Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Wołam @Konrad Masmix Kowalski :)

 

Pamiętam że Perez na starcie to chyba siedział od poniedziałku do niedzieli po 15 godzin. Nie chcę porównywać, ale jak tu Mejm kiedyś wrzucił info kiedy ostatnio logował się Konrad - link (albo teraz widzę, że ostatnio był w środę), to trochę słabo wygląda. Ale coś czuję, że jak dalej tak będzie, to nie uda się zobaczyć "300" na okładce :( 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Wiem o problemie z PDF-em. Piszcie do mnie na Konrad@idea-ahead.com 

 

Co do tego że mnie nie ma na forum. Staram się bywać jak najczęściej. Ale mam naprawde sporo obowiązków. Problem z przesyłką papierową też znam. Przekazałem tą informacje gdzie trzeba. Naprawde nie wiem co się dzieje z tym że te przeklęte PDF-y nie dochodzą... Moge was jedynie przeprosić od siebie. 

Odnośnik do komentarza

No trochę tego nie rozumiem (ok, ostatni mój post w tym temacie). To PSX Extreme miało wcześniej świetna wysyłkę magazynu, zarówno w papierowej wersji jak i pdf, a Pixel zawsze miał z tym problem: opóźniona wysyłka, wygnieciony papier, cyfrowa wersja magazynu w przeglądarce...

I teraz zmienił się tylko właściciel, ale przecież dalej chyba ten sam program generuje pdfy? Te same serwery? Baza danych? To skad to zamieszanie z tymi pdfami? Co się zmieniło poza właścicielem? Czemu ludzie maja się o to upominać i nagle ktoś za pomocą magicznej różdżki wysyła pdfa na maila :/

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

@grzybiarz, wyjasniajac - w zakresie PDF-ow zmienilo sie wszystko. W skrocie - wczesniej bylo tak, ze pdf ladowal na ftpie PPE i w panelu sklepu PPE. We wtorki w nocy aktywowalem link do pdfa i wtedy system wysylal na maile powiazane z zamowieniami zlozonymi na sklepie PPE link do wygenerowanego pdfa. 

 

Teraz, sila rzeczy, pismo nie korzysta z systemu portalu (m.in. dlatego, ze system byl powiazany z kontami, archiwum itp.). 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam problem z prenumerata otóż otrzymałem 3 razy ostatnio ten sam numer 265 tj. W środę(folia) , poniedziałek  i dzisiaj, (kartonik). Zaszła jakaś gruba pomyłka pisałem parę razy na maila (wcześniej z maila prenumerata a potem "konrad" otrzymałem  nr. w pdf.)   ale bez odzewu. Poprzednia prenumeratę miałem od 259-264. Wznowiłem ja w zeszła środę od 265 numeru. 

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mija kolejny miesiąc i nadal problemy :(

Wersja papierowa dociera prawie tak samo późno jak wcześniej, więc jest prawie ok.

Kartka z informacją o ilości pozostałych numerów w ramach prenumeraty ma ciągle tę samą liczbę :) Ciekawe, czy w systemie prenumeraty też ta liczba się nie zmienia...

Wersja PDF... porażka! Czemu co miesiąc muszę się upominać o przesłanie PDFa?

Nie mówiąc o tym, że chyba poprzednio za problemy obiecali przesłać PDFa z PIXELem, którego do dzisiaj nie zobaczyłem...

Przy takich problemach z wiernymi czytelnikami, nie wróżę niestety nic dobrego PSX Extreme, chyba że ktoś specjalnie sabotuje ten magazyn, na korzyść drugiego...

Odnośnik do komentarza

Papier - dumamy. Opcje sa dwie, wiec opinie mile widziane: wyzsza cena prenumeraty, ale priorytet lub pozniejszy dzien premiery pisma (np. czwartek). 

 

Info o liczbie numerow - zglosilem. 

 

PDF - jak ktos jeszcze Nie dostal llis na PW. Od kolejnego numeru ma byc dedykowane konto dla czytelnika.

 

PDF Pixel - @piotros daj znac na PW, ogarne.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niestety nadal numer PSX Extreme jest dostarczany z grubym opóźnieniem.... Dziś niedziela 3 listopada i nadal nie mam najnowszego numeru. Szkoda, że tak się dzieje, bo złożyłem zamówienie na prenumeratę skuszony tym, że numer będzie u mnie wcześniej, najpóźniej w dniu jego premiery w kiosku :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.