Skocz do zawartości

Czy Monika musi pisać?


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

Za dobrej jakości podcast z ekipa PE nie obraziłbym się. Z naciskiem na słowo podcast, czyli forma audio...takie rzeczy spokojnie ludzie ogarniają na skype plus jakis programik do obróbki audio i wychodzi swietnie (np. Forumogadka czy Rozgrywka)

A żeby nie było offtopu...niech se dzioucha pisze

Odnośnik do komentarza

 

 

Zysk? Masz na myśli finansowy zysk? Z liczby wyświetleń? 

 

A bez tego się nie da mam rozumieć, bo ludziom się nie chce za darmo nic robić. 

 

Możesz zdefiniować, co przy takim projekcie rozumiesz pod pojęciem "za darmo"? 

 

 

Rozumiem że jedynym sposobem na zachęcenie ekipy redakcyjnej gazety PSXEXTREME do prowadzenia podobnego youtube kanału do HIV'a jest kasa jaką mieliby otrzymywać z ogromnej ilości odtworzeń ich filmików.

 

Dziś nie można zdzwonić się komórkami i umówić się na sobotę czy inny dzień, usiąść przed kamerą i pogadać o swojej pasji, o tym co nas boli a co nam się podoba i wytłumaczyć klika kwestii związanych z graniem, z grami, konsolami. No nie da się to jest nie możliwe. Musi być "dla zysku" bo inaczej nie ma zmiłuj. 

 

Ah jak mnie wpienia to że wszędzie każdy chce zrobić wszystko dla kasy. Już nawet trofea można sprzedawać na ebayu. 

 

Lekko się podłamałem.

 

Wracając jednak do tematu:

"Klient nasz pan", więc ma prawo upominać się kiedy coś mu się nie podoba, nawet jeżeli dotyczy to jednej strony co numer zapisywanej przez Monikę. Ja mam to gdzieś, ale jeżeli ktoś nie ma ochoty płacić za tą jedną stronę, to dlaczego ma się o to nie upominać? Widać w każdym bądź razie, że jakiś problem z Moniką (ew. za krótkim penisem) istnieje, sporo osób jest oburzona, a pewnie jeszcze więcej w ogóle nie czyta.

Odnośnik do komentarza

Ok. Tyle, ze ekipie, z GT (InvisibleWalls) udawalo sie x lat tworzyc taki podcast (najpierw tylko fonia, pozniej video). Ludzie z cda robili audio podcast przez scype'a. Material po obrobce to ok 30min do 45min. Wiec ile to mozna nagrywac live? 2h?

 

Podcast Rozgrywka ma nagrania PONAD 5 H (!), więc da się, bo nagrali już prawie 100 rozmów i o kasę nie proszą, PadCast.tv ponad 100 po ok 2h, nawet typek z Gościa ostatnio u nich był, profesjonalnie.

 

Typie to może ty idź do swojej pracy i rób rzeczy za darmo. Ciekawe jak się poczujesz po miesiącu takiej pracy pro bono.

Gosciu daje niezłe nagrody w undergroundowym konkursie, więc cos w ten desen. Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza

I drugie pytanie, czy istniałby ten temat gdyby Monika była mężczyzną?

 

 

oczywiście że nie

 

ważniejsze jest to, czy monika pisałaby, gdyby nie była kobietą, czy jej warsztat byłby na tyle atrakcyjny, że wybraliby ją/jego spośród tłumu męskich kandydatów, nie będących fanką różowych padów 

 

nie oceniam tekstów moniki obecnie, bo dawno nie miałem gazety  

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...