Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

akurat to nie Battlefield i KD ratio jest w halo średnio adekwatne do skilla, nie wiem po co na to patrzycie. Mi sie osobiscie multi powoli zaczyna nudzić, choc nie dobilem nawet do 21 poziomu. jakie dobre tryby sa na przywrócenie chęci do tej serii na multi ? ( rzygam juz CTF i Slayerami wszelkimi )

 

 

aaa to, że w BFie niby ratio JEST adekwatne do skilla ? haha dobre, dobre nie powiem. Na to co grałem w BFa jakiegokolwiek to jakiegokolwiek skilla nie uświadczyłem ale spoko, są też tacy co twierdzą, że CoD jest skillowy.

 

no to widocznie niezly noob z ciebie. sprzeda, plytke od multi ( H4 ) za 45 zł, jak cos to priv

Odnośnik do komentarza

Witam!

Rozegrałem juz trochę meczy w MP wiec postanowiłem sie podzielić moja opinia na temat. Ogólnie widać spory progres w stosunku do Reacha, wyeliminowano sporo błędów (DMRka w końcu trafia tam gdzie powinnaJ) ale jest tez sporo rzeczy które mnie wku… denerwują. Fajnie ,ze 343 industries postanowiło wyrzucić z(pipi)anego armor locka ale dlaczego nie mogli zrobić tego samego z niewidzialnoscia? kamperstwo rośnie na potęgę, ok jak jeden typek z przeciwnej drużyny ma tego perka ale jak ma 2 czy 3 osoby to można pomarzyć o normalnej grze. Druga sprawa, przydzielanie broni za kille jest do bani, dlaczego mam wrażenie, ze im lepiej mi idzie tym dostaje coraz gorsze zestawy? Tymczasem w tle słychać SAWy, snajperke itd. Właśnie - SAW jest ostro przegięty, wygrać z nim 1 vs 1 DMRka na krótkim i średnim dystansie graniczy z cudem. Kolejna rzecz od której w zasadzie powinienem zacząć to lagi, czasami po prostu nie da się grac, obyście panowie mieli racje, ze to przejściowe bo inaczej będzie lipa. Jeszcze jedna sprawa - zdążyło się kiedyś Wam, że po ponownym wybraniu hosta w trakcie meczu nagle zostaliście pozbawieni możliwości sprintu i używania perka? Tzn. po prostu przestał działać? Miałem już tak parę razy i to w najmniej odpowiednich momentach. Ok to tyle narzekania, ogólnie gra się naprawdę fajnie ale musiałem się wyżalić, już mi lepiej:P

p.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Rozegrałem juz trochę meczy w MP wiec postanowiłem sie podzielić moja opinia na temat. Ogólnie widać spory progres w stosunku do Reacha, wyeliminowano sporo błędów (DMRka w końcu trafia tam gdzie powinnaJ) ale jest tez sporo rzeczy które mnie wku… denerwują. Fajnie ,ze 343 industries postanowiło wyrzucić z(pipi)anego armor locka ale dlaczego nie mogli zrobić tego samego z niewidzialnoscia? kamperstwo rośnie na potęgę, ok jak jeden typek z przeciwnej drużyny ma tego perka ale jak ma 2 czy 3 osoby to można pomarzyć o normalnej grze. Druga sprawa, przydzielanie broni za kille jest do bani, dlaczego mam wrażenie, ze im lepiej mi idzie tym dostaje coraz gorsze zestawy? Tymczasem w tle słychać SAWy, snajperke itd. Właśnie - SAW jest ostro przegięty, wygrać z nim 1 vs 1 DMRka na krótkim i średnim dystansie graniczy z cudem. Kolejna rzecz od której w zasadzie powinienem zacząć to lagi, czasami po prostu nie da się grac, obyście panowie mieli racje, ze to przejściowe bo inaczej będzie lipa. Jeszcze jedna sprawa - zdążyło się kiedyś Wam, że po ponownym wybraniu hosta w trakcie meczu nagle zostaliście pozbawieni możliwości sprintu i używania perka? Tzn. po prostu przestał działać? Miałem już tak parę razy i to w najmniej odpowiednich momentach. Ok to tyle narzekania, ogólnie gra się naprawdę fajnie ale musiałem się wyżalić, już mi lepiej:P

p.

Miałem tak kilka razy że że wcięło sprint i to nawet na splicie na 2 jeden player miał a 2 nie miał sprintu:)) z perkami też cuda czasami:)
Odnośnik do komentarza

akurat to nie Battlefield i KD ratio jest w halo średnio adekwatne do skilla, nie wiem po co na to patrzycie. Mi sie osobiscie multi powoli zaczyna nudzić, choc nie dobilem nawet do 21 poziomu. jakie dobre tryby sa na przywrócenie chęci do tej serii na multi ? ( rzygam juz CTF i Slayerami wszelkimi )

 

 

aaa to, że w BFie niby ratio JEST adekwatne do skilla ? haha dobre, dobre nie powiem. Na to co grałem w BFa jakiegokolwiek to jakiegokolwiek skilla nie uświadczyłem ale spoko, są też tacy co twierdzą, że CoD jest skillowy.

 

no to widocznie niezly noob z ciebie. sprzeda, plytke od multi ( H4 ) za 45 zł, jak cos to priv

 

ale ogólnie to ty tu prowo robisz, tak ? Bo naprawdę nie wierzę, że ty to na serio piszesz :unknown:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na twitch.tv oglądałem jakiegoś prosa grającego customy na mapach stworzonych w Forge. Lockout i kilka innych rodzynków. Mam nadzieje, że niebawem trafi to do playlisty.

 

PS. Właśnie Walshy gra customy.

http://pl.twitch.tv/walshy

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

po ograniu i w sumie sprawdzaniu tego z dnia na dzien i ogrywania tez innych gier w multi w tym czasie, uznaje,ze ta gra jest serio zlagowana, nie widac tego za bardzo, ale to co sie tu dzieje, to serio jajca na maxa, nikt nie strzela, nawalasz do kolesi i dostajesz asyste, robisz assasination , dostajesz asyste, to jakas komedia sie robi. lagi sa ogromne, samo to slychac nieraz po granacie, ktory odbija sie niemal jak pileczka, powtarzajac swoj dzwiek po kilka razy przy rzucie.

Zaczyna to byc meczace i niech 343i robi jakiegos patcha, bo takiej lipy przy premierze w grach to jeszcze nie bylo, nie ma dramatu duzego, ale jest zle, po prostu zle z polaczeniami. Samo tez to jak ktos wyjdzie z gry i nagle pokazuje lobby , czekasz, czekasz i po czasie sie okazuje,ze nagle wszystkich wywala.

Odkad 343i wzielo sie za multi tutaj i zmienilo silnik polaczen( wiem o tym bo ogladalem z nimi konferencje i o tym wspomnieli) to sadze,ze poprzednie czesci Halo mialy polaczenia idealnie, a H4 daleko do wlasnie tamtej jakosci w polaczeniach na multi.

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Może kogoś zaciekawi

 

sb1wud.png

 

fkwufa.png

 

http://blogs.haloway...in-111412-.aspx

 

To trochę wyjaśnia, mimo wszystko ja mam chyba jakiegoś pecha bo np. shotguna miałem kilkanaście razy na średnich mapach mimo rozegranych blisko 200 meczy.

Wczoraj nie grałem, ale tydzień temu w pt wieczorem gralo około 400 -500k. osób i tylko nie które mecze były zlagowane, ciekawe ile osób pykało wczoraj jak taka tragedia była. Anyway, jak dzisiaj nie będzie takich problemów to zamierzam trochę pograć w MP po południu - wieczorem, ktoś chętny na wspólne koszenie hamburgerów w Infinity Sl? wysyłać zaproszenia - GT: Ad1nX

Edytowane przez Adorian
Odnośnik do komentarza

Tak czytam te narzekania na lagi i się dziwię, bo ja ich nie uświadczyłem. Rozegrałem kilka meczy i tylko w jednym mi delikatnie lagowało (zabójca z infinity na 16 osób). W meczach 4 na 4 gra się bardzo fajnie.

 

W ogóle to jestem nowicjuszem w strzelankach multiplayer, ale w Halo 4 gra się za(pipi)iście. Singla lekko liznąłem i naginam w multi. O dziwo nie leszczę i wynikowo zawsze jestem w dolnym środku stawki co uważam za niezły wynik.

 

Gra jest mega. I mówi to osoba, która nie była fanem "laserków-blasterków". :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...