Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

no wczoraj rzeczywiście bywało momentami dziwnie, ale ogólnie jest bardzo dobrze i nawet na drugi dzień po premierze dało się normalnie grać w multi, w Reachu z tydzień po premierze działy się dziwne rzeczy. Myślę, że pod względem połączeń H4 można spokojnie porównać do poprzednich części, a to że Unexpected dostajesz asystę podczas robienia assassination najzwyczajniej w świecie oznacza, że ktoś ukradł ci killa ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko PV, reszta jakoś mnie nie ujmuje i nie mam do nich głowy w czasie gry.

 

Ta, ten FFA to 20 sekund obczaiłem. Zwykłego by dali a nie wynalazki.

 

Jak to jest z tym Map Packiem? Kod z limitki wbiłem na samym początku bo był wspólny z resztą badziewia ze zbrojowni. Jak się ukażą mapy to od razu będę mógł je zassać?

Odnośnik do komentarza

tak niby ma być

 

PV jest ok ale na dużych mapach własnie sie średnio sprawdza

BTW to jedyne Halo gdzie biegam ze AR na małych mapkach, kosi niesamowicie a z perkami od granatów i zwiększonej siły wybuchów to istana bomba :)

 

 

Wqrwia mnie tylko jak walę gościowi 4 hedy z DMR a ten sqrwiel daje rady uciec podczas gdy ja w moim nieziemsko skillowym odczuciu dotaję 3 i padam :(

Odnośnik do komentarza

O waleniu do gości ile wlezie i dostawaniu jednocześnie raz dwa mi nic nie mów, gram w to gorzej niż w Reach niestety.. k/d na poziomie 0,87. No ale feeling H4 jest przecudny a jeszcze dodam, że granie z rodakami w jednej drużynie znieczula w(pipi) jaki się ewentualnie dostaje.

 

a z innej beczki - szkoda, że w H. nie można sobie samemu konfigurować pada. Gram zazwyczaj na bokserze ale w ferworze walki potrafię dociskać do oporu lewą gałkę ( kucanie i strejfowanie w jednym słabo wypada ), Przełączam się w związku z tym niekiedy na te nowe ustawienia żywcem z CoDa tyle, że tu kciuk mnie boli od wciskania tej gały aby biec. Za to zoom pod LT fajniejszy dla mnie osobiście niż wciskanie prawej gały. Mix obu ustawień byłby idealny.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

orienyujecie sie czy wrzuca na playliste tryb (nie wiem jak sie nazywa) w ktorym walczy sie z kolega bodajze na 4 teamy ?? :P

 

Wrzucą, ale nie wiadomo kiedy.

 

Ja mam jeden loadout z PV, reszta z auto regeneracją.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

biegam na reconie i jak na początku było lipnie tak teraz jest nieźle, nie potrafię grac na innych ustawieniach, moje próby kończyły się na tym że kucałem zamiast walnąć z kolby :P

 

orienyujecie sie czy wrzuca na playliste tryb (nie wiem jak sie nazywa) w ktorym walczy sie z kolega bodajze na 4 teamy ?? :P

 

Wrzucą, ale nie wiadomo kiedy.

 

Ja mam jeden loadout z PV, reszta z auto regeneracją.

 

ja mam 4 i mi mało :P

 

a w sumie i tak najczęściej używam 2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...