Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Co za dziadostwo, kiedyś wchodziłeś normalnie do sklepiku, kupowałeś minutę po północy PDF, teraz co się z tym dzieje masakra!!! Ja nigdzie nie mogę w tym ich sklepiku kupić jednego numeru w PDF, a może nie znalazłem tej opcji. Jest tylko prenumerata roczna, więc kupiłem wczoraj, a tu też kaszana bo numeru do teraz brak. Dostałem potwierdzenie zakupu i dziś, że nowy numer dostępny w sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza

To masz dwie sprawy:

a) pojedynczych numerów w PDF-ie nie ma (jeszcze) w sprzedaży

b) prenumerata - nie znam dokładnie systemu, jak to teraz działa, ale wcześniej było tak, że gdy kupiłeś prenumeratę PRZED puszczeniem nowego PDF-a to się łapała, ale gdy kupiłeś PO no to już system traktował to jako prenumeratę od kolejnego numeru. 

Odnośnik do komentarza

Może jakoś da się zwerbować Łapusza, by odpowiadał na forum? Mnie np. ciekawi, czy te pdfy, ręcznie ktoś wysyła? 
Bo pamiętam jak PE zostało wykupione przez Advertigo, pojawiłeś się jako nowy użytkownik i zawsze jak był problem, to odpowiadałeś błyskawicznie. Nawet nieważne, czy był weekend, czy późny wieczór.
Nie chce się wymądrzać (wiem że poniekąd to robię:), ale mnie - jako nowego wydawcę, na pewno by ciekawiło, co tam ludzie na forum pisują o moim nowym czasopiśmie  i z czym mają problem. 

 

 

 

* a przypomniał mi się ten Konrad "Masmix", dobre to było, jak miał pełnić chyba Twoją funkcję na forum, a tam Mejm go zczaił, że ostatnio logował się 1,5 miesiąca temu hehe:)
 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, grzybiarz napisał:

Może jakoś da się zwerbować Łapusza, by odpowiadał na forum? Mnie np. ciekawi, czy te pdfy, ręcznie ktoś wysyła? 
Bo pamiętam jak PE zostało wykupione przez Advertigo, pojawiłeś się jako nowy użytkownik i zawsze jak był problem, to odpowiadałeś błyskawicznie. Nawet nieważne, czy był weekend, czy późny wieczór.
Nie chce się wymądrzać (wiem że poniekąd to robię:), ale mnie - jako nowego wydawcę, na pewno by ciekawiło, co tam ludzie na forum pisują o moim nowym czasopiśmie  i z czym mają problem. 

 

 

 

* a przypomniał mi się ten Konrad "Masmix", dobre to było, jak miał pełnić chyba Twoją funkcję na forum, a tam Mejm go zczaił, że ostatnio logował się 1,5 miesiąca temu hehe:)
 

 

Łapusz jak najbardziej zagląda, ale właśnie po to jestem ja, aby w razie pytań bezpośrednio temat przegadać z Łapuszem. Jak było ADVERTIGO to też wydawca bezpośrednio nie siedział na forum, tylko ja działałem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

 

Łapusz jak najbardziej zagląda, ale właśnie po to jestem ja, aby w razie pytań bezpośrednio temat przegadać z Łapuszem. Jak było ADVERTIGO to też wydawca bezpośrednio nie siedział na forum, tylko ja działałem. 

To zagadaj.

pixel sie przedłużył o PE cisza i to jie tylko moj problem widze.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Perez napisał:

Proszę, info:

 

W celu pobrania wersji elektronicznej najnowszego numeru (#270) prosimy o wejście na stronę http://shop.psxextreme.pl/shoppsx/prenumerata_pdf/
Następnie należy podać adres email oraz kod pocztowy i system prześle na email linka do pobrania zawartości.

 

Dzięki wielkie, wszystko poszło gładko i bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...