Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu nr 271 pojawił mi się po skorzystaniu z strony http://shop.psxextreme.pl/shoppsx/prenumerata_pdf/

 

Wszystko fajnie tylko.... kto wpadł na to by pierwsza strona pdf-a to była pusta strona z napisem:  "PSX EXTREME - Plik PDF dla: [adres e-mail]. Plik podpisany cyfrowo."? Przecież to wygląda tragicznie, zwłaszcza jak się ma włączone miniaturki :(

 


 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem prenumeratorem psx extreme nieprzerwanie od marca 2016 roku, aż do dzisiaj. Ostatni numer do link do pdf z numerem 262 otrzymałem w maju 2019 roku.

Dodatkowo, wszystkie linki do pism od numeru 224 nie działają.(Próbowałem zarówno przy pomocy przeglądarek firefox, oraz internet explorer.)

Czy jest jakaś możliwość naprawy tych linków, jak i dosłania brakujących od numeru 263, aż do ostatniego?

Odnośnik do komentarza

Tak, mam. Nazwa użytkownika, taka jak i tu: yari.

Co do konta. Zalogowałem się. Niestety, w zakładce moje zakupy widnieje tylko moja ostatnia prenumerata. Z możliwością wygenerowania kluczy do numerów 260, 261, 262.

Po wygenerowaniu linku na maila próbuję w nie wejść, ale tak jak i w przypadku linków już uprzednio wysłanych. Nie można odnaleźć strony.

Kliknąłem na link który wysłałeś http://shop.psxextreme.pl/shoppsx/prenumerata_pdf/ . Jednakże po wpisaniu maila i kodu pocztowego, wyskakuje komunikat: ,,Brak prenumeratora z takim adresem e-mail i kodem pocztowym. ''

Odnośnik do komentarza

W drugim przypadku musisz wyslac maila na adres, ktory podalem, bo najwyrazniej z jakiegos powodu nie ma Cie w bazie prenumeraty elektronicznej. 

 

W pierwszym przypadku natomiast wyslij mi maila na perez@psxextreme.pl z adresem, na ktory szla wysylka. Sprawdze to i sprobuje jakos te pdfy ogarnac (po zmianie wydawcy stary sklep zostal wygaszony, stad brak obecnie mozliwosci generowania plikow). Tylko uprzedzam, ze to zajmie nieco czasu, bo obecnie dzialam zdalnie, a zeby to ogarnac potrzebuje byc w redakcji.

Odnośnik do komentarza
          
W dniu 12.03.2020 o 11:57, Perez napisał:

Spróbuj napisać na rlapinski@idea-ahead.com. Póki co jeszcze nie ma opcji zakupu pojedynczych numerów, ale jest opcja prenumeraty PDF, więc może da się jakoś wstecznie wygenerować numery. 

 

Niestety, pod podanym mailem zero odzewu przez te wszystkie dni.

Edytowane przez Spajd
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja dostałam swój numer w prenumeracie dzisiaj. Drugi raz w ciągu 2 lat tak się spóźnił. Oczywiście dostawa do UK.

98599510_799134330618281_208027277852672

Kawał świata przeleciał a wygląda o niebo lepiej. Jakby prosto z drukarni. Jeszcze nigdy nie był jakis pogięty. Moze ze jest w folii i widzą co jest w środku.

Ps w czasach zarazy moglibyście robić z dwie okladki kazdego numeru. Bylby jakis powod kolekcjonerski zeby was wesprzeć w tych czasach. Każdy bylby zadowolony. Kupilem drugi numer rodzicom ale watpie ze sie wciągną. Bo co zrobię z dwoma takimi samymi numerami. Może jakiś starych znajomych wciągnę w czytanie.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...