Skocz do zawartości

Euro Truck Simulator 2


kajd

Rekomendowane odpowiedzi

19 października 2012 Euro Truck Simulator 2 miało premierę więc wypadałoby coś napisać. "Euro Truck Simulator 2 to druga odsłona symulatora od SCS Software, w którym zasiadamy za sterami potężnych samochodów ciężarowych. Tytuł wprowadza szereg usprawnień w stosunku do poprzedniczki, które miały za zadanie urealnić rozgrywkę. Dla fanów tego typu pozycji cenną informacją powinien być fakt, że za grę odpowiadają między innymi ludzie pracujący wcześniej nad Hard Truck 18 Wheels of Steel – inną, całkiem niezłą produkcją o tej tematyce." Źródło gry online

Ja od dwóch dni się w to zagrywam i całkiem udany sumulator jazdy tirem po europie razem z polską, niestety dziury w drogach nie zostały odwzorowane;/

 

Krótki filmik trasa Praga - Poznań

 

http://www.youtube.com/watch?v=xV-kLIysPwU

Edytowane przez kajd
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś zagrywałem się w Hard Truck i 18 Wheeld of Steel. Chyba żadnej części nie pominąłem. Zawsze denerwowało mnie to, że większość dróg to były kilku pasmówki, a jazda tirem po takich drogach to po prostu nuuuuda. Przydały by się jakieś szosy lub zwykłe drogi, wyprzedzanie tirem po takich drogach to już fajne wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam kompa o takich parametrach: CPU- AMD Athlon 64 X2 5000+

Ram- 2GB DDR2 400Mhz

Grafika zintegrowana- GeForce 6150SE 2556mb

Płyta gł. - Gigabyte M61PME -S2

Na dzisiejsze czasy taka konfiguracja dupy nie urywa, ale chciałbym zagrać w tą grę. Ściągnąłem demo i zamiast grania bardziej przypomina to oglądanie slajdów :whistling: Zakładam, że najsłabszym ogniwem tego zestawu jest grafika (w zalecanej konfiguracji jest grafa 512mb). Czy kupując coś takiego " GeForce CUDA 210 1GB HDMI" (oferta pierwsza lepsza z allegro za 120zł) podejdzie pod płytę główną ? i czy w ogóle będę mógł swobodnie pograć ? Max 150zł mogę wydać na kartę grafiki , może macie lepsze propozycje ? Nie zamierzam wydawać więcej bo lepiej opłacałoby się kupić nowego kompa a ten narazie do samego neta mi wystarcza.

Edytowane przez porschman
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Gdyby przypadkiem ktos sie jeszcze tym rakiem interesowal to 5 grudnia wychodzi kolejny spory dodatek rozszerzajacy mape istniejacej juz mapy o nowe tereny czyli Viva La France:

 

 

I co mozna sobie myslec, dalej niezly symulator ktory powinien juz zostac rozwiniety o nowy silnik graficzny oraz ZDECYDOWANIE bardziej rozwiniety watek ekonomiczny oraz bardziej rozwiniety watek logistyczny( albo chociaz SIMowy) bo gra ma niewyobrazalny potencjal. Juz wspominalem... powracalem do niej chyba z 10 razy i na poczatku na serio mialem podjarke( pracuje w spedycji wiec juz w ogole) ale do gry szybciutko i zabojczo wkrada sie nuda.

Ale wracajac do dodatku, co my tu mamy na danie glowne:

 

 

  • 15 NOWYCH MIAST
  • PRAWIE 20 000 KM NOWYCH DRÓG I AUTOSTRAD
  • ROZLEGŁA MAPA FRANCJI DO ODKRYCIA
  • CHARAKTERYSTYCZNE OBIEKTY I ZNANE MIEJSCA
  • FRANCUSKIE MIASTECZKA I WIEJSKIE KRAJOBRAZY
  • NOWY, BOGATY W DETALE SYSTEM ROŚLINNOŚCI
  • ODWZOROWANE EKOSYSTEMY LEŚNE
  • MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY DLA MIEJSCOWYCH FIRM
  • FRANCUSKI SYSTEM OPŁAT ZA PRZEJAZDY
  • ZUPEŁNIE NOWE PRZEDSIĘBIORSTWA I MIEJSCA DOSTAW
  • NOWE, ORYGINALNE TOWARY DO TRANSPORTOWANIA W CAŁEJ EUROPIE
  • RÓŻNE OPCJE TRUDNOŚCI DLA PUNKTÓW ROZŁADUNKOWYCH
 

 

Moim zdaniem z urozmaicen terenu dotkliwie brakuje Hiszpanii, Portugalii, moze Rosji

Powinni wydac w koncu jakies rozszerzenie ktore dodaje wiecej mozliwosci zarzadzania firma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...