Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

DLC akurat od monhuna zawsze bylo za darmo, dobra, doczyytalem ze gra trzyma tam kopie zapasowa savea, dlc, guild cardy innych... troche szkoda, ze nie ma opcji wylaczenia tego, oczywiscie mozna to usunac, ale potem na starcie gry za kazdym razem sie nas pyta czy chcemy utworzyc dodatkowyp lik na SD ;/ a mimo wszystko, te dziesiecio sekundowe savy wnerwiaja

Odnośnik do komentarza

zależy od wroga, na niektórych jest dosyć niewygodnie

ja też bardzo długo nie mogłem sie z nim zaprzyjaźnić

 

aż w końcu przebolałem początki i okazało sie że jest całkiem spoko

 

w szybkich chwilach używam poprostu ataku z podbiegiem do przodu (chociaż to mało robi)

 

jak jest chwila czasu to można zrobić atak do góry (2 klawisze na raz) po którym mozna zrobić nieskończone combo (mashowanie guzika) , prawie nieskończone bo zjada stamine

 

ale chyba najlepsze to możliwe często używać sword-mode i walić z góry na dół i z powrotem, to silny atak i w miare szybki, ale jednak wymaga żeby wróg dał nam chwile czasu (np leży albo coś tam robi)

 

warto inwestować w axa który ma power coating, czyli zwiększanie DMG w sword mode, to zwiekszenie chyba o 20% a to bardzo dużo. niestety inne coatingi np elemental, albo status, albo ogłuszający są średnie, ale jak sie ma ten z powerem to sword-mode naprawde mocno kosi, sam sie zdziwilem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

SA to moja ulubiona bron, obok GL i SnS. Moja taktyka jest dosyc prosta - ganiam potwora w axe mode, rozpoczynajac od pchniecia i potem 3 glowne ataki glowne (X). Kiedy potwor jest zamroczony/lezy/odpoczywa, wchodze w sword mode od ciosu pchniecia ( przod+X) a nastepnie R1 i wale mieczem,az do wyczerpania. Potem poziome ciecie (A) i znowu R1, przechodzac w tryb axe i tak w koleczko. Bardzo przyjemna bron. Przyznam szczerze ze od razu mi sie spodobala.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No jak tam lowcy, juz na G-Ranku? ;) Ja, utkwilem na 9*, zostal mi jeszcze jeden kluczowy quest ( do zabicia pink rathian i azure rathalos razem). Jak tylko skoncze Fire Emblem to zabieram sie do tych zadan, zeby dotrzec do G-Rank. Ale chyba bede potrzebowal lepszej zbroji. Mysle ze trzeba bedzie zrobic z glacial Agnaktora, bo dobra bedzie na SnS i GL. Do tego czasu pobiegam w zbroji z Azure Rathalosa.

 Dopakowalem SA ze slime, do tego podbity do maxa skill expert, ladnie sie sprawdza, ale pytanie mam - czy slime jest takim uniwersalnym dodatkiem do broni? ( kazdy stwor jest na niego wrazliwy, jak np. poison?). Niezle sie sprawdza do rozwalania czesci u potwora...

Odnośnik do komentarza

ogolnie to na poison nie każdy jest tak samo wrażliwy, wręcz przeciwnie, są wrogowie którzy łapią poison o wiele łatwiej i dostają więcej dmg, a sa tacy którym trudniej narzucic status i w dodatku dostają mało obrażeń

 

co do uniwersalności gluta to sie wiele nie wypowiem bo nie wiem ;p ale prawdopodobnie są przypadki gdzie inna broń lepiej sobie poradzi

Odnośnik do komentarza

Ja tam gram powoli, nie spiesze sie, zreszta, studia mi nie pozwalaja, mam aktualnie urgenta na lvl 5* w wiosce :P Co ciekawe, nie padlem jeszcze ANI razu w ciagu calej gry, zadnego fainta... (no dobra, raz przy free huncie bo sie zagadalem i mnie jaggi zabil xd), nie wiem czy to jest spowodowane tym, ze gra jest prostsza niz monhun na psp, czy po prostu mam doswiadczenie juz? bawilo mnie to, ze Lagiacrus byl robiony na taki postrach itd itp, a przy pierwszym quescie z przegonieniem go po prostu sie smialem jak po 8 minutach przeszedlem quest 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...