Skocz do zawartości

Czy Monika musi pisać?


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję kolejną kobietę w PE ( z wąsem, piszącą z męskiego punktu widzenia ;). Monia ma większe "jaja" niż MY wszyscy , bo pisze o swojej pasji podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem. Do pisma dostała się bombardując Butchera swoimi  merytorycznymi tekstami. Czego wszyscy (zazdroszczący jej pozycji felietonisty w PE) nie potrafią lub nie mają umiejętności/zapału. Jak wielu nowych autorów zostało przyjętych do PE w ostatnich latach prócz Moni i Kuby. ZERO. Kto z Was  próbował pisał już jakieś teksty do PE? Czemu Go nie ma w stopce nawet jako współpracownik/orbitant?
Brak zapału Rogera który pisał do Ściery multum tekstów które lądowały w koszu?
Monika miała jeszcze bardziej pod górkę z wiadomych, stereotypowych powodów.

  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

"nie wiem, ile w tym prawdy, ale fakt pozostaje faktem, hehe" - Monika, redaktor PSX Extreme.

 

PS jakby ktoś nie załapał, to jak ona może nie wiedzieć czy to prawda i nazywać to FAKTEM

 

Jeden z redaktorów zmienił płeć-to jest fakt.

 

Podobno zrobił to z mojego powodu-nie wiem ile w tym prawdy.

 

Ps. Wyjaśniam bo nie załapałeś...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Proponuję kolejną kobietę w PE ( z wąsem, piszącą z męskiego punktu widzenia ;). Monia ma większe "jaja" niż MY wszyscy , bo pisze o swojej pasji podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem. Do pisma dostała się bombardując Butchera swoimi merytorycznymi tekstami. Czego wszyscy (zazdroszczący jej pozycji felietonisty w PE) nie potrafią lub nie mają umiejętności/zapału. Jak wielu nowych autorów zostało przyjętych do PE w ostatnich latach prócz Moni i Kuby. ZERO. Kto z Was próbował pisał już jakieś teksty do PE? Czemu Go nie ma w stopce nawet jako współpracownik/orbitant?

Brak zapału Rogera który pisał do Ściery multum tekstów które lądowały w koszu?

Monika miała jeszcze bardziej pod górkę z wiadomych, stereotypowych powodów.

Monia jest dla mnie spoko ale już nie mogę Ciebie czytać bleeeee. To że wymienili Ciebie ileś tam razy w 200 numerze nie znaczy, że będziesz redakorem:)

 

Muszę rozbić twoją bańkę ale uwierz mi, że wielu z użytkowników tego forum, a nawet czytelników psxa (bo na tym forum nie jest to wcale takie oczywiste, że jego użytkownicy czytają magazyn), wcale nie chce być redaktorami i co teraz? Wiem za to napewno, że już ciężko czyta im się twoje lukrowane posty...

 

Edit: literówki

 

Pozdróweczki i bez napinki

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Czyli nie zgadzasz się teraz na sondę? I wszystko jasne. Zostań w swoim wyimaginowanym świecie. Może chociaż tam ktoś czyta twoje teksty.

Ja czytam i uwierz mi, że mnie to nie krępuje.

 

Piszesz o tej sondzie na poważnie? Gdybyś był właścicielem miesięcznika, to czy robiłbyś wiążące ankiety na forum, gdzie pewnie z połowa pisma nie kupuje? Gdzie bardzo łatwo kliknąć w głosowaniu "dla jaj"?

 

Ha, a to ty sie nabijałeś z poziomu gimnazjum:)

 

Co do Moniki to szkoda, że redakcja ją szufladkuje do tej jednej strony, pisze bowiem całkiem nieźle.

A swoją drogą: jeśli ktoś jej zarzuca, że tylko o CoD klepie, to na bank redakcja nie bierze tego wcale pod uwage. Bo można dziewczynę lubieć czy też nie, ale ten zarzut jest po prostu nieprawdziwy.

 

Irytują za to wypowiedzi osób jak Andrzeja: gracze sie wypowiedzieli. Tak, jasne- bo mówię tak ja, parenaście osób w malutkim temacie, tak ma być i ch.uj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Proponuję kolejną kobietę w PE ( z wąsem, piszącą z męskiego punktu widzenia ;). Monia ma większe "jaja" niż MY wszyscy , bo pisze o swojej pasji podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem. Do pisma dostała się bombardując Butchera swoimi merytorycznymi tekstami. Czego wszyscy (zazdroszczący jej pozycji felietonisty w PE) nie potrafią lub nie mają umiejętności/zapału. Jak wielu nowych autorów zostało przyjętych do PE w ostatnich latach prócz Moni i Kuby. ZERO. Kto z Was próbował pisał już jakieś teksty do PE? Czemu Go nie ma w stopce nawet jako współpracownik/orbitant?

Brak zapału Rogera który pisał do Ściery multum tekstów które lądowały w koszu?

Monika miała jeszcze bardziej pod górkę z wiadomych, stereotypowych powodów.

Monia jest dla mnie spoko ale już nie mogę Ciebie czytać bleeeee. To że wymienili Ciebie ileś tam razy w 200 numerze nie znaczy, że będziesz redakorem:)

 

Muszę rozbić twoją bańkę ale uwierz mi, że wielu z użytkowników tego forum, a nawet czytelników psxa (bo na tym forum nie jest to wcale takie oczywiste, że jego użytkownicy czytają magazyn), wcale nie chce być redaktorami i co teraz? Wiem za to napewno, że już ciężko czyta im się twoje lukrowane posty...

 

Edit: literówki

 

Pozdróweczki i bez napinki

 

Nigdy nie aspirowałem do bycia pismakiem ( literówki i takie tam). Nie wysłałem nigdy rzadnego tekstu i nie wyślę. Zwracam tylko uwagę na powszechne krytykowanie kogoś często podszyte szowinizmem, zawiścią.Twierdzisz że część użytkowników forum nie czyta PE. Pewnie felietonów Moniki też. Więc skąd te negatywne opinie?

Oczywiście mój lukrowany styl postów jest niestrawny, dlatego nie musisz je czytać :)

Mój post na temat " wystąpienia w 200 numerze" był z założenia sarkastyczny.

Nie napinam się -jak widać na moim avatarze wszystko mi zwisa.

@ Grzybiarz- rozgryzłeś mnie ,lecz częściowo-jestem multikontem Moniki i sam sobie słodzę

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Gdyby Ci zwisało to nie napisał byś dwóch postów na jednej stronie  ;)

 

Poza tym jak ktoś wyraża pewną krytykę to niekoniecznie musi być to podszyte zazdrością i szowinizmem. Dziś bardzo ładnie można wybrnąć z niepochlebnych opinii i zrzucić to na zazdrość.

 

Poza tym podniecanie się wirtualnymi cyckami zostało chyba tylko gimnazjalnym onanistom. Proponuję poszukać sobie żywych kobiet i samemu sprawdzić :)
 

EDIT:
Do kolegi poniżej.
Człowiek który zastanawia się nad moim emocjonalnym rozwojem  ma gifa z ludkiem któremu dynda siusiak. Nieźle.
 

Edytowane przez da$io
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby Ci zwisało to nie napisał byś dwóch postów na jednej stronie  ;)

 

Poza tym jak ktoś wyraża pewną krytykę to niekoniecznie musi być to podszyte zazdrością i szowinizmem. Dziś bardzo ładnie można wybrnąć z niepochlebnych opinii i zrzucić to na zazdrość.

 

Poza tym podniecanie się wirtualnymi cyckami zostało chyba tylko gimnazjalnym onanistom. Proponuję poszukać sobie żywych kobiet i samemu sprawdzić :)

Napiszę więc trzeci post :)

Krytyka tekstów Moniki jest mało merytoryczna. Więc coś jest na rzeczy.

Pochwała  tekstów = wazeliniarstwo=podnieta "cyckami"=gimnazjalny onanista=> Twój tok myślenia świadczy mocno o twoim rozwoju emocjonalnym.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Nie subuję HIVa, ale te jego wcześniejsze filmiki były w porządku: gość miał coś do powiedzenia no i w sumie to HIV z Psx Extreme:) Tylko, czemu on ma tak mało wyświetleń? Tysiąc??? A jakiś gimber nagrywa podróżowanie w Minecrafcie i ma sporo więcej wyświetleń i subów.

Co do Moniki, to nie wiem, co tam mówi, mam wyłączone głośniki, ale mam nadzieję, że nic o graniu online w strzelanki?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dokładnie, subnąłem kanał hiva z miejsca na zachęte, ale jak zaczął wrzucać gameplaye bez komentarzy np jakies gliche z destiny to nie wiedziałem co jest gliczem, 7 min napyerania w jakąś drewutnie i koniec filmiku. to samo wyciaganie trupów z szafy jakimis podcastami z konsolowiska które są dawno nieaktualne a żadną ciekawostką nie są. w ostatnim zagraniu tez hiv walnął dwa byki na samym początku aż odechciało się słuchac dalej i podwazyć czy aby napewno Hiv jest ogarnięty w światku gier wideo. uncharted juz wyszło na ps4 a halo tylko na xbox-ie (rozumiem ze wersja pc sie nie liczy?) i takie dwie bomby w jednym zdaniu z ust Hiva. A co do Moniki to <3333

Odnośnik do komentarza

Nie subuję HIVa, ale te jego wcześniejsze filmiki były w porządku: gość miał coś do powiedzenia no i w sumie to HIV z Psx Extreme:) Tylko, czemu on ma tak mało wyświetleń? Tysiąc??? A jakiś gimber nagrywa podróżowanie w Minecrafcie i ma sporo więcej wyświetleń i subów.

Co do Moniki, to nie wiem, co tam mówi, mam wyłączone głośniki, ale mam nadzieję, że nic o graniu online w strzelanki?

 

Bo HiVa ogląda głównie starsze pokolenie polskich graczy a nie nowa generacja pokoleń. 

Odnośnik do komentarza

I tak ma dużo wyświetleń moim zdaniem. Nie ma co, nowa generacja (dzieci majnkrafta) stanowi na oko jakieś 90% widzów gierkowego tuba. Ambitne i duże kanały jak np. ARHN też wymiękają w porównaniu z jakimś kałem typu "otwieram paczki z Fify i drę ryja".

 

HIVa zasubowałem od razu widząc potencjał. Lubię "Zagranie", zwłaszcza jak HIV siedzi sobie w lesie na polance i nawija ciekawie. Ale potem przerwy między odcinkami zrobiły się nieznośne, a zamiast tego pełno gejmplejów z nowych gierek. Może się dziad opamięta.

 

A do Moniki nic nie mam. W sumie fajna babka.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

"Zagranie" subuje od początku. Czekam zawsze na "pełne" odcinki. Gameplaye, które zamieszcza Hiv nie trafiają do mnie, ponieważ są bez komentarza. Ale kibicuje temu projektowi, ponieważ nie ma za dużo ciekawych kanałów z taką tematyką na polskim YT. Co do szanownej Moniki, kibicuję jej, ponieważ czasami wylewa się jakiś bezsensowny hejt w jej stronę a jest zupełnie nieuzasadniony. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do szanownej Moniki, kibicuję jej, ponieważ czasami wylewa się jakiś bezsensowny hejt w jej stronę a jest zupełnie nieuzasadniony. 

 

"The Last of Us - NIE! Ryse: Son of Rome - TAK!"

 

Monika "rozliczana" jest z tego, co pisze i mówi, więc hejt w jej stronę mnie nie dziwi nic a nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...