Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

na 300 postow tylko Mysza napisal własną opinię, reszta to hehe gify i opinie z gafa

 

dobrze ze odpalilem sciaganie przed pracą

 

Oj tam, oj tam. Skoro jest się z czego pośmiać to dlaczego nie?

 

Tym bardziej, że Bioware praktycznie nie dawało okazji do porządnej dyskusji tymi materiałami, które publikowali. 

 

Fabuła? Znamy tylko jej zarys. Zupełnie nowa historia, która nie kontynuuje wątków z trylogii. Nie pozostawia zbyt wiele miejsca do dyskusji.

 

Eksploracja? Było kilka planet, ale pokazywali przede wszystkim strzelanie i poruszanie się Nomadem. Wygląda fajnie, ale o czym tu dyskutować?

 

Multi? Raczej mało osób, będzie grać w ten tytuł dla multiplayera. ;)

 

Grafika, klimat? Jest ładnie, ale design i klimat to dokładnie taki Mass Effect jaki znamy (+ odrobina Inkwizycji)

 

Nowe rasy kosmitów? Coś tam pokazali, ale ja na filmikach głównie widziałem rasy znane z poprzednich części.

 

Ta z(pipi)ana mimika wydaje się mimo wszystko najciekawsza z tego wszystkiego :reggie:

 

Ale gra pewnie będzie całkiem w porządku. Sporo opinii już lata po sieci - są pozytywne, jak i negatywne. Techniczne i eksploracyjne elementy gry wydają się być dobrze zrobione. Co mnie boli to przewijające się teksty, że dialogi są dość słabo napisane, a fabuła dość chaotyczna z początku. No nic, trzeba czekać na kolejne opinie.

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie słucham teraz soundtracka z Andromedy, miałem spore obawy co do nowego kompozytora, ale były one zupełnie zbyteczne - John Paesano stworzył muzykę idealnie łączącą elementy ze wszystkich poprzednich części Mass Effect. Jest zarówno orkiestra, jak i syntezatory, wszystko w rozsądnych ilościach.

 

Odsłuch poniżej:

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLpMbS-l-iZMobhXfDC2Q9zCcRJIgwa6OM

Odnośnik do komentarza

Zawsze w takich tematach dotyczących serii gier pojawiaja się lamenty czemu gra nie jest taka jak część 1, 2 czy któraś tam. Obojętne czy sa to gearsy, dead rising czy tam inne halo. Ludzie to sami nie wiedzą czego oczekują. Z jednej strony chcą czegoś nowego ale w zasadzie to najlepiej jakby to było to samo. Niech napieprzają dalej remastery.

Edytowane przez bloody_gipsy
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie chcą czegoś nowego. Dobrego. Po Wiedźminie 3 wymagania troszkę poszły w górę. Jeżeli słyszy się że w nowym ME robi się questy jak w jakimś mmo z przed dekady no to coś jest nie halo. Czekam na więcej opinii mimo wszystko ale póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że będzie zawód i to dość spory.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

oczekuje dobrej historii i aby gra byłą dobrze zoptymalizowana, rpga sie nie spodziewam czy innych wodotrysków graficznych bo umówmy się to juz nie jest nawet action rpg a action z elemantami rpg. 

Odnośnik do komentarza

HDR  będzie na xbox one  :banderas: . Mam nadzieję że rozdzielczość nie będzie powodowała rozmycia jak w ffXV. Wolę ograć wersje na xboxa one niż ps4.  Brałbym na pc ale 200 zł za grę na originie bez możliwości sprzedaży ....   No nic zobaczę dzisiaj wieczorem wersje na xboxa one i czy mi gra podpasi. A w weekend przetestuje wersje na pc. Ciekaw jestem optymalizacji. Podobno nie jest tak źle (wstępne oceny pc gamera) i można grac full hd w ultra na kartach gtx 970. (ale wtedy nie będzie stałych 60 fps ... ) 

Odnośnik do komentarza

Zawsze w takich tematach dotyczących serii gier pojawiaja się lamenty czemu gra nie jest taka jak część 1, 2 czy któraś tam. Obojętne czy sa to gearsy, dead rising czy tam inne halo. Ludzie to sami nie wiedzą czego oczekują. Z jednej strony chcą czegoś nowego ale w zasadzie to najlepiej jakby to było to samo. Niech napieprzają dalej remastery.

Jeżeli jest słabsze od pierwowzoru to chyba lamenty uzasadnione ? Bio umie z(pipi).ać i wypuścić bezpłciowe rpgi patrz DA.

Odnośnik do komentarza

No właśnie chcą czegoś nowego. Dobrego. Po Wiedźminie 3 wymagania troszkę poszły w górę. Jeżeli słyszy się że w nowym ME robi się questy jak w jakimś mmo z przed dekady no to coś jest nie halo. Czekam na więcej opinii mimo wszystko ale póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że będzie zawód i to dość spory.

Tak jak tu zaglądam to ciągłe porównania do trylogii i jej bohaterów i robienie z takiego sheparda charyzmatycznej postaci jak marcus fenix. Wiedźminem 3 to ta gra nie będzie ale jaka gra będzie? - cyberpunk?

Czy słabsze to nie wiem. Niech ktoś sam zagra dłużej niż 2 godz. i się wypowie. Mnie tam inkwizycja przypasowała, nie narzekam.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...