Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby się ktoś zastanawiał:

 

As you can imagine, there are a tremendous number of new players connecting to Halo 4 right now. We’re aware that some users are experiencing occasional issues connecting to the Halo 4 services. Please bear with us as we continue to work through these issues during the launch period.

 

http://support.xbox.com/pl-pl/xbox-live-status

Odnośnik do komentarza

Paaanie koorwa, waypoint ledwo dyszy, populacja playlist ma błędy, wyzwania się nie nabijają, te wszystkie challenge rodem z Gearsów 3 się nie aktualizują, no i "The Halo 4 server is not available at this time". Trochę taki falstart narazie.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Paaanie koorwa, waypoint ledwo dyszy, populacja playlist ma błędy, wyzwania się nie nabijają, te wszystkie challenge rodem z Gearsów 3 się nie aktualizują, no i "The Halo 4 server is not available at this time". Trochę taki falstart narazie.

 

norma za dużo usług pozmieniali i nie wyrabiają, wczoraj próbowaliśmy grac z ziomkami raz na 6 meczy pozwalało nam się razem połączyć

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Paaanie koorwa, waypoint ledwo dyszy, populacja playlist ma błędy, wyzwania się nie nabijają, te wszystkie challenge rodem z Gearsów 3 się nie aktualizują, no i "The Halo 4 server is not available at this time". Trochę taki falstart narazie.

 

norma za dużo usług pozmieniali i nie wyrabiają, wczoraj próbowaliśmy grac z ziomkami raz na 6 meczy pozwalało nam się razem połączyć

 

Myślę, że decydujące znaczenie ma jednak fakt, że to największe otwarcie dla pojedynczej gry w serii, może nawet nie doszacowali zainteresowania.

Odnośnik do komentarza

Ciężko uniknąć takich akcji przy launchu takich tytułów. Blizzard przy każdym dodatkoy do WOW przerabia to samo i nie wynika to w żadnym wypadku z braku doświadczenia. Teoretycznie dzwoniąc w Sylwestra też można jechać po operatorach że siec nie wyrabia a powinna, jest chwilowy over-logging ale się uspokoi :-) Kampanie kończyć w tym czasie!

Odnośnik do komentarza

ja chętny na każde multi od 19:00 - uprzedzam jednak, że hardcorowo nie ogrywałem wcześniejszych Halo na legendary, więc pytanie do znawców: jak wygląda poziom legendary w tym trybie ? Jak ktoś sobie nie poradził z kampania na tym poziomie to jest sens żeby podchodzić w ogóle podchodzić ? :)

 

Jak grasz samemu to trzeba trochę pokombinować, generalnie najlepiej kosić przeciwników z daleka (snajpa/dmr albo jakiś jej ufocki odpowiednik). Pamiętaj też, że niektóre pozornie trudne momenty można po prostu przebiec na pałę od checkpointa do checkpointa.

 

Ja grasz z kimś to Legendary robi się sporo łatwiejsze, wystarczy, że jedna osoba trzyma dystans, a reszta może się wpieprzać w sam środek zadymy i respawnować w nieskończoność przy deadzie, chyba, że gracie z Iron Skullem :P

Odnośnik do komentarza

ja chętny na każde multi od 19:00 - uprzedzam jednak, że hardcorowo nie ogrywałem wcześniejszych Halo na legendary, więc pytanie do znawców: jak wygląda poziom legendary w tym trybie ? Jak ktoś sobie nie poradził z kampania na tym poziomie to jest sens żeby podchodzić w ogóle podchodzić ? :)

 

Jak grasz samemu to trzeba trochę pokombinować, generalnie najlepiej kosić przeciwników z daleka (snajpa/dmr albo jakiś jej ufocki odpowiednik). Pamiętaj też, że niektóre pozornie trudne momenty można po prostu przebiec na pałę od checkpointa do checkpointa.

 

Ja grasz z kimś to Legendary robi się sporo łatwiejsze, wystarczy, że jedna osoba trzyma dystans, a reszta może się wpieprzać w sam środek zadymy i respawnować w nieskończoność przy deadzie, chyba, że gracie z Iron Skullem :P

 

...a zatem czy nie jest trochę tak że gra się na Legendary dla samego grania na Legendary, a Fun i miodność i tak większa będzie piętro niżej na Heroic, gdzie nie respawni się co sekundę i nie rushuje od chekcpointa do checkpointa ? tym samym czerpie się większy fun z gry hmm ?

Odnośnik do komentarza

Auto aim największe w serii Halo? Tak przynajmniej wydaje mi sie po dwóch dniach gry. Saw lekko przegięty, mapy całkiem fajne, zdecydowanie za mało do gier typu TS czy Odball, ale liczę na perełki od graczy, a szczególnie klasyki z poprzednich części (Forge). To co najbardziej mnie denerwuje, to łączenie z trwającymi już meczami. Często wygląda to tak, że łączy mnie np. z KOTH, gdzie do końca meczu pozostaje minuta. Koniec meczu, czekam na drugi, gdzie wychodzi połowa graczy, zostaje nas 5,6 i konsola tak dzieli graczy, że w jednej drużynie jest 2 graczy, a w drugiej np.4. Mam nadzieje, że coś z tym zrobią.

 

Najpopularniejszy tryb to kalka CoD, terytoria to nic innego jak BF, ja gram głównie TS pro, Odball, CTF i KOTH, ale trafić w tych dwóch ostatnich trybach na dobrą mapę (czyli małą) graniczy z cudem, tzn. ludzie wybierają jakieś molochy ze zje.bany.mi mechami czy czołgami, rzygać się chcę, powinni to jakoś rozgraniczyć.

 

A tak ogólnie to jest mega miodnie.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Nie zlinczujcie mnie panowie - nigdy nie zagrywałem się w Halo - grałem w dwójkę - zakupiłem Halo 4 z uwagi na mega dobre oceny - gram trochę online - dostaję lanie i zastanawiam się co jest wyjątkowego w tej grze, że tak ludzie się w to zagrywają ? :) No offence - nie twierdzę, że gra jest słaba - ale nie czaję do końca fenomenu tej gry :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...