Skocz do zawartości

Monster Hunter 3 Ultimate


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

no i stalo sie, po raz pierwszy w mh3u zobazcylem napis quest failed :( na ceadeusie (tjaa, w koncu dotarlem do konca low ranka w wiosce, nie mialem wczesniej czasu a potem farmilem diablos marrow...), trzaskalem az milo, ale widocznie za slabo bo czasu mi braklo :/ wieczorem sprobuje jeszzce raz, bede celowal tym razem tylko w brode, nie bede sie bawil z rogami, moze sie tym razem uda :P myslalem ze epickoscia pobije lao shan lunga, ale sie mylilem, ot, wielki wieloryb i nic wiecej, nawet muzyka taka... slaba (theme laosa rulz!)

Odnośnik do komentarza

no domyslam sie ze jhen bedzie super, ale spodziewalem sie czegos lepszego po ceadeusie :P sprobuje wieczorem z nim powalczyc jeszcze, jak sie nie uda ponownie, to pewnie bedzie znaczylo ze mam za slaba bron, wiec trzeba bedzie wyciagnac wieksze dziala (przyda sie mlotek ktory robie przy okazji questow i upgradowania mojego sns :P akutalnie war hammer, ide w czystego rawa) 

 

EDIT

 

i drugi raz time up, nie trafilem go ani razu dragonatorem ^.- do trzech razy sztuka...

 

EDIT2

 

No, za trzecim razem zwial ^^ 9:02 przed koncem, tym razem trafilem 2x dragonatorem :P 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

żeby zdobyć ruby najlepiej obcinać ogon i potem łapać

z ogona jest największa szansa, na drugim miejscu nagrody za złapanie (5% i 3%)

 

 

chociaż nie wiem czy nie lepsza b y była zbroja z agnaktora U - ma guard+2 i guard up (możliwość blokowania nieblokowalnych ataków, np gazu)

 

no chyba że w uraganie zależy ci na polepszeniu strzałów z lancy

być może opylało by sie zrobić mix tych dwóch i uzyskać zarówno ulepszenie blokowania jak i strzelania

 

zwykle odpowiednie mixy zbroi dają lepszy efekt niż pojedyńczy zestaw

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Do G ranka jeszcze nie doszedlem, ale mysle ze w gildii bedzie ciezej niz w wiosce. Podszedlem do chellengy i skonczylo sie porazka, wiec tam jest ciezko. Mam na liczniku jakies 230h i troche porazek na questach zaliczylem. Spoko Yano, mysle ze doczekasz sie hardcoru, tylko tak jak mowicie - wioska to rozgrzewka i trening przed gildia.

Odnośnik do komentarza

nie no, trzeba przyznać że wioska to takie uber easy (wiele questów dosłownie na 5 minut poniżania potwora, nawet średnią bronią)

 

gildia na low to takie normal (questy trwają troche dłużej), a dopiero high rank to w miare hard. oby g-rank to był "MH hard" xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie grałem miesiąc. dzisiaj na rozgrzewkę walczyłem z pink rathianem i rozje.bał mnie jak szmata :(

 

zdziadziałem, ale delikatny wpie.rdol był dobrym tutorialem. jutro będzie mój.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Hehe, różowy Rathian padł, to i od razu znalazła się u mnie motywacja do dalszego napierdzielania :P.

 

No i wreszcie stało się to, na co czekałem całą grę - quest z Plesiothem. Lekki obsryw jest, ale chyba zaraz spróbuję. W demie skończył mi się czas, ale tym razem mu nie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja dzis dostalem CPP i moze dzis bede testowal jak sie sprawuje z monhunem :potter: jeszcze kupic tylko lepsza karte pamieci i moge grac normalnie w monhuna bez przydlugawych saveow i byc moze z wygodniejszym sterowaniem ^^ poki co trzymalem tylko 3dsa z cpp w lapach i lezy naprawde dobrze :) testowalem tez jedna misja z cpp i musze przyznac ze wygodna wzrasta znacznie, zobaczymy jak bedzie podczas normalnej rozgrywki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...