Skocz do zawartości

World Rally Championship 3


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

@matijad

Na Monte Carlo polecam ustawić siłę docisku na full, przesunąć trakcję nieznacznie na przednie koła i auto będzie bardziej stabilne na nawrotach. Nie należy przesadzać też z gazem na 1 biegu.

Dobra robota z tymi filmikami. Jakbym miał taką możliwość też bym parę swoich przejazdów zamieścił. Aktualnie w Monte Carlo na 5 z 6 OS-ów jestem na leaderboardach pierwszy :woot: Niestety wszystkie przejazdy w Skodzie Fabii S2000, za którą nie przepadam, a jak się okazuje jest szybsza od mojego ulubieńca - Citroena WRC... czego nie rozumię :shok:

Dzieki kolego uwzglednie to w nastepnym odcinku ,także masz u mnie duzego plusa ,dzieki za dobre komentarze
Odnośnik do komentarza

Nie masz racji, WRC3 jest najbardziej zbliżona realizmem do RBR niż jakakolwiek gra rajdowa do tej pory. Jeśli grasz z widokiem z kokpitu lub z maski to gra jest super realistyczna. Jesli grasz jak w sega rally to nie dziw się że masz takie same odczucia.

Dokładnie,RBR bez modów z realizmem również za wiele nie ma wspólnego,faktem jest że jest najrealistyczniej oddany,ale mówienie na WRC 3 że to Arcade to przesada,bo na tą generacje konsol to najlepsza gra rajdowa.

Odnośnik do komentarza

Cały czas zastanawiam się nad zakupem WRC3. IMHO poprzednie części były beznadziejne z modelem jazdy na czele. Demo trójki niby fajne, ale tam były tylko auta WRC. Czy innymi klasami też fajnie się jeździ?

 

Bardzo fajne filmiki matijad :) Następnym razem proponuję dokładnie sprawdzić nazwy aut i nazwiska kierowców bo takie błędy trochę rażą jeśli ktoś się interesuje tym sportem. Samochód to Mitsubishi Lancer Evo "dziesięć", a pilotem jest Maciej Szczepaniak ;)

Odnośnik do komentarza

Cały czas zastanawiam się nad zakupem WRC3. IMHO poprzednie części były beznadziejne z modelem jazdy na czele. Demo trójki niby fajne, ale tam były tylko auta WRC. Czy innymi klasami też fajnie się jeździ?

 

Bardzo fajne filmiki matijad :) Następnym razem proponuję dokładnie sprawdzić nazwy aut i nazwiska kierowców bo takie błędy trochę rażą jeśli ktoś się interesuje tym sportem. Samochód to Mitsubishi Lancer Evo "dziesięć", a pilotem jest Maciej Szczepaniak ;)

Przepraszam za błedy ale zrozumcie mnie to był kompletny sponton zero przygotowania ,odpalam filmik i nawijam ,nastepnym razem bedzie lepiej
Odnośnik do komentarza

Gierka mi się nie podobała, ale ogląda się to świetnie, czekam na kolejne odcinki. Postaraj się może trochę więcej o rajdach samych w sobie poopowiadać, albo o trasie, samochodzie, by nie był to tylko suchy reportaż z pokonywanych zakrętów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przyznam, że całkiem fajnie ta gra wygląda (szczególnie na mocnym PC). Ogromnie ciekaw jestem jak jest z tym modelem jazdy, ale podejrzewam, że mi by nie przypadł do gustu. Po długim ogrywaniu (a raczej zaliczeniu niezliczonej ilości dachowań i rowów :teehee: ) RBR na zaawansowanych modach żadna gra rajdowa nie jest mnie w stanie zadowolić :turned:

Odnośnik do komentarza

Gierka mi się nie podobała, ale ogląda się to świetnie, czekam na kolejne odcinki. Postaraj się może trochę więcej o rajdach samych w sobie poopowiadać, albo o trasie, samochodzie, by nie był to tylko suchy reportaż z pokonywanych zakrętów.

Dziś wieczorem powinny pojawić się dwa kolejne odcinki ,postaram wziąc sobie wasze rady i zobaczymy jak to wyjdzie
Odnośnik do komentarza

Przyznam, że całkiem fajnie ta gra wygląda (szczególnie na mocnym PC). Ogromnie ciekaw jestem jak jest z tym modelem jazdy, ale podejrzewam, że mi by nie przypadł do gustu. Po długim ogrywaniu (a raczej zaliczeniu niezliczonej ilości dachowań i rowów :teehee: ) RBR na zaawansowanych modach żadna gra rajdowa nie jest mnie w stanie zadowolić :turned:

Gra nie wymaga wcale mocnego PC. Na moim srednim sprzecie trzyma stale 60 fps:)

Oczywiscie daleko jej do RBR pod wzgledem modelu jazdy.

Ale w zadnym wypadku nie jest to "radosna arcadowka" i gra skierowana dla tych co graja w NFS jak niektorzy tutaj sugeruja.

Drugiej takiej gry jak RBR nie ma i najprawdopodobniej nigdy nie bedzie.

Ale jakby tak na to patrzec to GT i FM to tez proste arcade dla fanow NFS...bo przeciez nie maja startu do pecetowych simow ;)

Podobnie jest z WRC3...nie jest to poziom RBR, ale nie jest to tez DIRT. Mimo wszystko jest to najbardziej wymagaja rajdowka na konsolach tej generacji.

Gram w simy od lat i mimo ze nie jestem jakis mega wymiataczem, nie jestem tez noobem. A jednak bez nauki odcinka na pamiec, nie ma szans zebym mogl osiagac dobre czasy (porownujac do AI). Zazwyczaj proba konczy sie kraksa i rozpoczeniem od nowa :P

O ile na padzie gra sie, jak ktos to dobrze ujal "kwadratowo". Tak na kierownicy (PC) z widokiem z maski jest swietnie.

Gra ma bardzo dobry FFB. No i waskie wymagajace "oesy". :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zamówiłem gierkę :) po sprawdzeniu dema na 360 bardzo mi się spodobała. Będę próbował swoich sił na PC ;)

@matijad, porównam sobie czasy do Twoich ;)

fajne filmy, zaraz zasubuję Twój kanał

pzdr

 

cóż za zbieg okoliczności :) pół godziny temu listonosz przyniósł paczuszkę :D

odpaliłem drugi odcinek Monte Carlo, trasę przejechałem dwukrotnie, oto rezultat :

 

 

wrc32012112913304338.jpg[/img]

 

Fajnie się śmiga, podoba mi się. Nie znam się na rajdach, więc nie ocenie na ile jest to realistyczne, ale daje fun :)

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...