Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

nie marudź, teraz są itemy które mają drop ok 2%, ale w sumie wypada częśćiej

 

w MH1 kiedy sie chcialo zdobyć rathalos albo rathin plate ktore miało 1% to można było zrobić dosłownie ponad 50 questów "heaven and earth" (rath i ian jednocześnie) i nie dostać żadnego plate

 

 

te monstery to coraz łatwiejsze sie robią :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tak sobie myśle i rozważam co sie bedzie działo w świecie gier...

 

wychodzi na to że obecnie gram w dragons dogma dark arisen, i to jedna z najlepszy gier na ps3, chyba tylko RDR i DD zajeły mi tyle czasu na ps3

 

 

ale za 2 tygodnie bedzie TLOU - gierka pewnie fajna na singlu, o multi nic nie wiadomo ale raczej długo tam nie zagrzeje, wiec pewnie po przejściu TLOU kupie 3dsa, pogram w wakacje w MH w koncu:)

 

potem bedzie gta5, i pokemony

Odnośnik do komentarza

No nie zapominaj że jeszcze dark souls 2 wyjdzie na ps3. Jak kupisz 3ds i lubisz jrpg, to zaliczysz także bravely default . Ja na ps3 to jeszcze tylko chce DD:DA i DS2, później katuje już tylko tytuły z 3ds jak mh4, mh3u, bravely default, castlevania. jest w co grac zanim kupie (o ile kupie ) ps4.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

No mam problem. Do tej pory szedłem jak przecinak ,wykonujac zadania z wiochy . Ale quest mark of a hero uczy pokory. na arenie walczymy z ivory lagiacrusem ,brachidiosem i azure rathalosem ,które mają power jak z g ranka. ivory lagia rozwalil mnie na pare hitow . Farmie teraz zbroję z deviljho, bo nie widzę innego rozwiązania jak mocniejszy pancerz . A potem to juz tylko alatreon i... WELCOME TO G RANK :)

Odnośnik do komentarza

Eeech, chyba musze zrobic sobie przerwe od tej gry ( Dark Arisen jest w drodze :P ), bo juz mnie ch.uj strzela na pol jak mam walczyc kolejny raz z zinogre i sepic na ten zasr.any zinogre jasper....KTORY NIE CHCE DROPNAC !!!!111A bez mocniejszej zbroji, czyli takiej z deviljho nie mam co dotykac zadania otwierajacego droge do Alatreona :( I tak utkwilem w czarnej d.upie piszac posty sam do siebie.... :/

Odnośnik do komentarza

znam ten bol :) musisz sie meczyc dalej, albo sprobowac przejsc questa na tej zbroi co masz ;) nie przesadzaj, ludzie przechodza najgorsze questy bez zadnych ciuchow (fakt, to Azjaci, ale co tam...) wiec i Ty dasz rade ;) ja przez aktualny natlok zajec nie bardzo mam czas grac, caly czas czeka na mnie urgent na 5 lvl * w wiosce ^.- a jesli chodzi o moj stuff to z poczatkiem 3U postanowilem wrocic do starego dobrego SnS i popylam aktualnie w zbroi z niedzwiadka i Shadow Saber (168 atak, 210 psn). Mysle ze jak wejde w koncu do gildii to zaczne grac mlotkiem :) Ew moze kiedys sprobuje zagrac inna bronia, nigdy w sumie sie nie bawilem switch axe... 

Odnośnik do komentarza

Switch axe jest niesamowity, po prostu zachwycam sie ta bronia, ma dla mnie same zalety - zasieg, sila, opcja miecza ze swietnymi atakami, mobilnosc. Teraz glownie zasuwam z Dios Axe + i kosi ladnie. Mlotki tez w sumie lubie, ale maja powolny atak i maly zasieg. Co do questa mark of hero na arenie, to nie wiem czy poradze sobie w zbroji z azure ratha. Ataki potworow zabieraja 1/3 hp, a walczy sie z trzema po kolei :/ no coz, trzeba bedzie kombinowac. Ale i tak przerwe robie, bo juz mi z 220h stuknelo i porazki z  potworami irytuja, a to zly omen :P

Odnośnik do komentarza

jeśli ten quest o którym mowisz jest questem ktory sie pojawia za zrobienia wszystkich wioskowych questów, to to jest odpowiednik mega trudnych questów z innych monsterów, i nie masz co podchodzic w słabym sprzęcie, tego questa powinno sie robic po przejsciu g ranka jak sie juz ma uber sprzęt, wiec spokojnie mozesz go olac narazie

Odnośnik do komentarza

Tak to ten.Ale jak go olac ? przecież do alatreona nie ma dojścia a o ile dobrze rozumiem, to G rank pojawia sie po jego zabiciu . To co mam teraz robic ? Wioskowe juz wszystkie zrobione. Portowe zadania? maksymalne zbroje jakie moge teraz robic to dwie rare 7, ja nosze rare 6 z azure ratha.

 

Edit -g rank to gildiowe questy? więc teraz pora zadziałać w porcie?

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

tak rob glidie, to tam jest główny trzon zabawy, wioska to tylko rozgrzewka, a ten quest z 3 ziomkami serio jest wyjątkowy, zwykle potwory na zbiorowych questach maja 60% życia, a w tym mają 100% i są o wiele silniejsze, wiec serio wymaga to naj najlepszego sprzętu 

 

a altereon to też praktycznie bonusowy boss, wiec dotep do niego też raczej na samym końcu jest

 

w MHP3 altereona doblokowywało sie na samiutkim końcu, długo po zwykłym finałowym bossie 

Odnośnik do komentarza

no w koncu po paru questach i farmieniu udalo mi sie zlozyc caly set z Duramborosa :) rathalos, barioth, diablos, kazdy padl za 1 razem bez najmniejszego problemu... o ile rathalos, ktory padl w okolo 15 min, byl troche trudny, bo dolozyli mu sporo atakow nowych no i ciagle latal, tak barioth za 1 razem z nim walczylem i padl w 9(!) minut bez zadnego leczenia sie (!), a Diablos, moj odwieczny wrog z monhuna polegl w niecale 10 minut napieprzania po nogach... to jest kpina jakas, czemu to takie proste :/ mam nadzieje ze jak wbije na high rank to bedzie trudniej bo teraz to spacerek, faktycznei coraz prostsze te monhuny 

Odnośnik do komentarza

giginox jest smiesznie prosty, musze go teraz troche pofarmic, a zabijam go bez najmniejszego problemu tez w <10 min... mam nadzieje ze high rank bedzie trudniejszy ;P 

 

EDIT

 

a co do black diablosa, dla mnie ten sam poziom wkur**** w pozostalych monhunach co przy normalnym diablosie ;P wszystko to samo tylko na odwrot ^^ 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...