Skocz do zawartości

HALO 4 - SINGLEPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem rozczarowany nową częścią Halo. Pomimo zmiany developera seria wciąż stoi w miejscu. Dodanie kilku karabinków i nowego rodzaju przeciwnika zamiast flood wiele tutaj nie zmienia i wciąż ciężko znaleźć duże różnice w stosunku do Halo & Halo 2. Ponadto skrócona została kampania w stosunku do wcześniejszych odsłon. Jestem zaskoczony wysokimi werdyktami tej gry, taki Far Cry 3 jest podobnie oceniany, a prawda jest taka że wciąga noskiem to FPP rodem z roku 2001. Jak dla mnie gra na 7, nie będąc złośliwym 7+.

Edytowane przez Strong
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem rozczarowany nową częścią Halo. Pomimo zmiany developera seria wciąż stoi w miejscu. Dodanie kilku karabinków i nowego rodzaju przeciwnika zamiast flood wiele tutaj nie zmienia i wciąż ciężko znaleźć duże różnice w stosunku do Halo & Halo 2. Ponadto skrócona została kampania w stosunku do wcześniejszych odsłon. Jestem zaskoczony wysokimi werdyktami tej gry, taki Far Cry 3 jest podobnie oceniany, a prawda jest taka że wciąga noskiem to FPP rodem z roku 2001. Jak dla mnie gra na 7, nie będąc złośliwym 7+.

 

Jakich zmian konkretnie oczekiwałeś po Halo 4 ?

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zadowolony z singla H4.

Nowe bronie sa dobre. Zmiany w kwestii designu. OST w zupelnie nowych klimatach.

Nowi przeciwnicy to nie tylko inny skin. Oni wymuszaja calkiem inne podejscie do walki.

Jesli chodzi o mechanike gry i feeling ze strzelania to brak wiekszych zmian...na szczescie.

Halo to ma byc Halo. Nie chce zeby to przypominalo inne shootery (celowanie ze szczerbinki itp).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

strong@

 

Czym co która którą grę wciąga to rzecz wybitnie subiektywna.

 

Gra stoi w miejscu? Czyli co? źle, że Halo posiada pewne cechy kontynuowane w niej od początku istnienia? Tę grę definiują takie a nie inne mechanizmy. Zmienianie ich powodowałoby, że Halo nie było by "Halem". Ja jestem z nowego Halo bardzo zadowolony. Singiel dał mi kupę przyjemności. Szkoda tylko, że gra jest łatwa na Legendary. Samo multi bywa, że mnie srogo denerwuje ale ogólnie całość wypada na plus. Gra jest w dużym stopniu oldskulowa ( latanie od wajchy do wajchy jak w doomie i czyste walenie do alienów ) w założeniach, ale taki jej urok i chwała twórcom, że nie kombinują na siłę ( moment w którym dali by przycelowanie a'la CoD byłby końcem Halo ). Jednakże tak jak singiel jest zachowawczy od lat tak multi goni z patentami czołówkę nad czym można trochę ubolewać ale takie czasy.

 

Sugerujesz, że zamiana flooda na forunerów to zmiana czysto kosmetyczna? Gruba nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Twórcy czytają stękania takie jak te od Strong i później mamy takie kwiatki, że w najnowszej części Gears of War w klasycznym multi Locustów nie będzie XD

 

Stękać głośniej, że się nic nie zmienia, to w Halo 5 będzie skrypt na skrypcie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...