Skocz do zawartości

House Of Cards - 2013 - David Fincher


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kevin Spacey: "Byłem w związkach z kobietami i mężczyznami. Wybrałem życie jako GEJ"

http://www.pudelek.pl/artykul/119426/kevin_spacey_bylem_w_zwiazkach_z_kobietami_i_mezczyznami_wybralem_zycie_jako_gej/?src01=6a4c8&src02=facebook_pudelek

 

niesamowity facet :banderas:

 

Ale to że jest oskarżany o pedofilię ci nie przeszkadza ?

 

A był już proces?

 

Poza tym 14 lat i pedofilia xD.

 

Not funny c0r

Odnośnik do komentarza

Mówisz tu o amerykańskich  mediach one w życiu sie nie nauczą . Ale Spacey jednego dnia wkurzył chyba wszystkie środowiska jakie się da. Od Gejów  po prawicowe media. A lewica nie wie co ma zrobić.  Fajnie że 6 sezon będzie ostatni, bo  nie ma co ciągnąć dalej przedstawienia. Zresztą jak bardzo musi być Hollywood ,że wystarczy aby jedna kostka domina się  wysuneła a wszystko leci.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Jak mnie wku.rwia ta polityczna poprawność... Gorsi niż kościół. Ruchają co popadnie, a reagują tylko jak coś do mediów przeniknie.

 

A Kevina szanuję bez względu na to komu, co i gdzie wsadza.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie też generalnie je.bią zaloty sprzed 30 lat. Serial zaczął się psuć jak zaczęli Robin Wright lansować na równą Frankowi gdzie wcześniej nie radziła sobie z zarządzaniem jakąś tam organizacją charytatywną. Całe suspension of disbelief zaczęło się sypać jak została vice prezydentem jak ten był prezydentem a potem już było tylko gorzej. Jak teraz ubiją Franka to ja odpadam, liczyłem, że s6 to będzie zemsta i morderstwo żony na koniec.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

 

 

No jak dla ciebie ktos komu nie odpowiada to ze stary dziad lapie go za kutasa jest lewakiem i to skandal ze w ogole sie odzywa to jestes pyerdolniety na rowni ze kewinem xD Jezeli oczywiscie to wszystko jest prawda, ale gdyby nie bylo to Spacey odpowiedzialby na zarzuty a nie chowal glowe w piasek. Takze ciesz sie ze jestes na tyle brzydki ze ciebie nikt za jaja nie szarpal z zaskoczenia

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi dlaczego zdeklarowany biseksualista, dopiero po, tylu latach przypomnina sobie incydent z Kevinem Spacey. Podobna historia była z Billem Cosby. Stare baby opowiadają jak 35 lat temu facet łapał je za cycki.

Nienawidzę tej bakterii poprawność politycznej Hollywood. To miejsce, rocznie rodzi setki filmów i seriali, które są przepełnione przemocna, seksem czy dragami, nagle publicznie krzyżują ,kolejną osobę. Ja nie bronię Kevina Space,ale zgaduje, że Anthony Rapp sam wypinał mu dupe,po czym wypił szklane whiskey i wciągnął dwie krechy koksu od Pablo albo El Chapo, których życiorysy, tak pięknie przedstawia, nam Netflix.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...