Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wolny napisał:

Dlaczego od paru nr. pdf. zawsze nie jest na czas? To powinno przyjść po 12 w nocy o ile się nie myle. Nie mówiąc o papierku.

 

Hmm, miesiąc temu były zawirowania, wcześniej linki wychodziły po północy. A w tym miesiąc numeru ukazuje się jutro, tym samym linka jeszcze nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Pisałem na FB Pixela, żeby wzorem PSXa robili na kartce adresowej ilość pozostałych wydań z prenumeraty, bo było to pomocne. To po przejęciu PSX zlikwidowali to z niego. 

No i numeru brak, zacznie się to co z Pixelem, czyli norma, że będzie przychodził po kiosku. Bo tak mam od ponad trzech lat.

A PSX kilka razy potrafił przyjść dzień po wysyłce. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, raven_raven napisał:

Chociaż tyle, że na wysłanego maila reakcja jest szybka. Tylko znowu okładki schrzanione :no:

U mnie nawet mail na ww. nie dochodzi. Takiej kaszany dawno nie widziałem że trzeba się upominać. Numer poprzedni dodatkowo papierowo dotarł jakoś 10 dni po kiosku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.07.2019 o 13:47, Perez napisał:

O liczbie numerow wspominalem, podobno ma wrocic na karte adresowa.

Razem z numerem 264 taką informację dostałem na załączonej kartce :)

No i w końcu tym razem dostałem swój egzemplarz, dzień po premierze :)

Jeszcze tylko wysyłka PDFów na czas, bez potrzeby przypominania i wszystko będzie jak po staremu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Radesito napisał:

Dzisiaj już 29 sierpnia a ja nadal nie mam swojej prenumeraty... miało być szybciej a jest, jak jest :(

na to nie licz. Pixel czwarty rok przychodzi po premierze kioskowej, teraz to samo będzie z PSXem, choć obecny numer przyszedł wczoraj. Od 2014 jak prenumeruje, raptem kilka razy był później niż we wtorek. Teraz o wtorku będzie można pomarzyć. 

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj ładnie mailowo ok 6 rano poprosiłem o pdfa. Dostałem niedługo linka do wetransfer i pobrałem. Mam nadzieję że ten link się gdzieś nie udostępni bo są tam moje dane ;)

Co do papieru tym razem mi nie zależy bo jestem na urlopie więc pdf wchodzi jak mam chwilę wytchnienia ;)

Odnośnik do komentarza

No i nie przedłużam, skończyła mi się prenumerata przed zmiana wydawcy, wcześniej numery przychodziły różnie - czasem w dniu premiery, czasem wcześniej, czasem później. Ale za to ZAWSZE o północy miałem na mailu już nowy numer w pdfie. Jak czytam te posty to nawet się nie zastanawiam, tylko chodzę pieszo po gazetkę jak x lat temu.

A przecież prenumerata to zawsze profit dla wydawcy, bo dostaje kasę z gory. Czemu to tak trwa i skad te komplikacje?

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie ani papieru ani .pdf

W sumie tego .pdf do szczęscia nie potrzebuję, ale jesli prenumerata dochodzi z takim poslizgiem, to moglibyscie chociaż nie dawać ciała z elektroniczną wersją, by można numer przejrzeć na tablecie.

I nie kupuje wytłumaczeń o trudnych początkach bo to już z 3 miesiące od zmiany wydawcy, a jak było, tak jest źle.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.