Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

No ja oprócz tego, że trailery pokazują za dużo z fabuły to jeszcze te gameplaye są w  takiej jakości, że boje się że później miałbym problem z ogrywaniem konsolowej wersji. Dlatego wszelkie trailery czy gameplaye oglądam bardzo pobieżnie, głównie jakieś krótkie fragmenty.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nie no zagrać zagram tak czy siak, nawet jak będą same siódemeczki to koncepcja Bioware na RPGi z wszelkimi romansami, tym system dialogowym czy tworzeniem postaci zawsze mnie przyciągała na wiele godzin, a wszystko to w uniwersum Mass Effecta, które uwielbiam.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Sam możesz obadać jak to się prezentuje tym trialem w origin access.

W trialu będzie dostępny tylko fragment singla, pewnie chodzi o rozbudowany prolog o którym wspominał Rozbo w zapowiedzi w ostatnim PE. A jeśli to prolog to jazda tym mako czy łażenie z buta będzie raczej w skondensowanej formie, dając tylko namiastkę późniejszej eksploracji.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ja już odpuszczam oglądanie jakichkolwiek filmików z single playera, wolę odkrywać grę samodzielnie :)  Oby tylko fabuła nie zawiodła i trzymała w napięciu do ostatniej chwili. Nie pogardzę natomiast porządnym gameplayem z multiplayera, ten filmik co zamieściłem wcześniej zawiera jedynie ubogie skrawki.

Odnośnik do komentarza

Co to jest? Zwiastun premierowy gurwa?

 

Czy BioWare zapomniało zupełnie jak montować zwiastuny do ME? Musiałem jako remedium od razu po tym odpalić launch trailery ME 2 i 3.

 

Tyle obaw o ta grę. Tak nie powinno być przy Mass Effect. Jednej z najlepszych trylogii w histori gamingu. Najlepszej space opery w grach w dziejach.

 

Gurwa mac. Oceny i opinie graczy maja największe znaczenie i czekam na nie bardzo ale zanim Andromede odpalę to chyba wrócę do trójeczki. Tam do dzisiaj nie ograłem Omegi :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lista trofeów:

 

https://psnprofiles.com/trophies/5918-mass-effect-andromeda

 

Mój komentarz po szybkim zapoznaniu się z listą pucharków:

 

 

Jest pucharek za przejście gry na poziomie Insane lub  5 "Gold" multiplayer extractions from any firebase (cokolwiek to znaczy). Dość dużo pucharków za multi (tak mi się przynajmniej wydaje).  

 

Edytowane przez oddball66
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Co to jest? Zwiastun premierowy gurwa?

 

Czy BioWare zapomniało zupełnie jak montować zwiastuny do ME? Musiałem jako remedium od razu po tym odpalić launch trailery ME 2 i 3.

 

Tyle obaw o ta grę. Tak nie powinno być przy Mass Effect. Jednej z najlepszych trylogii w histori gamingu. Najlepszej space opery w grach w dziejach.

 

Gurwa mac. Oceny i opinie graczy maja największe znaczenie i czekam na nie bardzo ale zanim Andromede odpalę to chyba wrócę do trójeczki. Tam do dzisiaj nie ograłem Omegi :D

 

 

Nie tyle Bioware zapomniało, co EA wymusiło. Przecież od czasów premiery dwójki, Bioware to dziwka EA.

Odnośnik do komentarza

No ja żeby się nakręcić oglądam sobie trailery z poprzednich odsłon i teraz widzę np. że dobrze zrobiłem nie oglądając launch trailera trójki w czasie premiery... jak zwykle pokazali zakończenie gry, co za śmiecie. Launch trailer dwójki był jednym z lepszych jakie widziałem, ale tam też pokazali połowę kluczowych momentów z gry. Jak wspominałem, podziękuje i odpuszczę tym razem znowu przy premierze następnej części.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...