Skocz do zawartości

HALO 4 - SINGLEPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Poiwnienes mieć w wyborze normalnie. Zreszta ja taki sam numer mam z zadaniami - mam ich chyba z 35, a w grze widnieje, ze zaliczyłem kolo 16tu.

 

No własnie nie mam, nic żadnego kawałka zbroi. Co innego widnieje z poziomu konsoli co innego widnieje w waypoincie, ogarnęli by ten syf.

a w grze, jak masz wybor misji wszędzie masz zaznaczone, ze przeszedles na legendarnym ?

Odnośnik do komentarza

Sprawa się rozwiązała. Połowę gry grałem offline i tylko na konsoli mi zaliczyło przejście na Legendary. Po zalogowaniu się do XBL myślałem, że Waypoint sobie doczyta stan gry z konsoli, jak widać się myliłem. Wielki brat chce patrzeć cały czas w co i jak gram, skubany. A zabawne jak na legendary ta gra jest łatwa. Jak już wiedzieć "co i gdzie" to się w to gra jak w warcaby. Czytam gdzieniegdzie jak to czwórka jest najtrudniejszym Halo...aha, jasne...:D

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem grę drugi raz na Legendary, zajęło mi to w sumie równo 9,5h i chyba bardziej mi się gra spodobała. Co prawda końcówka dalej ssie, ale Epilog to wszystko wynagradza :D Poza paroma irytującymi momentami z Knightami (szczególnie w levelu Forerunners) szło wszystko całkiem sprawnie.

 

Czekam na Halo 5 za 2-3 lata, mam nadzieję że przy next genie 343 jeszcze bardziej rozwinie skrzydła i przywali jakimiś kozackimi levelami, dobrym scenariuszem, bardziej rozszerzą gatunek Promethean, zrobią masakratora graficznego i trochę mniej odpustową końcówkę :>

Odnośnik do komentarza

Mam wersję polską.

Moim zdaniem głos Cortany jak i MC jest w miarę prawidłowo dobrany.

Jak ustawisz język w systemie na angielski to nazwy MP będziesz miał orginalne.

Problemem mogą być osiągnięcia zaliczane w jednym lub drugim - tego nie wiem (nie sprawdzałem).

Plusem polonizacji zapewne będę spartan ops czyli dialogi w trakcie gry, a dla początkujących w angielskim opisy do "achiwmentów"

 

P.S. Osobiście brakuje mi głosu MC. Niestety w Forward Unto Dawn nie jest on orginalny (szkoda).

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza

Lubię Halo. Nie jestem jakimś mega fanem tego universum, ale skończyłem dwójkę, trójkę, ODST i Reach. Mnóstwo czasu spędziłem też w multi, szczególnie w trójce. Wczoraj kupiłem czwórkę, jestem na razie w czwartej misji (trzeba dojść do I.).

 

Nuda jak cholera, dawno w żadnej grze nie widziałem tak słabego początku. Na tym etapie nie ma NIC, co by zachęcało do dalszej gry. Lata się od przycisku do przycisku, bez większego uzasadnienia. Rozkręca się to dalej? Oczywiście będę grał dalej, bo każdą grę kończę, ale jak na system sellera i niby najlepsze Halo, na razie dla mnie to porażka. Każdy level biorę na parę posiedzeń, bo za jednym zamachem nie mogę skończyć.

 

Sięgam pamięcią do Reach, gdzie początkiem byłem urzeczony i ta atmosfera tajemniczości, wsparcia kolegów z oddziału... Brakuje mi tego. Zresztą Reach to dla mnie najlepsze Halo.

Odnośnik do komentarza

Ta wspomniana atmosfera tajemniczości ulotniła się wraz z Combat Evolved, owszem Reach cenie sobie za charakter ale czwórka wypada w pierwszym przypadku najgorzej, jedynie zauroczyła mnie strona wizualna bez audio spazmy. A z początkiem H4 miałem zupełnie odwrotnie, ciesząc się jak małe dziecko gdzie każdy najmniejszy motyw sprawiał mi cholerną satysfakcje a grałem na heroic. Tylko że dobrnąłem do końca i poczułem sie nieswojo, że jednak to nie Bungie.Cutscenki, dialogi, klimat w odbiorze jest zupełnie inny.Nie rozczulałem się nad każdym jej elementem tak jak to było w przypadku wspomnianego wcześniej Reach gdzie Long Night of solace do dziś utkwił w pamięci.H4 to fachowa robota na zlecenie ale już nie tak oryginalna jak poprzedniczki.Widać że autor obawiał się naruszyć główną jej mechanikę opierając się na sprawdzonych i utartych już standardach.Mam nadzieje że kolejne odsłony będą tylko lepsze i i343 nie spocznie na laurach ale wyczekiwanie zapartym tchem już nieco osłabło może nexgen to zmieni.I jak dla mnie mocna 8 w skali do dziesięciu :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Do mnie wczoraj doszła pocztą gra, usiadłem na parę godzinek i... to już prawie koniec :o Na heroicu gram. Gdzie ci, co mieli czelność śmiać się z długości kampani w CoD? :D Tam na Veteranie gra się dłużej, a i fun większy. Kuźwa, singiel z Halo 4 to dla mnie największy zawód 2012r.

 

Gdybym nie przeczytał streszczenia historii Halo z nowego PE, to bym nie wiedział o co chodzi. Ten bełkot w cutscenkach i postacie kompletnie nic nie wyjaśniają. Chyba tylko ortodoksyjni fani są w stanie zrozumieć tę fabułę. Współczuję casualom albo osobom, które przez czwórkę pierwszy raz stykają się z tą serią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli porównujesz Veterna, to graj na Legendarnym. Przejscie zajmuje wtedy około 10h. Nowy COD przyniosl mi tyle frajdy, ze po 2 dniach poleciał na allegro - okej multi im w miare wyszlo, poza tym jak dla mnie kolo HALO ta gra nawet nie stala. Historie masz racje, ciężko zrozumieć, a nie każdemu będzie się chciało szukac Waypointow, by dodatkowo wyjasnic cala fabule.

Odnośnik do komentarza

Legendary zawsze biorę na drugie przejście, by na początku aż tak mocno się nie frustrować i wiedzieć mniej więcej jak levele wyglądają ;] Opinię już wyraziłem, singiel jest najgorszy spośród wszystkich gier z serii Halo, w które grałem. Przede wszystkim jest tak nudny, że aż wstyd, że w grze tego kalibru wpakowali takie coś. Co prawda zotało mi jeszcze +- półtora levelu, ale zdania raczej nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Albo najlepsze chcieli zostawić na nowy rok żeby po pierwszym szale podbić dodatkowo zainteresowanie grą.

 

PS. W UK sprzedaż Halo 4 podskoczyła tak, że jest lepsza niż w drugim tygodniu po premierze.

 

PS2. Ten budynek w 44 sekundzie ni cholerę nie wygląda jak struktura Forerunnerów ani Przymierza... Flood?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Pomoże ktoś w weekend zrobić te dwa acziki?

 

 

1050098.jpgBros to the Close

 

Complete mission 4 without one preventable Marine death on Heroic or harder.

 

 

1051360.jpgNo One Left Behind

 

Save at least one Marine in Chapter 3 of Episode 2 of Spartan Ops on Heroic or harder.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...