Opublikowano 14 lutego 201411 l ja zawsze gdy serial klasowy staram się poświęcić dzień, dwa na jego zaliczenie. Nerwowo nie wytrzymuję jak już jestem zaangażowany w postaci i historię a muszę czekać powiedzmy tydzień na nowy ep. Toż to gorsze katusze niż siedzenie w znienawidzonej robocie.
Opublikowano 14 lutego 201411 l Autor cały odcinek tylko subtelne spojrzenia w stronę kamery, a pod koniec "nie bójcie się, nie zapomniałem o was". SHIT JUST GOT REAL.
Opublikowano 20 lutego 201411 l Nikt oprócz teczki nie ogląd? Może nie ma takiego pierdo.lnięcia jak w pierwszym sezonie ale idą mocne polityczne strzały w ryj i ciągle nie dowierzam. Polecam serdecznie.
Opublikowano 20 lutego 201411 l Fakt. Nie ma już tego pie.rdolnięcia, ale i tak bawiłem się przednio. Rozwleczenie i ciągnięcie kilku wątków mnie wku.rwiało, ale koniec pokazał, że wszystkie były potrzebne. Netfliks, wy (pipi)y, dawać trzeci sezon.
Opublikowano 20 lutego 201411 l Ja dopiero na drugim odcinku. Frank nie może grać na konsoli, po co mu ta viceprezydentura?
Opublikowano 21 lutego 201411 l fakt , nie ma takiego (pipi)niecia, bo pierwszy sezon to byla nowa jakosc. drugi sezon trzyma poziom , jest rownie zayebisty. scisla czolowka serialowa , a netflixowy kibicuje nie tylko z kolejnym sezonem ale ze wszystkim czego sie beda tykac.
Opublikowano 22 lutego 201411 l Produkcja 3 sezonu opozniona: Season 3 of Netflix’s House Of Cards is holding off on beginning production until mid-June pending the outcome of two separate bills in the Maryland Legislature that would ensure another season of lucrative state tax breaks for the political drama. http://www.spoilertv.com/2014/02/house-of-cards-season-3-production.html
Opublikowano 31 marca 201411 l Chyba najlepszy serial ever, dok-ur-wiony pod kazdym mozliwym wzgledem
Opublikowano 28 kwietnia 201410 l Moim zdaniem (pipi)nięcie w tym sezonie było konkretne. Pierwszy sączył się (co było uzasadnione), a w tym tempo znacznie podskoczyło. Były oczywiście pewne wątki, które powinny zostać inaczej rozwiązane ( śmierć dzifkom! ), Franek pewnie nawet w totka by wygrał itd., ale oglądało się przednio. Co ciekawe, chyba każdy odcinek był reżyserowany przez inną osobę, ale nie wpływało to specjalnie na odbiór ekranowych wydarzeń. Faktycznie pod względem formy jest to raczej standard (bezpieczny i pewny, co w przypadku serialu specjalną wadą nie jest), który ciągną naprawdę wyraziste kreacje głównych bohaterów.
Opublikowano 30 kwietnia 201410 l Ostatnio mi znajomy powiedział, że aby móc cieszyć się tym serialem, trzeba ogarniać podstawy polityki w ameryce. Prawda to? Czy można ogladać spokojnie będąc kompletnie zielonym?
Opublikowano 30 kwietnia 201410 l Tyle co zaslyszales z TV i newsow na przestrzeni lat spokojnie wystarczy. Ale faktycznie im wiecej wiedzy , tym wiecej smaczkow mozna wylapac ciekawych w fabule. Edytowane 30 kwietnia 201410 l przez erix
Opublikowano 1 maja 201410 l Ostatnio mi znajomy powiedział, że aby móc cieszyć się tym serialem, trzeba ogarniać podstawy polityki w ameryce. Prawda to? Czy można ogladać spokojnie będąc kompletnie zielonym? spacey co jakis czas lamie 4 sciane i opowiada o co chodzi, wiec spokojnie sie polapiesz
Opublikowano 1 maja 201410 l Ja nie trawię polityki i się na niej nie znam, ale w odbiorze to nie przeszkadza. Muszę dodać, że serial jest wyborny, choć na początku ciężko było mi się wkręcić z powodu tego co napisałem na początku. No ale dobre 'kino' broni się samo.
Opublikowano 30 czerwca 201410 l Autor agnieszka holland wyreżyseruje kilka odcinków trzeciego sezonu. Edytowane 30 czerwca 201410 l przez tk___tk
Opublikowano 1 grudnia 201410 l Premiera 3 sezonu - 27 luty 2015 http://hatak.pl/artykuly/data-premiery-3-sezonu-house-of-cards Będzie kosa.
Opublikowano 3 stycznia 201510 l Właśnie obejrzałem finał drugiego sezonu i serial ląduje w moim TOP 3 ever. Nigdy nie byłem fanem filmów z amerykańską polityką w tle, więc tym bardziej do House of Cards podchodziłem jak do jeża. Jednak serial wciągnął mnie jak bagno, a kilka tekstów Franka będę jeszcze długo pamiętał. Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał HoC to niech szybko włączy pierwszy epizod i chłonie brudne gierki Francisa i jego żoneczki. Na prawdę warto 9+/10 Edytowane 4 stycznia 201510 l przez chris85
Opublikowano 3 stycznia 201510 l Autor szkoda, że serial jak to mówia nasi przyjaciele zza wielkiej wody przeskoczył rekina w pierwszym odcinku drugiego sezonu.
Opublikowano 3 stycznia 201510 l no to było bardzo naciągane to samo te bi motywy - chinol i trójkącik wiadomo kogo (fuj) Natomiast temat orientacji Prezydenta Walkera, był już fajnie i subtelnie przedstawiony. Podejrzewam, że nawet kilku osobom mógł umknąć ten fakt Edytowane 3 stycznia 201510 l przez chris85
Opublikowano 8 stycznia 201510 l O ile chińczyka mogę jeszcze zrozumieć (w końcu różnego rodzaju perwersje w wyższych sferach nie powinny nikogo dziwić, prawda?), to ten drugi motyw faktycznie chyba niepotrzebny. Potrzebaowałem kilku chwil żeby się po nim pozbierać. A co do prezydenta, to sądziłem ,że uważnie oglądałem serial, ale chyba nie za bardzo, bo najwidoczniej mi to umknęło.... ^^'
Opublikowano 9 stycznia 201510 l O ile chińczyka mogę jeszcze zrozumieć (w końcu różnego rodzaju perwersje w wyższych sferach nie powinny nikogo dziwić, prawda?), to ten drugi motyw faktycznie chyba niepotrzebny. Potrzebaowałem kilku chwil żeby się po nim pozbierać. A co do prezydenta, to sądziłem ,że uważnie oglądałem serial, ale chyba nie za bardzo, bo najwidoczniej mi to umknęło.... ^^' było kilka scen które sugerowały, że prezydent jest ciepły.W finałowym odcinku, w trakcie kłótni Claire krzyknęła do Fraka - " uwiedź go!" ale mogę się mylić Edytowane 9 stycznia 201510 l przez chris85
Opublikowano 10 stycznia 201510 l Ja odniosłem wrażenie,że miała po prostu na myśli żeby wykupił się w jego łaski i sprawił żeby ten mu całkiem zaufał. Ale to jest chyba oznaką dobrej produkcji- można różnie ją interpretować.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.