Skocz do zawartości

House Of Cards - 2013 - David Fincher


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No jak dla ciebie ktos komu nie odpowiada to ze stary dziad lapie go za kutasa jest lewakiem i to skandal ze w ogole sie odzywa to jestes pyerdolniety na rowni ze kewinem xD Jezeli oczywiscie to wszystko jest prawda, ale gdyby nie bylo to Spacey odpowiedzialby na zarzuty a nie chowal glowe w piasek. Takze ciesz sie ze jestes na tyle brzydki ze ciebie nikt za jaja nie szarpal z zaskoczenia

Ooo schabek jak ty mi w tym momencie zaimponowales wąski

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze w hollywood ktoś kto nie był molestowanym lub molestującym?

 

Oprócz prawdziwych przypadków jakie to jest pole do wyłudzenia pinionszków.

"bo się na mnie tak dziwnie popatrzył"

"bo się uśmiechnął"

"bo się otarł jak przechodził"

"bo nie przyszedł, co ewidentnie sugerowało, że mam iść do niego, a tam na bank by się na mnie rzucił i zgwałcił, czułam się do tego zmuszona, o jak mi źle"

Kur.widołek rozpada się jak domek z kart. Yebał ich wszystkich pies, nie wiedzieli co ma na celu gdy producent/aktor zaprasza ich o 3 w nocy do swojego pokoju hotelowego/nie umieli zareagować gdy ktoś się do nich dobiera bo on ma pozycję, a ja taka piz.da kwiiikur.wa. Nawet mi ich nie żal i bawi mnie ten cyrk.

 

Teraz tylko patrzeć jak te aferki przeniosą się na zwykłych amerykańskich sebków i karyny. Pójdzie taki z dziewczyną do kina, zajdzie kultowy gest przeciągania z objęciem i rozlegnie się wycie syren.

Odnośnik do komentarza

Przyebani ludzie. Dowodów na podparcie oskarżeń brak, a cały sezon wybitnego serialu idzie do śmietnika.

 

liczy się tylko histeryczny publiczny lincz lewicowego plebsu który we wszystkim widzi problem i wszystko im przeszkadza, bez codziennego problemu z du,py ich życie nie miałoby sensu, po co weryfikować czy to prawda, po co ma cokolwiek mówić sąd w tej sprawie, po co sprawdzać czy ktoś nie chce komuś zniszczyć życia i kariery przez jakieś fałszywe oskarżenia, jest teraz moda na hasztag "on się na mnie patrzył - mi tuuu" i we wszystko ci uwierzą co napiszesz,a tylko spróbuj napisać że historyjka coś nie za bardzo wiarygodna to obes,rają że jesteś bezduszny i nie wiesz co czują te ofiary :dynia:

 

no cóż, przez tą śmieszną nagonkę będą musieli albo uśmiercić Underwooda w 6 sezonie i wymyślić jakiś trzymający się kupy scenariusz, bardziej bym chciał właśnie spinn-offa z Dougiem który mógłby wypalić, moja ulubiona postać zaraz po Franku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czemu dziwnym nie jest że najbardziej znani forumowi prawacy nie widza nic złego w chwytaniu chłopaków za penisy? :reggie:

Niech już dadzą sobie spokój z tym szóstym sezonem. Piąty niezdrowo momentami zamulał, kręcic na siłe kolejny sezon to profanacja tej niegdys zacnej serii. Wole już zostawić wszystko bez zakonczenia, niż jakies scenariuszowe wygibasy i skupienie się na Claire.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czemu dziwnym nie jest że najbardziej znani forumowi prawacy nie widza nic złego w chwytaniu chłopaków za penisy? :reggie:

Bo nie ma żadnych dowodów, są jakieś mgliste poszlaki i oskarżenia. Ja tam wierzę w niewinność do czasu udowodnienia zarzucanego czynu, u Ciebie może kamieniuje się ludzi "bo Stefan widział i mi powiedział", no ale nie wiem
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Smutne czasy. W ciągu kilku dni taki aktor jak Spacey mógł zostać ukamienowany i zniszczony. To tylko pokazuje, że w internecie, ba! W mediach w dzisiejszych czasach nie istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności.

 

Jeżeli którejkolwiek z jego "ofiar" przeszkadzało jego zachowanie w stosunku do nich to żaden normalny człowiek nie czekałby z tym 30 lat. To jest gorzej niż nieśmieszne. Na molestowanie seksualne reaguje się błyskawicznie albo zaraz po otrząśnięciu się z urazu (bo wcale nie neguje okropnych skutków takiego zachowania) ale w żadnym przypadku nie jest to 30 lat.

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że w świecie Hollywood aktorzy, scenarzyści, producenci i reżyserzy je.bali się od zawsze. Każdy z każdym ale napewno dochodziło też do karygodnych zachowań, prób gwałtów i molestowań. Ale wyjeżdżanie z tymi oskarżeniami po tylu latach jest żenujące.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to wszyscy tam są siebie warci, Paltrow potrafiła klikadziesiat lat ryja usmiechac do setek magazynów, robic wywiady, komedie, widzieć jak ten gosciu  dalej działa w branży i  prawdopodobnie na 99% dalej wyczynia takie akcje, albo i gorsze, i  nic z tym nie robić, jak do tego podejsć w ten sposob,  to są troche współwinni  temu co się poxniej działo.

Pitt ostrzegał goscia by nie molestował Jolie,  rozumiem ze jak odczepił się od niej to juz poźniej spoko.

Odnośnik do komentarza

No pewnie, srodki nasenne  same sobie sypały do kawy, bo na spiocha to najlepiej.

Oczywiście potwierdził to test krwi, wykonany 35 lat później.

Jak powiedziałem Milan, oni wszyscy są siebie warci. Cosby w tamtych latach, był jednym z pierwszych czarnych gwiazd. Myślisz, że sława i pieniądze nie wystarczyły, żeby zaliczyć jakąś laske? Musiał sypać środki nasenne do kawy? Nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...