Skocz do zawartości

RoboCop (2013)


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy niektórzy wiedzą ale na przyszły rok zaplanowano premierę RoboCopa. Z całkiem dobrą obsadą i Padilhą jako reżyserem (obie części Tropa de Elite)

 

http://www.imdb.com/title/tt1234721/

 

jeszcze teaser

 

http://www.youtube.com/watch?v=rzmuvtREnnw

 

Gorzej że dzisiaj właśnie pojawiło się zdjęcie z planu, gdzie widać coś co jest podejrzewane o bycie nowym RC...

 

http://www.inquisitr...cop-suit-photo/

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

wieści z planu nie są nastrajające optymizmem. padhila podobno musi walczyć ze studiem o każdą scenę. do tego niedawno jeden gość który widział scenariusz puścił w eter szereg tweetów z bzdurnymi rozwiązaniami z tegoś scenariusza i ręce opadają jak się to czyta.

 

sami sobie poczytajcie:

 

http://www.bleedingc...our-excitement/

 

And we meet the ED-209s in the field in Iran, where they’re used to subdue suicide bombers. #ineedallthedrinksnow

 

:confused:

aha - no i hugh laurie odpadł z obsady.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

No reboot to reboot a klimat jak najbardziej da się utrzymać.

Eee... Jeśli to reboot, to najwyżej wrzucę do szuflady "nieudane podróbki". Choć poczekam na opinie innych, czy w ogóle warto to oglądać i marnować czas, abstrahując od tego, że jest to film o jakimkolwiek związku z RoboCop'em.

 

E: Aha, MaZZeo wrzucił trailer, który mi się nie wyświetlił...

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Powiem bez ceregieli, robocop 1 to film nie do poprawienia, wyjdzie co wyjdzie, ale to tak jakby krecili na nowo the wire.

Był jest i bedzie idealny, kto dzisiaj w kinie pokaże takie sceny jak strzelanie shotgunami do bezbronnego policjanta.

Moze pulp fiction olszmitza niech nakreca jeszcze na nowo, (pipi)a!

Wiadomo, nie trzeba ogladac, ale ponarzekam sobie, niech poprawiaja terminatory, i inne predatory, od tego wara, miałem plakat z głową robocopa na scianie do pana wacława.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem bez ceregieli, robocop 1 to film nie do poprawienia, wyjdzie co wyjdzie, ale to tak jakby krecili na nowo the wire.

Był jest i bedzie idealny, kto dzisiaj w kinie pokaże takie sceny jak strzelanie shotgunami do bezbronnego policjanta.

Moze pulp fiction olszmitza niech nakreca jeszcze na nowo, (pipi)a!

Wiadomo, nie trzeba ogladac, ale ponarzekam sobie, niech poprawiaja terminatory, i inne predatory, od tego wara, miałem plakat z głową robocopa na scianie do pana wacława.

 

od terminatora 1, 2 to wara.

 

Co do nowego RC to wiadomo, że kupa będzie, wystarczy spojrzeć na nowy suit

Odnośnik do komentarza

Powiem bez ceregieli, robocop 1 to film nie do poprawienia, wyjdzie co wyjdzie, ale to tak jakby krecili na nowo the wire.

Był jest i bedzie idealny, kto dzisiaj w kinie pokaże takie sceny jak strzelanie shotgunami do bezbronnego policjanta.

Moze pulp fiction olszmitza niech nakreca jeszcze na nowo, (pipi)a!

Wiadomo, nie trzeba ogladac, ale ponarzekam sobie, niech poprawiaja terminatory, i inne predatory, od tego wara, miałem plakat z głową robocopa na scianie do pana wacława.

 

od terminatora 1, 2 to wara.

 

Co do nowego RC to wiadomo, że kupa będzie, wystarczy spojrzeć na nowy suit

Akurat to nie jest argument. Tamten suit kojarzył się w tamtych czasach z nowoczesnością. Ten ma się kojarzyć z nowoczesnością w naszych czasach.

Odnośnik do komentarza
' timestamp='1347790534' post='2687295']

Przecież ten nowy design Roba to KARYKATURA i WYNATURZENIE. Brakuje tylko peleryny i znaczka na cycach. Ciekawe, czy będzie umiał latać.

Mam tylko nadzieję, że w filmie suit będzie wyglądał lepiej, bo na zdjęciach wygląda na plastikowy. W sumie kolor mogli zachować, samo to by się przełożyło na odbiór.

 

Tokar@ "Slim fit"? Weź pod uwagę rok, w którym osadzili film.

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Na moje to mogliby sobie darować remake tego klasycznego hitu i nie byłoby problemu. Gównażeria niech się edukuje na klasycznym obrazie z 1987, który w ogóle się nie zestarzał, a scena śmierci Murphy'ego dalej powoduje ciary na plecach. Jedna z najbardziej poruszających śmierci w historii światowej kinematografii imo, i żadne dzisiejsze gówna gore nie mają startu do tamtej dramatycznej sceny.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Mieli zostać przy metalicznej puszce skoro obecnie rozwijane są nanotechnologie oparte na włóknach węglowych? Cokolwiek odnoszącego się do tamtych lat wyglądałoby idiotycznie.

Dla kogo będzie ten film?

Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz ale jeżeli myślisz, że tylko dla fanów pierwowzoru to się mylisz. Ja jestem fanem oryginału i nie wyobrażam sobie, żeby zostawili zbroje ze stali, kiedy już teraz dysponujemy wytrzymalszymi materiałami.

Odnośnik do komentarza

Mieli zostać przy metalicznej puszce skoro obecnie rozwijane są nanotechnologie oparte na włóknach węglowych? Cokolwiek odnoszącego się do tamtych lat wyglądałoby idiotycznie.

Dla kogo będzie ten film?

Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz ale jeżeli myślisz, że tylko dla fanów pierwowzoru to się mylisz. Ja jestem fanem oryginału i nie wyobrażam sobie, żeby zostawili zbroje ze stali, kiedy już teraz dysponujemy wytrzymalszymi materiałami.

To mimo wszystko jest RoboCop, nie NanoCop. To, że Ty wiesz coś o nanotechnologii nie znaczy, że wie większość ludzi, która pójdzie do kina.

Czy obecnie są jakieś większe postępy we wpakowywaniu pośmiertnie czyjegoś mózgu w puszkę?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli pójdą tą drogą to możesz być pewien, że wyjaśnią to w filmie. Skoro to reboot to ten film powinien być klasycznym origin story.

Przy całej swej za(pipi)istości oryginalny Robocop słabiutko trafił z wizją przyszłości. Minęło 25 lat, zmieniają się trendy, zmienia się technologia. Nikt chyba nie oczekuje takich samych samochodów jak w pierwowzorze a design bohatera musi iść w parze ze wszystkimi zmianami.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...