyduje sie na sprzęt z oficjalnymi kablami to też jego sprawa. nikt jeszcze nie ma iphona5 wiec kupując go bedzie wiedział że musi sie pogodzic z kablami za 130zł, i to jego sprawa czy sie pogodzi czy nie

Tak. To sprawa konsumenta na co wydaje pieniądze. Szkoda, że jakoś wcześniej nie byłeś w stanie tego zrozumieć.

 

dla mnie to oczywiscie jest tak samo nędzna zagrywka ze strony apple jak dla ciebie, i wlasnie dlatego nie lubie tej firmy. a ty ją lubisz mimo właśnie takiego stylu prowadzenia gry (panie wyzywający od hipokrytów)

Nie wydaje mi się, żebym gdziekolwiek napisał że lubię Apple w sensie firmy. Lubię produkty Apple - ich design i system bardzo mi odpowiada. Do firmy i jej polityki sprzedaży mam stosunek neutralno-negatywny.

 

btw tak sporo rzeczy pisze dla beki

Średnio ci wychodzi tak btw ;)

 

kiedy nie była? z 10 lat temu? przecież samo to że dodają do urządzeń własne kable ze specjlanymi wtyczkami to jest właśnie ta polityka, nawet jeśli wcześniej można bylo kupić podróbe takiego kabla to i tak było wciąganie kasy (które jak widać podchwycili podróbkowicze i apple postanowiło zareagować). inne firmy ktore dają relefony ze zwykłym micro usb (a kiedyś z mini usb) pozwalją korzystać z jednego bylejakiego kabla ktory zawsze gdzieś w domu sie wala. i mozna nim obrobić z 5 urzadzen w domu. tymczasem apple ma inną polityke, a pozwól że przypomne że charakterystyczne "firmowe" wtyczki w telefonach były popularne za czasów siemensa, nokii 3310 i SE k610. od jakichs 4-5 lat ogromna wiekszosc telefonów ma typowe wtyczki pasujące do wszystkiego, apple nie dość że ma inną to jeszcze jawni blokuje zamienniki

Kupno podróby kablu Apple to jest wyciąganie kasy, a kupno kabla micro/mini USB już nie. Aha.

 

A odnośnie tych firmowych wtyczek to one tak pasują do wszystkiego, że ostatnio przy pakowaniu na wyjazd moi rodzice szukali własnych ładowarek, bo wejścia inne.

 

Oczywiście nie mam zamiaru bronić tego, że Apple sobie własne standardy zawsze wymyśla, a później zarabia na przejściówkach/adapterach itd. Z drugiej strony dawno mnie już problem tego innego standardu nie dopadł.

 

Aha, i to nie jest ta polityka. Chodzi bardziej o akcję, która była ze słuchawkami do Shuffle swego czasu. Idź zgoogluj.

 

Zaraz ztestujemy czy łączy czy nie.

 

edit: "Zaraz ztestujemy czy łączy czy nie." napisałem w nowym poście i wysłałem go. Sprawdź sobie sam. Forum łączy posty. Widać masz o tym takie same pojecie jak o reszcie tematów, na które się wypowiadasz ;)

 

edit2: temat kabli mnie znudził. Coś nowego (jeszcze nie czytałem, ale tytuł wydaje się pasować tu idealnie) -> iOS 6 vs Android Jelly Bean

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
Szkoda, że jakoś wcześniej nie byłeś w stanie tego zrozumieć.

lucek mnie przekonał, teraz musi sie zabrać za ciebie :P

 

 

Nie wydaje mi się, żebym gdziekolwiek napisał że lubię Apple w sensie firmy. Lubię produkty Apple - ich design i system bardzo mi odpowiada. Do firmy i jej polityki sprzedaży mam stosunek neutralno-negatywny.

 

mimo wszystko jest to jednak dosyć powaznie powiązane. już łatwiej powiedzieć odwrotnie - "lubie ogolnie firme ale ten konkretny produkt jest do dupy" niż "lubie ogolnie wszystkie produkty ale firma mnie wkurza"

 

 

Kupno podróby kablu Apple to jest wyciąganie kasy, a kupno kabla micro/mini USB już nie

przecie napisalem wyraznie ze inne firmy pozwalaja używać byle jakich kabli, tych najpopularnijeszych ktore kazdy ma w domu i jesli juz kosztuja kilka zł. nie trzeba sie z nimi bawić w żaden sposob

 

Sprawdź sobie sam. Forum łączy posty

sprawdizłem już wcześniej i napisałem ale dwa dni temu jeszcze nie łączyło

 

http://www.psxextreme.info/topic/100286-jojos-bizarre-adventure-all-star-battle/

(wiekszosc tej strony to moje posty jeden pod drugim)

wiec juz nie wiem od czego to zależy, w kazdym razie mogles ta zmiane tematu napsiac na końcu

swoją drogą ja co chwile widze połączone posty, nie wiem czy to ta tablica jest jakaś inna ale wiekszość sie nie łączy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

To pewnie zależy od tego ile czasu minie pomiędzy jednym postem, a drugim. Jak jest szybko jeden po drugim to łączy.

 

Lucek mnie do niczego przekonywać nie musi. Ten argument jest na tyle płynny, że można go obrócić dowolną ilość razy. Skoro mamy sobie nie zaglądać do portfela to każdy powinien uszanować to, że nie chcę płacić za coś, za co nic nie dostaję (org. kable, czy przejściówki działają tak samo jak podróbki). To trochę tak jak z ciuchami. Dużo ludzi kupuje w H&Mie, a ja nie. Bo jestem świadomym konsumentem i głosuję portfelem. Nie będę gó.wna wspierał ;)

 

Widzisz, w przypadku Apple imo to tak nie działa. Produkty są świetne. Przejrzyste, przyjazne, często innowacyjne, designowo zaj.ebiste. Ale firma która robi z tego wszystkiego wielkie show, pełno fanbojów dookoła, jakiś wielki hype i tajemnice. No nie wiem. Nie przekonuje mnie to. Dlatego potwierdzam swoje stanowisko - produkty super, firma so-so.

 

Nie każdy ma te kable w domu. Pewnie micro/mini USB i tak jest tańszy od podróbki 30pina, więc to żaden argument, ale tak ci tylko chciałem uświadomić. Ja nie miałbym w ogóle tych kabli, gdyby nie mini USB w PS3, gdzie musiałem kupić kabel żeby móc ładować pada, i mój dysk zewnętrzny WD, z którym dostałem 3 kable - FireWire 400/800, Firewire800 i micro USB na USB (z którego nie korzystam).

Odnośnik do komentarza

Hmm, nie wiem czy dobrze rozumiem to o czym rozmawiaja Yano i estel, ale tak, jakbym chcial kupic ajfona 5 to pogodzilbym sie z tym, ze jak zepsuje mi sie kabel z pudelka to bede musial kupic nowy za 130zl. Zapewne nie podobaloby mi sie to, ale jestem swiadomym konsumentem, wiem co kupuje i ile kosztuja do tego akcesoria - i teraz albo sie na to zgadzam, bo uwazam, ze mimo takich niedogodnosci jest to produkt, ktory chce miec i go kupuje, albo uwazam, ze nie warto i nie kupuje, proste.

 

Inny przyklad - bardzo chcialbym miec Nissana GTR albo Audi R8. Samochody nie sa tanie, czesci do nich i ogolne ich utrzymanie to u nas tez raczej kosmos. Ale jakbym tylko mial na to pieniadze to nie zastanawialbym sie ani chwili. Radosc z jazdy tymi furami wynagradza wszystko. Taka tam analogia.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Wejdź sobie na maps.google.com, a później kliknij tą ikonkę w Safari odpowiedzialną za podzielenie się stroną i dodaj sobie ją jako ikonkę na pulpit. Średnie rozwiązanie, ale jak się okazało Google wcale nie wrzuciło swojej aplikacji z mapami do zaakceptowania przez Apple.

 

Schmidt skomentował też sprawę rzekomego przekazania Apple do akceptacji nowej wersji map Google. Okazuje się, że nic takiego nie miało jeszcze miejsca, jeśli jednak kiedyś to nastapi, to wyłączna decyzja o dopuszczeniu do dystrybucji nowej aplikacji będzie należeć do Apple.

http://myapple.pl/content/3830-eric-schmidt-o-nowych-mapach-w-ios-6.html

Odnośnik do komentarza

Estel ale do tego momentu co piszesz to ja wiem ;). Wyjaśnię problem inaczej: przed iOS6 wchodziłem na ikonke mapy, przybliżałem np jakieś miasto, palcem przytrzymywałem na danej ulicy przez chwilę i spadała pinezka, wciskałem pinezkę i wyskakiwało okno gdzie u góry mogłem jeszcze raz uderzyć palcem i przekierowało mnie na street walk. Teraz nie mogę zrzucić pinezki. A w oficjalnych mapach Apple w ogóle nie ma street co mnie nawet nie dziwi. Moje pytanie brzmi jak mogę dostać się na ulicę i połazić po nich w wolnym tłumaczeniu ;)

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...