Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Finał przaśny. Walka w tunelu konkretna. Jak i ostateczne starcie Arrow vs Deathstroke. Szkoda tylko, że 

po przekazaniu Laurel kurtki Sary wiedziałem,że to starsza siostra będzie Black Canary.

Jestem wstanie to przeboleć ale muszą zmienić postać Laurel bo w tej chwili jest irytująca. Niech wróci do żylety z Supernatural.

Mam też nadzieję, że Lance wyjdzie z tego. Świetna z niego postać i trochę szkoda byłoby gdybyśmy już go nie oglądali.

 

 

Co do Flasha to będzie szczytowanie. Zaczynają grubo bo wrzucają jednego z członków Rouges na początek czyli Weather Wizard (choć imię sugeruje, że to brat Wizarda). Ciekawi mnie jak to powiążą. Do tego konkretne CGI. Efekty nawet lepsze niż w Arrrow. No i gościnnie zawita Oliver. Jest HYPE.

Odnośnik do komentarza

Zakończenie jak i cały sezon GOTY, ale ja nie kapuje dlaczego Slade tak nienawidzi Queen'a. Chodzi tylko o ten wybór ? no bez jaj. Chłop nie mógł nic zrobić ;/ 

 

Po pierwsze Slade nie był świadkiem tych wydarzeń, więc dla niego sprawa jest oczywista - Oliver wybrał Sarę a nie kobietę w której się zakochał. Nie dość, że kochał nieszczęśliwie to jeszcze ją stracił, o Mirakuru nie wspominam. No i chłopak nam ześwirował, na nasze szczęście bo Crixus ze Spartakusa zrobił z niego kawał ch.uja ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Promo 3 sezonu:

 

Plus kilka informacji co się będzie działo:

-Season 3 is fully mapped out as of now.
-Thea is going to go through some big changes (possibly super changes?) – “…I’m hitting the gym…” says actress Willa Holland.The Thea that you saw in seasons 1 and season 2 is not coming back for season 3.”
-Daddy Diggle will be a focus of season 3′s subplots.
-Arrow and The Flash will have a crossover event when each show hits episode 8. Each crossover episode for each show will be a two-hour event. 
-Other small crossovers will happen – like Felicity going to Central City (S3E4).
-Brandon Routh’s Ray Palmer (The Atom) will be a romantic interest for Felicity.
-Amell ALSO thinks that Arsenal has a superior costume to Arrow.
-There will be fewer island flashbacks, but still some important storytelling that gets done in them.
-Established characters like Amanda Waller will get more to do; don’t expect a flood of newbies beyond the confirmed new additions.
-We will get Felicity flashbacks and learn more about her father (it’s NOT Prof. Ivo). Her flashbacks start in an episode called “Oracle”.

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Obsada do trzeciego sezonu już wygląda świetnie, a ciągle są ujawniane nowe postacie, które zawitają do Starling City. Do ekipy dołącza J. R. Ramirez jako Ted Grant aka Wildecat, czyli jedna z kluczowych postaci Justice Society of America).

1305095938_matt-haley-22.jpg

W serialu będzie grał byłego boksera prowadzącego salę gimnastyczną dla ubogich dzieciaków. W komiksach był m.in.mentorem Black Canary więc bardzo możliwe, że to właśnie on będzie szkolił Laurel.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...